طلاق آریانا گرانده با توافقی یک میلیون دلاری نهایی شد

آریا گرانده و دالتون گومزایندیپندنت فارسی: آریانا گرانده و دالتون گومز به‌طور رسمی طلاق می‌گیرند.

ستاره ۳۰ ساله فیلم «شرور» و دلال املاک و مستغلات ۲۸ ساله روز سه‌شنبه ۱۹ مارس، پس از دو سال زندگی مشترک، طلاقشان را نهایی کردند. در مدارک دادگاه عالی لس‌آنجلس که خبرگزاری اسوشیتدپرس به دست آورده است، گزارش شده که گرانده موافقت کرده است بدون هیچ‌گونه پرداخت نفقه‌ای در آینده، فقط یک بار مبلغ یک میلیون و ۲۵۰ هزار دلار به گومز بپردازد.

این خواننده پاپ همچنین نیمی از عواید حاصل از فروش خانه‌شان در لس‌آنجلس را به گومز خواهد داد، و تا ۲۵ هزار دلار از هزینه وکلای گومز را پرداخت خواهد کرد. گرانده و گومز پیش از مراسم عروسی‌شان در مه ۲۰۲۱، یک توافق پیش از ازدواج امضا کرده بودند.

این زوج سابق با شرایط توافقشان در اکتبر ۲۰۲۳ موافقت کرده بودند اما لازم بود شش ماه صبر کنند تا حکم قاضی اجرایی شود. پس از آنکه در ژوییه ۲۰۲۳ گزارش شد که گرانده و گومز جدا شده‌اند، آن دو در سپتامبر همان سال هم‌زمان درخواست طلاق دادند.

رابطه گرانده و گومز در ژانویه ۲۰۲۰ آغاز شد و ۱۱ ماه بعد نامزدی‌شان را اعلام کردند. آن‌ها در مراسمی خصوصی در خانه گرانده در مونتسیتو، کالیفرنیا ازدواج کردند. اما در تابستان گذشته، پس از آنکه گرانده در مسابقات قهرمانی تنیس ویمبلدون در لندن بدون حلقه ازدواجش دیده شد، گزارش‌ها حاکی از آن بود که گرانده و گومز دارند «به سمت طلاق می‌روند». گزارش‌ها حاکی از آن بود که آن‌ها «چند ماه قبل» تلاش کرده بودند آشتی کنند، اما پیش از آنکه گرانده فیلم‌برداری اقتباس سینمایی موزیکال «شرور» را در لندن آغاز کند، «مشکلاتی داشتند».

در پی خبر جدایی‌شان، چند روز بعد فاش شد که خواننده ترانه «بله، خب؟» با ایتان اسلیتر، ستاره همبازی‌اش در فیلم «شرور»، رابطه دارد. گزارش‌ها حاکی از آن است که آن‌ دو تا وقتی اسلیتر از همسرش، لی‌لی جی، جدا نشده بود، رابطه‌شان را آغاز نکردند. این هنرآموخته تئاتر برادوی و همسرش در سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند و یک پسر دارند که در اوت ۲۰۲۲ به دنیا آمد.

آن زمان، منبعی آگاه به نشریه پیپل (People) گفت: «آریانا و دالتون در ژانویه جدا شدند. او و ایتان اخیرا رابطه‌شان را آغاز کردند، و ایتان از همسرش جدا شده است.» به گزارش تی‌ام‌زد (TMZ)، اسلیتر مدتی بعد در ۲۶ ژوییه ۲۰۲۳، در شهر نیویورک درخواست طلاق از جی داد.

این دو ستاره همبازی در فیلم «شرور»، به‌رغم گمانه‌زنی‌ها در مورد رابطه‌شان، جزئیات رابطه عاشقانه‌شان را خصوصی نگه داشته‌اند. آن دو چند بار در شهر نیویورک با یکدیگر دیده شدند، که گرانده برای حمایت از اسلیتر در اجرای مجدد نمایش موزیکال «اسپملوت» (Spamalot) در برادوی حضور داشت.

بازیگر سابق مجموعه تلویزیونی «پیروزمند» (Victorious) اشاره‌های ظریفی به انتقادها در مورد رابطه‌اش با اسلیتر داشته است، تازه‌ترین مورد در مصاحبه‌ای با برنامه «زک سنگ شو» (The Zach Sang Show) در توییچ (Twitch) روی کانال موسیقی آمازون بود. زک سنگ، مجری برنامه، هنگام بحث در مورد هفتمین آلبوم گرانده، «آفتاب ابدی» (Eternal Sunshine) که به‌تازگی منتشر شده است، به گرانده گفت که درباره زندگی شخصی او «مردم روایت‌های خودشان را ساخته‌اند».

گرانده با تایید این حرف، گفت: «موضوع این است که، ما این را درباره روزنامه‌های زرد و رسانه‌ها می‌دانیم. مگر من دیوانه‌ام؟ مگر این را نمی‌دانیم؟»

او در ادامه افزود: «ما به‌صورت گزینشی به یاد می‌آوریم که این کاری است که روزنامه‌های زرد با مردم می‌کنند، به‌خصوص با زنان، بر اساس اینکه از آن آدم خوشمان می‌آید یا نمی‌آید. ما به‌صورت گزینشی فضا برای انسان بودن، برای تفاوت جزئی باقی می‌گذاریم. آن‌ها چنین فضایی باقی نمی‌گذارند‌ــ خب، برای دوستانشان و برای خانواده‌شان این کار را می‌کنند، گزینشی است. وقتی همسو با نسخه‌ای باشد که از یک فرد در ذهن دارند که می‌خواهند باور کنند واقعیت دارد، آن را خاموش می‌کنند.»

خواننده ترانده «آزاد شو» دسامبر سال گذشته در بخش روایتگر (استوری) صفحه اینستاگرامش پستی به اشتراک گذاشت و مدعی شد که مردم در یک سال گذشته درباره او «تصورهایی» داشته‌اند. او نوشت: «هرگز تا این اندازه احساس غرور یا شادی یا عشق نکرده‌ام و در عین حال تا این‌ اندازه احساس نکرده‌ام درباره‌ام برداشت اشتباه وجود دارد، از جانب مردمی که من را نمی‌شناسند، کسانی که پچ‌پچ‌ها را کنار هم قرار می‌دهند و درباره من هر برداشتی می‌خواهند می‌کنند و تصورهای خودشان را از زندگی من دارند. من فهمیده‌ام که یکی از آن چیزها چقدر مهم‌تر از دیگری است.»

گرانده از حمایتی که دریافت کرده است قدردانی کرد و افزود: «من هرگز آغوش امن و حمایت مشتاقانه کسانی را که دوستم دارند و درکم می‌کنند (هم دوستان، هم خانواده، و هم طرفداران) تا این اندازه احساس نکرده‌ام. احساس امنیت می‌کنم، حتی میان همه چیزهای که معمولا می‌ترساندم.»

او گفت که روی خودش کار کرده است، با «گوش دادن و اعتماد کردن» به خودش، «حتی وقتی ترس یا ضربه روحی می‌‌گوید نکن»، و توضیح داد که از صحبت درباره برخی موشکافی‌های آنلاین اجتناب کرده است.

او گفت: «من به چیزهایی واکنش نشان می‌دهم که ارزش انرژی‌ام را دارند و چیزهایی را که ارزش ندارند حذف می‌کنم و از خودم مقابل آن‌ها محافظت می‌کنم.
+4
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.