آریانا ولی‌نژاد، قهرمان دوچرخه‌سواری درگذشت

ایران وایر: فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران خبر داد که «آریانا ولی‌نژاد بیرانوند»، قهرمان جوان دوچرخه‌سواری بعد از ده روز جدال سخت با مرگ، در بیمارستانی در اصفهان درگذشت.

آریانا ولی‌نژاد ده روز قبل در یک حادثه آتش‌سوزی به‌علت نشت گاز از بخاری و انفجار در منزل در خرم‌آباد، دچار ۷۰ درصد سوختگی شده بود.
گفته شده است که این زن جوان در هنگام حادثه در خانه تنها بوده، متوجه نشت گاز از بخاری نشده و با زدن کلید برق، انفجار رخ داد.

آریانا ولی‌نژاد بیرانوند، فروردین۱۴۰۲، برای نخستین‌بار به‌عنوان تنها نماینده دوچرخه‌سواری ایران عازم کمپ جهانی در کره جنوبی شد و در رده دوچرخه‌سواری جاده، موفق به کسب مقام شده بود.
این ورزشکار ۲۰ ساله شاخه دو و میدانی ایران، عضو تیم ملی زیر ۲۳ سال دختران و تیم ملی جوانان ایران بود و در آخرین حضور بین‌المللی خود، اردیبهشت سال جاری، از سوی فدراسیون دوومیدانی ایران به کمپ کره جنوبی اعزام شده و ۴۰ روز در این کمپ تمرینی حضور پیدا کرده بود.

او در سال ۱۳۹۸ موفق به کسب مدال نقره مسابقات جاده بانوان جوانان کشور به میزبانی تهران شد.

سال ۱۴۰۰ نیز نام آریانا ولی‌نژاد در مسابقات دوچرخه‌سواری رده سنی جوانان کشور و در بخش استقامت جاده، به‌عنوان نفر نخست مطرح شد.
+22
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  نه عزیزان، وی را کشتند، حقیقت این هست، وگرنه نشتی کاژ از بخاری شب هنگام هم میتوانسته رخ بدهد که وی در خواب بوده، جمهوری مفعولین در کل مخالف تفریح، هنر، شعر، موسیقی، فیلم،ورود زنان در همهذعرصهذهای فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و علی الخصوص مدال آوردنشان است.
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  کشتانده شده یا کشته شده. احتمالا به دلیل ترویج فساد دوچرخه سواد خانما مفسدفی الارض شناختنش
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.