محاکمه نرینه تهرانی که به دختر و دخترخوانده‌ نوجوانش تجاوز کرد!

انصاف نیوز نوشت: نرینه تهرانی یا آن‌طور که برخی رسانه‌ها به اشتباه «مرد شیطان صفت» نامیده‌اندش، در پی شکایت دخترخوانده‌اش، به اتهام تجاوز جنسی بازداشت و محاکمه شد. در جریان رسیدگی به این شکایت مشخص شد دختر این نرینه تهرانی هم مورد تجاوز او قرار گرفته و در آستانه اعدام، توسط شاکی عفو شده است.

مرد شیطان‌صفت که پیش‌تر به اتهام آزار و اذیت دخترش به اعدام محکوم و با اظهارات تازه دخترش به زندگی برگشته بود، این‌بار در برابر اتهام آزار و اذیت دختر خوانده‌اش قرار گرفت اما پای میز محاکمه این اتهام را نپذیرفت.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۱۴ ساله‌ای به نام دنیا آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی رفته بود از پدرخوانده ۴۵ ساله‌اش به نام شاهین شکایت کرد. وی گفت: چند سال قبل وقتی کودک بودم پدر و مادرم از هم جدا شدند و من همراه مادرم زندگی می‌کردم تا این‌که یک‌سال پیش مادرم با شاهین ازدواج کرد. او همیشه رفتارهای عجیبی داشت و من از او وحشت داشتم تا این‌که آخرین‌بار در حضور مادرم مرا آزار داد.

با این شکایت دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند اما مادرش که به پلیس آگاهی احضار شده بود مدعی شد از آزار و اذیت دخترش از سوی همسرش هیچ اطلاعی ندارد.

شاهین ۴۵ ساله بازداشت شد و ادعا کرد بی گناه است. در نخستین جلسه تحقیق که در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، مادر دنیا لب به اعتراف گشود و در حالی‌که اشک می‌ریخت گفت: دخترم راست می‌گوید از سوی شاهین مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. من در جریان بودم اما از ترسم سکوت کردم. من شرمنده دخترم هستم ولی نمی‌توانستم حرفی بزنم تا این‌که دخترم که حال روحی‌اش به هم ریخته بود به تنهایی به پلیس آگاهی رفت و شکایتش را مطرح کرد.

در حالی‌که شاهین منکر آزار و اذیت دخترخوانده نوجوانش بود، استعلام پرونده‌اش نشان داد او چند سال قبل به اتهام آزار و اذیت شیطانی دخترش در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران به اعدام محکوم شده بود اما با پس گرفتن شکایت از سوی دخترش و توبه، توانسته بود از حکم اعدام بگریزد و به زندگی برگردد.

با بررسی سابق این متهم روشن شد شاهین چند سال قبل دخترش را به دام شیطانی انداخته و آزار داده و به اعدام محکوم شده بود. این حکم در دیوان عالی کشور تایید شده و زمان زیادی به اجرای حکم باقی نمانده بود که دختر وی یک‌باره شکایتش را پس گرفت و مدعی شد دروغ گفته است.

با افشای این ماجرا قضات دادگاه دختر وی را احضار کردند. دختر جوان گفت: چندی قبل پدرم مرا آزار داد و من علیه او شکایت کردم. او به اعدام محکوم شد و زمان زیادی به اجرای حکم نمانده بود که پدرم همه اموالش را به نامم سند زد و گفت اشتباه بزرگی مرتکب شده و حالا توبه کرده است. حرف‌های او و وعده و وعیدهایش باعث شد به دادگاه بروم و شکایتم را پس بگیرم. پدرم بعد از توبه از زندان آزاد شد و با مادر دنیا ازدواج کرد اما حالا متوجه شده‌ام پدرم دختر خوانده‌اش را هم آزار داده است.

به دنبال اظهارات دختر جوان، شاهین در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیر علنی به اتهام آزار و اذیت دخترخوانده‌اش از خود دفاع کرد. در جلسه دادگاه، دنیا برای پدرخوانده‌اش اشد مجازات خواست. اما شاهین مدعی شد دختر خوانده‌اش را آزار نداده و دختر نوجوان به دروغ چنین اظهاراتی را علیه وی مطرح کرده است.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.
تفاوت مرد و نرینه!
این توضیح را ضروری می‌دانیم که تحریریه انصاف نیوز باور دارد این موجود کوچک‌ترین بویی از انسانیت، اخلاق، مرام و معرفت نبرده و به دو دختر نوجوان که هر دو به او اعتماد داشته‌اند و در پناهش زندگی می‌کرده‌اند، آزاد جنسی رسانده است. بنابراین نامیدن چنین موجودی با صفت «مرد شیطان‌صفت» هم توهین به «مرد» و هم توهین به «شیطان» است! در بهترین حالت، این موجود انسان‌نمایی نرینه است که چون در تهران زاده شده آن‌‌را نرینه تهرانی نامیدیم.
+60
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  عاقبت تربیت آخوندی جامعه ایران.
  15
  109
  ‌سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اعدام
  6
  84
  ‌سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  مسلمان واقعی یعنی این باجناق دم دستش نبوده برای اینکه از قافله عرررزشیها عقب نمونه، بند کرده به دختر و دختر خونداش
  5
  51
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دائی جان ناپلون - مارسی، فرانسه

  تربیت شده اسلام ناب محمدی فقط دنبال....
  6
  44
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مرد اتریشی برای ۲۴سال دخترش را در زیرزمین خانه خود حبس کرده بود . به او که لقب هیولا بهش دادن، در طول ۲۴ سال به دخترش تجاوز میکرد و از او صاحب ۷ فرزند شد . تا کنون چندین کتاب ، مستند وفیلم تهیه شده
  11
  19
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  در ایران کسی که از بدو تولدش زیر احکام نظامی بزرگ شده باشد که بغیراز دروغ و خرافات و حقه بازی چیزی دیگری نیافته باشد حتما" چنین پدرانی و حتی برادران و عموها و خیلی دیگر از بستگان پیدا میشوند که نه به خودی و نه به نیم خودی و نه به بیگانه رحم نکنن و به هر کدام اگر امکانی برایشان دست دهد تجاوز کنن. این بنده خدا هم زیر سایه نظام ولایت من در اوری فقیه بزرگ شده چرا باید انتظار ازش داشت که بویی از انسانیت، اخلاق، مرام و معرفت برده باشد؟
  1
  36
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  دائی جان ناپلون - مارسی، فرانسه
  چرا تهمت می زنی؟ کجا در باره اعتقادات مذهبی این فرد سخن رفته؟
  18
  7
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  Butler - سیدنی، استرالیا
  تهمت نزن دوست عزیز. کار شما درست نیست.
  17
  4
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  خدا این مرد شیطان صفت رو اعدام کنه.
  5
  11
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران
  خوب بنده هدا داشته سیرت پیامبران اسلام رو تمرین میکرده
  8
  10
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.