شکنجه زن جوان به دست شوهری که ناتوانی جنسی دارد

زنی که به دلیل ناتوانی جنسی شوهرش بارها به دست او شکنجه شده است، توانست حکم طلاق دریافت کند.

زنی که به دلیل بیماری شوهرش به‌شدت به دست او شکنجه شده‌ بود با نظر دادگاه تجدید نظر توانست خودش را از دست این مرد نجات دهد.

به گزارش اعتمادآنلاین، زن جوان یک سال قبل شکایتی مطرح کرد و گفت شوهرش به دلیل ناتوانی جنسی‌ای که دارد به‌شدت او را آزار می‌دهد.

این زن گفت: بعد از ازدواج متوجه شدم شوهرم تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارد، به دکتر و روانپزشک مراجعه کردیم. آنها تشخیص دادند شوهرم ناتوانی جنسی دارد و به همین دلیل تمایلی به من ندارد. بعد از این تشخیص بود که رفتار شوهرم با من خیلی عوض شد. او به‌شدت نسبت به من خشن شده‌ بود و فکر می‌کرد اگر فیلم‌های جنسی تماشا و داروهایی را که تبلیغ می‌کنند مصرف کند، همه چیز تغییر می‌کند. او به‌شدت اعتیاد پیدا کرد و وضعیت بسیار بدی برایم درست کرده است. شکنجه‌های جنسی و جسمی شدیدی می‌شدم. شوهرم حتی روی بدن من سیگار خاموش کرده‌ که پزشکی قانونی هم آثار آن را تایید کرده ‌است. به همین دلیل درخواست جدایی از او را دارم.

شوهر این زن با ارسال لایحه‌ای به دادگاه گفته‌های همسرش را رد کرد و مدعی شد همسرش به‌دروغ چنین مسائلی را مطرح کرده ‌است. او در لایحه خود مدعی شد با همسرش رابطه جنسی داشته‌ و پزشکی قانونی هم این موضوع را تایید کرده ‌است.

در نهایت محمدهادی جعفرپور، وکیل زن جوان، در جلسه دادگاه خطاب به قاضی توضیحاتی ارائه داد و گفت: طبق مدارکی که به دادگاه ارائه داده‌ام شوهر موکل من نسبت به او دست به خشونت گسترده‌ای زده ‌است و پزشکان نیز ناتوانی جنسی او را تایید کرده‌اند. اینکه او در تمام این سال‌ها یک بار با همسر خود رابطه داشته‌ است نشان از صحت گفته‌های موکل من دارد.

با این حال قاضی دادگاه با این استدلال که یک بار رابطه در سال نیز کافی است تا ثابت کند مرد ناتوانی جنسی ندارد، اعلام کرد نمی‌تواند حکم طلاق را صادر کرد.

این در حالی است که جعفرپور با شرح وضعیت موکلش و شکنجه‌هایی که شده‌ بود و بیان اینکه طبق شرع و علم روانشناسی نمی‌توان زنان را از داشتن رابطه جنسی محروم کرد به رأی صادره اعتراض کرد. این رأی در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت و نظر قاضی بدوی نقض و پرونده برای صدور حکم طلاق به شعبه هم‌عرض فرستاده شد.
+34
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه
  شوهردیونت اهل حیفا بود یا بیتالمقس؟
  28
  13
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  براش فداکاری کردی که مطمئن بشی ناتوانی داره؟
  49
  3
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  خردگرا - برن، سوییس

  پس چرا حکم طلاق برای زن رهبر مفعولان دو عالم صادر نشده؟ همه‌میدانیم‌که‌مجتبی و برادرانش به دست غیب الهی پدید آمده اند..
  1
  39
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا
  این شوهر ک....خل یا مرض قند داشت یا اینکه برای تهیه قرص آبی رنگ خیابان ناصر خسرو را بلد نبود
  2
  20
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  iran1 - آرلون، بلژیک

  اگر می دونه که مشکل جنسی داره چرا باید یکی رو درگیر کنه، خودخواهی محض.
  1
  30
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  فاطو ، اگر تو بجایش بوده باشی ، چگونه فداکاری میکنی !؟
  1
  18
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  iran1 - آرلون، بلژیک
  ۱) گرامی‌، مورد خوبی‌ را مطرح کردید. ماجرا این هست که برخی‌ مردان -که در دوران قبل از ازدواج، مادرشان تروخشک‌شان می‌کرده (غذا جلوی‌شان می‌گذاشته، لباس‌شان را می‌شسته و امثال آن)-، وقتی‌ ازدواج می‌کنند، در اصل به یک دایه و بدل به‌عنوان مادری تازه احتیاج دارند، یعنی زن‌شان هم باید دایم تروخشک‌شان کند. / در مورد مطلب بالا نیز، این شخص تا حدی از ناتوانایی جنسی‌ خود آگاه بوده، اما به دایه احتیاج داشته، برای همین ازدواج کرده تا زن‌ش نیز او را مثل یک بچه، قیومیت کند. / سال‌های سال اینجا، بنده شخصی‌ را می‌شناختم (مرد بود) که مدتی‌ باهم کار می‌کردیم، و به برکت او، در اصل باهم نان در‌میاوردیم. ایشان اما اخلاقیاتی داشت که عجیب بود، برای نمونه، بر روی پروژه‌ای کار می‌کردیم که او بخش نرم‌ا‌فزاری کار را انجام می‌داد، و من بخش طراحی‌ گرافیک دو‌بعدی، - هنگام کار با دو کامپیوتر، به اینترنت هم وصل بودیم، - روزی من در سایتی روسی، دنبال مطلبی می‌گشتم، کنار صفحه لینک‌هایی‌ بود، زدم و وارد سایتی اروتیک شدم، بعد به او گفتم، ببین این زنه عجب چیزیه!، چه سینه‌هایی‌ داره!، --- ~ (ادامه....)
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  iran1 - آرلون، بلژیک
  ۲) ایشان حتا عکس را نگاه نکرد، و صورت‌ش مشمئز شد!. - آن‌زمان من متاهل بودم، ایشان نیز با نامزد خود زندگی می‌کرد (که بعد جدا شدند و چندی بعدش با دیگری ازدواج کرد)، اما متاهل‌بودن دلیل نمی‌شود که مرد از دیدن عکس زنی‌ برهنه مشمئز شود. - کمی‌ بعد از آن متوجه شدم که این شخص، ناتوانایی جنسی‌ دارد، و اگر با نامزد زندگی‌ می‌کرده و بعد جدا شدند و سپس با شخص دیگری ازدواج کرده، هدف او، داشتن کلفت و خدمتکار بوده، و جالب این‌جاست که ایشان تا مدت‌ها، غیر‌مستقیم من رو متهم می‌کرد به داشتن رابطه با آن نامزد و سپس با زنی‌ که با او ازدواج کرد!، چرا، چون می‌دانست که فقط با پول زن را کنار خود نگه می‌دارد، اما نیاز جنسی‌ او را نمی‌تواند بر‌طرف کند!، پس تهمت می‌زد به من و بی‌شک به دیگرانی دیگر. - پس از چند بار تهمت‌هایی‌ این‌چنینی، من کار کردن با او را قطع کردم، که اما گهگاهی‌ تلفن می‌زد و با عصبانیت می‌گفت که او همه چیز را می‌داند!، که برای نمونه، من رفتم محل کار همسر او - (که اصلا بنده چنین کاری را انجام نداده بودم) ~ (ادامه....)
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  iran1 - آرلون، بلژیک
  ۳) پی‌نوشت؛ ما انسان‌ها، از جهت ژنتیکی‌، ملیت، اصل و نسب و امثال چنین پارامترهایی، دارای "هویت" می‌باشیم، که نوع دیگری از هویت نیز هست با نام؛ "هویت جنسی‌". - از افرادی که دارای هویت جنسی‌ نیستند (یا دارای اختلال هویت جنسی‌ هستند) در تمام زمینه‌های زندگی‌ کاری اجتماعی و غیره- باید دوری کرد، چون عدم وجود هویت جنسی‌ در آن‌ها، سبب ایجاد سو‌تفاهم‌هایی‌ شدید از جانب آن‌ها نسبت به مخاطب آن‌ها می‌گردد.
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.