نظر شهرام همایون درباره حضور پروفسور سمیعی روی استیج کنسرت ابی

 نظر شهرام همایون درباره حضور پروفسور سمیعی روی استیج کنسرت ابی.

+13
رأی دهید
-74

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  TorontoTehran - تورنتو، کانادا

  مگه ایشون تنها دکتر دنیا بودن؟ چقدر جالب که شما اینجورى توجیخ میکنید!!!
  6
  83
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  شهرام مشکل از اینجا شروع میشه که این فقط (پول فوسول) پول دارهاست نه آدم‌های معمولی‌.
  6
  65
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  اگر هیتلر را کت پسته بیاورند که بعد از خوب شدنش نتواند کسی را بکشد بله حرف شما درست ولی اگر یک جانی را بیاورند که بعداز خوب شدنش صدها نفر را میکشد آیا کمک به این فرد همدستی با قاتل و جانی به حساب نمیاد؟؟؟حتی در قانون دفاع از خود قانون به فرد حق می‌دهد که طرف مقابلش را بکشد این جنایتکارها که هزاران نفر را در راه خدایشان کشته اند و میلیونرها نفر را بدبخت کرده اند آیا کمک به این شخص کار درستی است تا خوب بشود و برود بقیه را بکشد و بدبخت کند. درضمن جناب پروفسور چقدر پول از جیب ملت بدبخت در مقابل کارشون دریافت کردند؟؟؟
  37
  56
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  آقای شهرام همایون,امیدوارم شما بتو انید این مطالب مرا ملاحظه کنید.یک پزشک در زمانیکه روپوش پزشکی بتن دارد باید در خدمت بیمار باشد,بحث منطقی این نیست که چر ایشان جانیان نظام ج م ا را معالج کردند ,ایراد در اینجاست که این شخص هیچوقت کشتار جوانان سرزمین ما را محکوم نکرد.آقاه و کلا با شعار زن زندگی آزادی کاملا بیگانه است.آقای همایون شما ایران نیستید و ببنید زمانیکه آقای پرفسور بتهران تشریف میارن بلافاصله در سدا و 30ما برایش یک مصاحبه تشکیل میدهند و چه بگو و بخندی راه میاندازند.درد اینجاست و هو کنندگان از این درد رنج بردند که ایشان را هو کردند.و اگر ایشان در هرجای دنیای آزاد باستج دعوت بشود, باز هو خواهد شد
  37
  55
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک

  با دورود: آقای شهرام، قاضی جان ،قضاوت شما هم مث آخوندا ایران هست؟؟؟ ایا این سمیعی مزدور کثیف یه ادم معمولی رو هم مداوا میکنه؟؟؟ من رفتم آلمان پیشش او نگاه هم به من نکرد۰ حالا خودت زدوبند باش چی داری قاضی جان؟؟؟
  6
  51
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  بر اساس مثل ایرانی هر گردی گردو نیست، این شخص به اصطلاح ضد رژیم در بسیاری موارد در باطن جنایات و خیانت‌های رژیم رو لاپوشانی کرده و فهم این مسأله نیاز به منجم بودن ندارد. اگر این دکتر بعد از این هیچ ریگی به کفش نداشت، مثل اکثر مریض‌ها عکس و فیلم قبل و بعد از عمل اونها رو به اشتراک می‌گذاشت اما ترجیح داد یا به دستور رژیم همیشه سکوت کرد و اگر ایرانیان آزادی‌خواه مقیم آلمان رسانه‌ای نمی‌کردند از این اعمال کثیف کسی خبری نداشت. در واقع موضوع اصلا قضاوت نیست چون همه چیز عیان و واضح است. هر کسی شاهرضا پهلوی را نام برد یا پرچم ایران را با آرم شیروخورشید روی میزش نهاد حتما با مردم ایران نیست. در طی قریب به نیم قرن ما بسیاری از این نوع خود فروشان و خاینین دیدیم و شنیدیم. حقایق را وارونه تحویل مردم ندهیم و از کم سوادی آنها سواستفاده نکنیم. هیهات...
  6
  27
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  این دیگه به اکثر مردم ثابت شده که این شهرام لنگ فروش یه حرم لقمهً نون بنرخ روز خور بیشتر نیست و هرکی بیشتر بپردازه لنگ و پاچهً همهً کس کارشو براش هوا می کنه. یه اشغالی از جنس همین اخوندا و حزب اللهیها.
  4
  18
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  همایون,خلاصه رسوا شدی.دراین چند سال کاری که تو انجام دادی مرا بیاد دیپلمات انگلیسی در 100سال پیش انداخت.جریان از این قرار بود که در یزد یک کنسول انگلیسی هر روز عصا زنان از یک بازارچه عبور میکرد تا ساختمان کنسولکری یکروز در حال عبور از بازارچه قصاب محله جلوی این مرد را گرفت و گفت ؛مسیو چرا این همه آخوندها بالا منبر بشما انگلیسیها فحش میدهند کاری نمیکنید؟آن دیپلمات پوزخندی میزند و میگوید؛ما بآنها پول میدهیم که که بما فحش بدهند اینکار خواست انگلیس هست.حالا تو بگو تو چقدر میگیری؟
  2
  1
  یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  جای شما هم در سر سفر افطاری(چلسی)خیلی خالی بود
  2
  3
  یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  هر صبح موقع صرف قبل از صرف صبحانه 50بار بگو (خودم کردم که لعنت بر خودم باد)بمدت 6 ماه
  3
  2
  یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.