انتخاب عروس ترامپ به عنوان یکی از دو رئیس حزب جمهوری‌خواه

لارا ترامپ، همسر پسر دونالد ترامپدویچه وله: لارا ترامپ، همسر پسر دونالد ترامپ روز جمعه ۸ مارس به عنوان یکی از دو رئیس حزب جمهوری‌خواه ایالات متحده آمریکا انتخاب شد. او به همراه مایکل واتلی با اکثریت آرای کمیته ملی جمهوری‌خواهان برای رهبری این حزب برگزیده شد.

سکان رهبری حزب جمهوری‌خواه ایالات متحده آمریکا با انتخاب لارا ترامپ و مایکل واتلی از این پس در دست دو فرد حامی و مورد اعتماد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین این کشور خواهد بود.

این تحولات در هدایت حزب جمهوری‌خواه در حالی رقم خورده که رونا مک دانیل، رئیس قبلی این حزب در پایان ماه فوریه سال جاری میلادی در پی پافشاری‌های اخیر از سوی دونالد ترامپ از سمت خود کناره‌گیری کرد.

مک دانیل پیرامون توضیح استعفای خود از رهبری حزب جمهوری‌خواه اشاره کرد که دونالد ترامپ به عنوان نامزد ریاست جمهوری جمهوری‌خواهان اجازه تصمیم‌گیری در مورد گزینه‌های هدایت این حزب را خواهد داشت.

حال عروس دونالد ترامپ پس از انتخاب برای کرسی ریاست حزب جمهوری‌خواهان تاکید کرد که "هر دلار جمع آوری شده در کمک‌های مالی" را برای صرف پیروزی پدر شوهرش در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در روز ۵ نوامبر سال جاری هزینه خواهد کرد.

لارا ترامپ در این زمینه تصریح کرد: «هدف، پیروزی است در ۵ نوامبر و همان‌طور که پدر همسرم می‌گوید، کسب پیروزی بزرگ برای جمهوری‌خواهان است؛ در کاخ سفید، در مجلس نمایندگان و همچنین در مجلس سنا.»

او همچنین گفت که این مسئله "فقط مربوط به جناح راست در مقابل جناح چپ و جمهوری‌خواهان در مقابل دموکرات‌ها نمی‌شود، بلکه در مورد رویارویی خوب در برابر بد است."

مایکل واتلی نیز هدف حزبش در انتخابات بعدی را "کسب اکثریت کرسی‌ها در هر دو مجلس کنگره" ایالات متحده آمریکا خواند. او مانند دونالد ترامپ مدعی است که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ "از طریق تقلب" پیروز شده است.

در انتخابات ماه نوامبر، تمامی کرسی‌های مجلس نمایندگان و نیز یک سوم کرسی‌های مجلس سنا توسط شهروندان آمریکا انتخاب خواهند شد.

در حال حاضر دموکرات‌ها از اکثریت بسیار کمی در مجلس سنا و جمهوری‌خواهان نیز از اکثریت محدودی در مجلس نمایندگان برخوردار هستند.
+19
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  این بد آموزی از فامیل بازیهائیست که در حکومت فاسد ایران به کررات دیده می‌شود !!
  0
  5
  یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.