شعارهای سربازان اسرائیلی بر دیوار منازل غزه: برای انتقام آمده‌ایم

العربیه: از زمان آغاز جنگ غزه، اقدامات تحریک‌آمیز اسرائیل در شبکه‌های اجتماعی و مشخصا موارد نشرشده توسط سربازان در عملیات زمینی، کماکان ادامه دارد.
«انتقام خواهیم گرفت»
اهالی غزه، شعارهای نوشته‌شده به‌ زبان عبری بر دیوار خانه‌ها در محله النصر در شمال غزه را بعد از عقب‌نشینی تانک‌ها و سربازان اسرائیلی پیدا کردند که محتوای آنها تاکید داشت، جنگ غزه به تلافی و انتقام حمله غافلگیرکننده حماس در هفتم اکتبر گذشته به اطراف نوار و کشته‌شدن و اسارت اسرائیلی‌ها انجام گرفته است.
به گزارش خبرگزاری «العالم‌العربی»، اهالی این منطقه همچنین شعارهایی با محتوای انتقام‌جوئی که توسط سربازان اسرائیلی در یورش به ساختمان‌های مسکونی نوشته شده بود را مشاهده کردند.
این در حالی است که براساس برآورد وزارت بهداشت غزه، عملیات انتقامی اسرائیل در نوار غزه تاکنون بیش از 30هزار و 800 کشته غالبا زن و کودک برجای گذاشته است.

از سویی باگذشت پنج ماه از حمله اسرائیل به باریکه غزه در پاسخ به حمله هفتم اکتبر گذشته حماس، سازمان ملل نسبت به بروز قحطی گسترده در میان 2.3 میلیون ساکن غزه هشدار داد.با بی‌نتیجه ماندن کلیه مذاکرات برای دستیابی به آتش‌بس موقت به هدف پایان‌دادن به این تراژدی، پیشنهاد جدید آمریکا شامل تسهیل عملیات امدادی، بازسازی بیمارستان‌ها و نانوایی‌ها و بازگرداندن برق در غزه، همراه با تعهد اسرائیل و حماس برای آزادی اسرا، کودکان، زنان و سالمندان، تا این لحظه از موافقت رسمی طرف‌های درگیر جنگ، برخوردار نشده است.
+63
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  کاش یک جمله دیگه هم مینوشتند که دوران مفت خوری از جیب مردم ایران به پایان رسید
  7
  38
  یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه
  اینا واقعیت نداره نمونه ای از جنگ تبلیقاتی تروریستهای حماس برای بدنام کردن اسرائیل
  13
  22
  یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.