تأثیر نوع صبحانه بر افزایش و یا کاهش جذابیت جنسی

غذاهای ناسالم باعث ایجاد تغییرات ظریف در چهره افراد بلافاصله پس از خوردن غذا می‌شوددویچه وله: به گزارش نشریه بریتانیایی سان، یک مطالعه نشان می‌دهد که "زنان بیشتر به مردانی تمایل دارند که در بشقاب صبحانه‌شان پروتئین دارند تا مردانی که روز را با نان و مربا شروع می‌کنند. مردانی که کربوهیدرات‌های تصفیه شده بیشتری که در نان سفید و شیرینی‌ها و آب میوه یافت می‌شود مصرف می‌کنند، جذابیت مردانه کمتری دارند. این امر در مورد زنان نیز صادق است."

کارشناسان دانشگاه مونپلیه در فرانسه می‌گویند که غذاهای ناسالم باعث ایجاد تغییرات ظریف در چهره افراد بلافاصله پس از خوردن غذا و همچنین افزایش وزن در طولانی‌مدت می‌شود.

در این مطالعه، متخصصان تأکید کردند که نوع صبحانه‌ای که قبل از عکاسی چهره مصرف می‌شود، تأثیر قابل توجهی بر جذابیت زنان و مردان دارد.

این احتمال بر روی ۱۰۲ زن و مرد فرانسوی که از نظر جذابیت ظاهری تقریباً برابر بودند، آزمایش شد.

عکس‌های پاسپورتی که دو ساعت پس از صرف صبحانه گرفته شده بود، توسط ۲۵۰ غریبه در خیابان رتبه‌بندی شدند.

نتایج نشان داد: «مردانی که صبحانه پروتئینی مصرف می‌کردند از نظر زنان جذاب‌تر به نظر می‌رسیدند، اما صبحانه‌ با کربوهیدرات بالا، جذابیت چهره را در هر دو جنس کاهش می‌داد.»

صبحانه انگلیسی که معمولاً دارای بیکن، تخم مرغ، سوسیس، قارچ، گوجه‌فرنگی و لوبیا پخته شده با یک تکه نان تست است، دارای کمترین میزان قند است و احتمالا جذابیت شما را افزایش می‌دهد.
+6
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  چشم اونوقت روزی 2 ساعت باید بشینیم این صبحانه رو درست کنیم و بخوریم، خوده اینگلیسی ها هر روز این کارو نمیکنن چه برسه به بقیه.
  0
  4
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.