خبرنگار سوئیسی: احمدی‌نژاد گفت اگر ایران بودی احتمالا بالای دار بودی

یورونیوز: داریوش خوش‌بین، خبرنگار سوئیسی و ایرانی‌الاصل با روایت خاطره‌ای از مصاحبه‌اش با محمود احمدی‌نژاد مدعی شد که رئیس‌جمهوری پیشین ایران خطاب به وی گفته بود: «اگر در ایران بودی احتمالا بالای دار بودی.»

این خبرنگار سوئیسی در دوران ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد از طرف یکی از شبکه‌های تلویزیونی سوئیس با او مصاحبه کرده بود.

داریوش خوش‌بین خاطره‌اش از تنش لفظی با محمود احمدی‌نژاد پس از انجام مصاحبه را در یکی از برنامه‌های شبکه دو تلویزیون فرانسه بیان کرد.

او تنش لفظی  با محمود احمدی‌نژاد پس از انجام مصاحبه را «ناخوشایند» خواند و گفت که رئیس‌جمهوری پیشین ایران می‌دانست که وی ایرانی‌الاصل است. داریوش خوش‌بین افزود که در پاسخ به جمله «اگر در ایران بودی ممکن بود بالای دار باشی» با خنده خطاب به محمود احمدی‌نژاد گفت: «شما هم شاید هدف یک موشک آمریکایی قرار بگیرید.»
داریوش خوش‌بین (نفر سمت راست) در سال ۲۰۱۸این خبرنگار سوئیسی سابقه مصاحبه با بسیاری از شخصیت‌های مطرح سیاسی، اقتصادی و هنری از جمله میخائیل گورباچف، آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق و ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه را دارد. داریوش خوش‌بین پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد با حسن روحانی، جانشین او در این مقام نیز مصاحبه کرد. مصاحبه‌های محمود احمدی‌نژاد با خبرنگاران خارجی به دلیل مواضع او در مورد هولوکاست، اسرائیل و حقوق بشر اغلب پرتنش‌تر از مصاحبه‌های دیگر شخصیت‌های جمهوری اسلامی بود.
+47
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  جواب خوبی به مموتی پُررو داده!
  1
  36
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  احمقی نجس امیر توالت(تتلو) فقط اسم توله سابق سفیر اخوندها در ونزوئلا گم لست که کلکسیون انگلهای ایرانی کامل بشه.
  0
  2
  ‌سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.