وقتی که اراذل حکومتی به همدیگر هم رحم نمی کنند!

توانا نوشت: روز گذشته سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲، گروهی از نیروهای بسیجی و آمران به معروف ( مزاحمان پوشش اختیاری)، در اعتراض به آنچه به ادعای آنان " گسترش بی‌حجابی" در کشور می‌خواندند در مقابل نهاد ریاست جمهوری واقع در تهران محدوده خیابان پاستور تجمع کردند و در شعارهایی به رئیسی بابت کوتاهی در مقابله با بی حجابی ( پوشش اختیاری) حمله کرده و خواستار سرکوب بیشتر زنان در قضیه حجاب اجباری شدند!!

حسب اطلاع از یک منبع موثق، فرمانده سپاه حفاظت انصار المهدی ( حفاظت پردیس دفتر خامنه ای و رئیسی) با تماس با قرارگاه ثارالله تهران و فرمانده پلیس تهران دستور می‌دهد سریعا این افراد جمع‌آوری شوند.

سپس نیروهای یگان ویژه پلیس به محل اعزام و به طرز وحشیانه ای، این افراد را ( که خود آنها نیز در مواقع مورد نیاز حکومت، رفتار مشابه سرکوبگرانه با مردم دارند) مورد ضرب و شتم شدید و وحشیانه قرار می‌دهند.

شدت برخورد یگان ویژه، و سطح خشونت آن‌ها به حدی بوده که حدود ۲۰ نفر از نیروهای بسیجی و آمر به معروف بشدت و بخصوص از ناحیه سر و صورت دچار جراحات شدید شده‌اند.

پ.ن: در همه حکومت‌های دیکتاتوری تاریخ، یک مزدور تا زمانی برای سیستم دیکتاتوری ارزش و اهمیت دارد که قدمی در جهت مغایر با اهداف و منافع حاکمیت برندارد، در غیر اینصورت دیکتاتور لحظه‌ای در حذف این مزدوران سرکوبگر خود درنگ نخواهد کرد.»

- متن و تصویر ارسالی یکی از مخاطبان توانا

- نظر شما چیست؟ چرا رژیم با دست‌پرورده‌های خود هم با خشونت رفتار می‌کند؟ آیا بحران و شکاف در حاکمیت به قدری گسترده شده که خودزنی کرده و قربانی می‌کنند؟ آیا برای این افراد مثل مردم عادی معترض پرونده قضایی درست شده و به اتهامات مختلف محکوم می‌شوند و از کار و زندگی می‌افتند؟! یا همچنان از مصونیت برخوردارند و تا همین حد برخورد در دستور کار است؟!
+160
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  ایکاش ارازل و اوباش بسیجی و لاشخورهای لباس شخصی هم اسلحه داشتند و اونموقع روند داستان جالب و مهیج تر می‌شد ! چندین نفر از طرفین راهی بهشت زهرا میشدند و این کینه متقابل شروعی برای تضعیف وحوش حکومتی می‌شد !
  2
  181
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  آخ جون!
  1
  68
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  fanus2013 - مسکو، روسیه

  گول همچین فیلم ها را نخورید ، این هم یک سناریو دیگه از وزارت اطلاعات . احتمالا سرکوبهای دیگه مردم بیگناه در راه هست .
  1
  51
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  خوب بلاخره سرکوبگران این رژیم اشغالگر نمی بایست از تمرینات حرفه ایی خود عقب بمانند و از آنجایی که فعلا از طرف مردم اعتراضی صورت نمی گیرد که مردم بیچاره را کتک بزنند برای این منظور دستور علی گدا این است که تمرینات را با خودی ها انجام دهند.
  2
  52
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  اسن تازه اولش هست، شلوغی شود که از دست خارج‌شود. صبر بدید تازه اولش هست.
  2
  33
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  واقعیت - تهران، ایران

  من با نظر این آقا محمود از ژاپن موافق نیستم اما جدا باید منتظر یه اتفاقات عجیبی تو مملکتمون باشیم.منظورم تغییر نیست اما داستان داره جالب میشه .سگ های هاری رو که تربیت کردن حالا باید ساکت کنن به هر نحوی و بعدا شروع کنن به پوست انداختن و تغییر ایدوئولوژی و آرمان‌ها …
  1
  32
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  صحنه های دلخراش( جهت خنک شدن دل بیندگان ) کم بود.
  1
  37
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این ارازل و اوباشی که خواهان حجاب اجباری هستند حقشان همین کتک خوردنها است چه بدست خودشان چه بدست مردم جان به لب رسیده که تنفر شدید از کسانی دارند که خواهان اجباری شدن حجاب زنان هستند!
  1
  36
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  حکومت آنچنان در منجلاب مشکلات سیاسی و اجتماعی و اقتصادی دست و پا میزنه که اگر بتونه حداقل از شر مسئله حجاب راحت بشه یک مشکل از هزاران مشکلش حل میشه که اون هم به خاطر این خرمقدسهای عقب مونده به بن بست می خوره.
  1
  39
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  تمام بدبختی این مملکت از همین قشر گوساله اس و نه حتی از او ن اخوند بی ناموس و یا سپاهی زنا زاده، چون اونا بدون وجود این الاغا هیچ قدرتی ندارن، این کثافتا رو هر بلایی سرشون بیارن حقشونه.
  1
  43
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  توی این دنیای وانفسا هر کسی یه جوری خره، این ها دیگه آخرشن. بدبخت های خر (البته که حیف خر) بخاطر دزدی بیشتر یه مشت عمامه بسر کتک میخورن، بعدش هم احتمالا بهم میگن قسمت بوده در راه اسلام ناب محمدی، کتک بخوریم :) :) :)
  0
  6
  جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  مورد این اراذل بسیجی حیوان صفت ؛موضوع مبارزه با بی حجابی نیست,حقوق و پاداش شب عیدشان عقب افتاده.بامید روزیکه مملکت از این کثافتها شسشوی کامل بشود
  0
  2
  شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  fanus2013 - مسکو، روسیه
  این حرف سردمداران که برای حفظ نظام حتی حاضرند سر امام خیالی زمان را هم ختنه کنند نشون میده که این باند صیغه زاده چه دله دزدها ی دغل بازهایی هستند، برای مصلöحت نظام دزد سالاری و باجناقبازی حاضرند حتی مادر خودشون را هم صیغه گوریل آنگوری کنند. متاسفانه ملت هنوز بعد از ۴۴ سال دروغ گول این سیاهبازیها را میخورند
  0
  0
  دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.