یک آخوند: ما شکست می‌خوریم، خیلی شدید شکست می‌خوریم

آخوند محمد موسوی: آینده را خیلی بد و بدتر از این می‌بینم، چهل سال به زور افکارمان را تحمیل کردیم ولی از این به بعد فکر نکنم این طور بشود، خیلی عجیب و بد شکست می‌خوریم.
+67
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  چشم بسته غیب میگی !؟ حالا چرا ری..ی بخودت !؟
  12
  66
  ‌سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  ١٠٠ سال دیگه بویی نمیاد؟ کجای کاری حاجی؟ نسل بعد از شما، یعنی بچه های خودتون هم وقتی بساط لفت و لیس به توسط دین جمع بشه، واسه اهل بیت کود هم تو سینی نمیذارن
  15
  57
  ‌سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  هیچ‌شکی نیست که دین و آخوند و دستگاه خرافات دیگر جایی در ایران ندارد و معدود طرفداران آنهم بسرعت در حال ریزش و آگاهی هستند ،آنچه از حکومت بجا میماند تنها عده ای متملق چاپلوس و مزدوران پولکی هستند که بلافاصله تا بوی خطر را حس کنند فلنگ را خواهند بست و سیل خشم ملت آنچه را از ملا و حکومت باقی میماند سپس به فاضلاب تاریخ خواهد ریخت و دیگر نه ملا و نه عرزشی جایی در کشور ایران نخواهند داشت.
  9
  30
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  این رویه حمله به مخالفان خامنه ای از طرف ستون پنجم رژیم یعنی شاه اللهی ها کاملا نخ نما شده. مخالفان واقعی خامنه ای و حکومت جانوران اسلامی هر دستی را که علیه این رژیم باشد می‌فشارد. در همین سایت همین .....شاه اللهی ستون پنجم وزارت اطلاعات چه توهین‌ها که به محمد نوری‌زاد نکردند. چقدر انسان می‌تواند پست و حقی باشد که در ایران پشت یک کامپیوتر بنشیند و شرافت خود را فدای دو تومانی کند که اطلاعات به او میدهد و یا در آخر عمر فضای مجازی را وسیله عقده تراپی خود کند. قبلا پیرمردهای ایرانی مظهر ادب و پند و اندیشه والای ایرانی بودند. حتی اگر سواد نداشتند شاهنامه و یوان حافظ را از حفظ بودند. امروز میبینی طرف آمده خاطرات بازگشت شاه در سال 1332 را بیاد دارد. عین یک بشکه گندیده فحش می‌ماند. مزدوران اجیر شده توسط وزارت اطلاعات و شاه اللهی های .... و بی اصل و نسب بازوی لواط کاران اسلامی برای نابودی این میهن هستند
  23
  5
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  sabbas - لندن، انگلستان
  فاسد تر و بیشرفتر و خاعن تر و دزدتر و ادمکش تر از اخوند و روحانیت وجود نداشته و نخواهد داشت. این دشمنان ایران را بایدبرای همیشه نابود کرد. اینا نه محرم ماهستن و نه از ما هستن.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.