داستان اوج‌گیری نفرت از روحانیون در ایران طی ۴۵ سال؛ حمایت جمهوری اسلامی از روحانی مزاحم قم

دستگیری چهار نفر به اتهام انتشار فیلم مزاحمت یک روحانی به یک زن با پوشش اختیاری در قم، تازه‌ترین حمایت جمهوری اسلامی از روحانیون است. قشری که در چهل و پنج سال گذشته با دسترسی به دو منبع قدرت و ثروت و بودجه‌های هزاران میلیاردی، به منفورترین قشر در ایران تبدیل شدند.

+43
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران
  مردم ایران از چند زاویه مختلف داغ دار و خشمگین از آخوندها هستند. اول آنکه می بینند عده ای مفتخور و دزد بدون تحصیلات و سواد قدرت را کاملا قبضه کرده اند. داغ دیگر فرزندانی است که آخوندها در زندان ها و خیابان ها کشته اند بدونه هیچ رحمی و دیگر فساد و سیاه روزی و فقر گسترده در میان مردم اشک همه را در آورده است وقتی که می بینند که ثروت کشور چگونه به غارت می رود.
  34
  31
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  چقدر این حزب اللهی ها و شاه اللهی ها شبیه هم هستند. آخوند هر کاری بکند پشتش هستند. لواط کند به دختر مردم دست درازی کند آدم بکشد. اختلاس کند. شاه اللهی ها هم عین همین.رضا شاه با هیتلر قراداد بست.شاعرها کشت. عامل به حکومت رسیدنش را نابود کرد راه ارتباطی نخجوان را به ترکیه بخشید. پسرش مسجدها ساخت آخوند پرورش داد. هاله نور دید با امام زمان مراوده داشت. زن را کم عقل می‌دانست. ناخدای کشتی بود اول همه فرار کرد. نوه اش اسم دخترش را نورالزهرا گذاشت و با بسیجیان وسپاهیان در ارتباط است حکومت اسلامی را بر اسلام ستیزی ترجیح می‌دهد. پولها می‌گیرد و خرج نمی‌کند و هزارن موضوع دیگر. اینها خیلی به هم شبیهند
  27
  2
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.