ویدیویی که باعث برکناری مدیر عامل سایپا شد؛ دپوی دو هزار نیسان آبی

فیلمی عجیب از دپو هزاران نیسان آبی در یکی از پارکینگ‌های شرکت خودروسازی سایپا در فضای مجازی منتشر شده که مشخص نیست چرا سایپا هزاران نیسان آبی را تولید و دپو کرده است.

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد در یکی از پارکینگ‌های شرکت خودروسازی سایپا که مکان آن نامعلوم است، هزاران نیسان آبی دپو شده است.

فردی که در این فیلم صحبت می‌کند، می‌گوید: امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ است و این زمین‌های ارتش است و وقتی مسافت ۲ کیلومتری را طی می‌کنیم، تماما خودروی نیسان آبی پارک شده است.

وی در ادامه می‌گوید: این خودرو‌ها همه کامل هستند و سایپا نمی‌تواند بهانه بیاورد که این خودرو‌ها کامل نیستند و فقط به این دلیل که قیمت در بازار کاهش نیاید، این خودرو‌ها را عرضه نمی‌کند و بعد می‌گوید ما ضرر می‌دهیم، اما بیچاره مردم.

این فرد پس از طی هزار متر می‌گوید: یا خدا! هرجا را نگاه می‌کنیم، تماما این خودرو‌ها پارک شده است و به نظر می‌رسد بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو اینجا پارک باشد و، چون زمین به ارتش تعلق دارد و در مکانی بن بست قرار دارد، کسی متوجه نمی‌شود و ارتش هم فقط اجاره زمین خالی خود را می‌گیرد.

وی در ادامه گفت: واقعا وحشتناک است. اینجا ته ندارد. ببینید چه خبر است. یا خدا! الله اکبر، هرچه می‌رویم، تمام نمی‌شود.

این فرد در آخر می‌گوید: این فیلم را برای علی آبادی، وزیر صمت ارسال کردم تا بداند در مجموعه خودروسازی سایپا چه خبر است. آقای تیموری که می‌گویند، انسان بسیار فعال، خوب و پاک دستی است، مدیر همین سایپا است، اما مدیر خوب در این سیستم جایی ندارد.

به گزارش رکنا، شنبه ۱۹ اسفند ماه با تصمیم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، تیموری از کار برکنار شد و توسلی مهر جایگزین او شد. توسلی مهر پیش از این مدیرعامل ایران خودرو دیزل بود.
+36
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  چاره کار برای دپوی خودروهای که برای منظورهای (خاصی)نگهداری میشود؛آتش زدن آنها توسط نیروهای خودجوش ملت هست ؛وبس
  2
  22
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  احتکار گوشه ای از فرهنگ ماست و هیچ تعجبی ندارد. بنظر می آید کسی که می خواهد پست مدیرعاملی سایپا را بگیرد، این ویدیو را پست کرده است
  1
  22
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ako kermanshah - میدلزبرو، انگلستان
  مشکل اصلی از فرهنگ ما هست ، اگر مردم تحریم کنند و نخرند باعث ریزش میشه اما متاسفانه تا هر اجناسی یکم ارزون میشه همه هجوم میبرن و دولت هم دست بالا می گیره پولش هم به جیب حماس و سوریه و لبنان میره.
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  حالا هیچ فرقی هم میکنه مگه. خر همون خره فقط پالانش عوض شده یعنی فقط مدیر عامل معزول از این همه نیسان مخفی شده خبر داشته مابقی نه؟ اینا باند و مافیا هستن از بالا تا پایین دستشون تو جیب ملت هست
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.