لغو کنسرت «مسقط» با پیگیری ایران/ احتمال دستگیری «ساسی» در عمان و استرداد به ایران

بهمن بابازاده در صفحه توئیتر خود نوشت: منابعی در عمان از لغو کنسرت امشب مسقط «ساسی» خبر داده اند که با پیگیری دیپلماتیک ایران، از سوی دولت عمان لغو شده است. «سان ایونت» شرکت برگزار کننده این کنسرت در بیانیه ای، نوشته: «به دلیل شرایطی خارج از کنترل ما، مجبور به تعویق این برنامه شده ایم.
ما نگرانی های همراهان همیشگی خود را درک می‌کنیم و به روز رسانی ها درباره این اتفاق را اطلاع رسانی خواهیم کرد». گزارش ها حاکی از احتمال دستگیری «ساسی» در مسقط و استرداد او به ایران است.

برخی نوازنده های این خواننده در تلاش برای خروج از عمان، در فرودگاه هستند. «ساسی» خواننده ایرانی ساکن لُس آنجلس در سالهای اخیر حواشی بسیاری را با انتشار آثارش باعث شده است. برخی کارشناسان معتقدند محتوای آثار این خواننده با هنجارهای عمومی ‌و اجتماعی در ایران مطابقت ندارد.
+59
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  این اکیو بخاطر پول جونشو بخطر انداخت. معلومه از قبلی‌ها درس نگرفته. استعداد موزیک داره اما استعداد مسایل سیاسی‌ رو نه.
  28
  147
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  جوامع هنری بین المللی در این گونه مواقع مسئولیت دارند و باید حتی اگر ظاهری هم که شده با این نوع اعمال ضد بشری جمهوری نکبت اسلامی برخورد کنند .
  79
  49
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  اگر ایشون تابعیت امریکا داشته باشه و عمان تحویلش بده کاملا مشخص است که همه چیز از طرف ٣ دولت زد و بند شده - چون عمان هیچ وقت همچین کاری را بدون هماهنگی امریکا نخواهد کرد - بعدشم دولت امریکا میاد میگه ما که گفتیم نرید .اینم میشه یک داستان مضحکی برای مصرف داخلی مثل تتلو .
  19
  57
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.