تشریح مترو‌ توسط رفسنجانی در نماز جمعه سال ۱۳۶۳

 تشریح مترو‌ توسط رفسنجانی در نماز جمعه سال ۱۳۶۳ :بنده در ژاپن، فرانسه ، انگلیس، آمریکا و آلمان سوار مترو شدم. مخصوصا رفتم برای مترو دیدن. از نقطه ای که انسان سوار میشد تا  پیاده میشه یک ذره برخوردی که آدم اعصابش رو ناراحت بکنه ندارهو
+1
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این رو برای الاغ سوار های سابق میگفت که از حوزه های علمیه آمده بودند، وگرنه ملت ایران اینقدر عقب افتاده نبودند که ندانند مترو چیست.
  2
  39
  دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Tony Arzenta - کی‌یف، اوکراین
  مردک
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  چرا خودمان را گول بزنیم در حدود 6 سال پیش از این سخنرانی رفسنجانی بود که مردم عقب مانده و اکثر دانشجوهای داخل و خارج کشور ایران از عقب مانده چی عرض کنم , عقب مانده تر بودن چون خمینی دجال را به رهبری قبول کردن و ایران را با همه امکانات به این دجال سپردن . در همان سال 1363 بود که عقب افتاده های نوچه خمینی بجان ان اقلیت کم از هم وطنانشان افتاده بودن که غیرازخمینی دجال می اندیشیدن. بله واقعا" اکثر ایران اعام از پیر و جوان از عقب افتاده , عقب افتاده تر بودن و بلای بر سر ایران و ایرانی اوردن که با صد سال دیگر هم زخمهای این بلا ترمیم نخواهد شد. هر ایرانی که در این دوران و در اینده زندگی میکنند چه در داخل و چه در خارج غیراز اخوندهای و مزدوران نظام اخوندی هرگز نباید با نیکی از انقلاب ننگین 1357 و با مروت از ان مردمان سخن گفت که در پیروزی ان ننگین ترین انقلابها که در سال1357 در ایران رخ داد حرف خوبی بر زبان اورد.
  0
  4
  ‌سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  خوب البته در مجموع همینطور بود که فرمودید، اما اگر گروهی هم هستند که با صداقت میپذیرند که فریب خوردند نباید دلسردشان کرد و انگ هالو بودن به پیشانیشان زد. به هر حال همه با هم ۸۵ میلیون هستیم و اگر گروهی هنوز در هپروت هستند را باید با درایت به راه راست بکشیم.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.