جمشید چالنگی: آقای داریوش اقبالی، خون فرخزاد را پایمال نکنید !

بی بی سی: تصاویری از کنسرت ۱۳ اسفند داریوش اقبالی در ونکوور کانادا منتشر شده که او ضمن انتقاد از «سکوت ایرانیان خارج از کشور در برابر ظلم حکومت جمهوری اسلامی» و در رابطه با اهمیت همبستگی ایرانیان می‌گوید: «ما اکنون به رهبر مقتدر احتیاج نداریم، به رهبری نیاز داریم که انسانیت را بشناسد و جلو بیاید.»

او همچنین با اشاره به اینکه ایران در حال «سقوط» است، اضافه کرد که «افراد سیاسی ۴۵ سال کارنامه بسیار سیاهی دارند و همه از همبستگی گفتند ولی هیچ وقت معنی همبستگی رو نفهمیدند که برای نجات مملکت باید از منیت و از غرور کاذب گذشت.»
جمشید چالنگی:آقای داریوش اقبالی ، خون فرخزاد را پایمال نکنید !به مناسبت ژاژ خاائی داریوش اقبالی در ونکوور !
+80
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  چالنگی جان اخوند بازی در نیار! با کلمات هم بازی نکن. اگر معادلات میدانی بیانگر سپیدی و سیاهی کارنامه باشد کارنامه همه ما سیاه است. حکومت ها برآیند سطح اجتماعی ملت‌ها هستند. همین جمهوری اسلامی توسط همین ملت ناسپاس بر سر کار آمد. جمهوری اسلامی هم که برود یک حکومت آبدوغ خیاری دیگر برپا خواهد شد. اصولا ما ایرانی ها همین هستیم و بس!
  17
  52
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  داریوش کاملا درست میگوید: افراد سیاسی ۴۵ سال کارنامه بسیار سیاهی دارند و همه از همبستگی گفتند ولی هیچ وقت معنی همبستگی رو نفهمیدند که برای نجات مملکت باید از منیت و از غرور کاذب گذشت. البته غیر از منیت این ها اکثرا دکان باز کرده و منافع اقتصادی مانع همبستگی میشود
  18
  50
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  داریوش و ابی و گوگوش امثال اینها یک مشت مطربی هستن که فقط به فکر منافع شخصی خودشون هستن و بس
  46
  42
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان
  داریوش اقبالی فردی بیسواد از طبقه ای پایین که به یکباره به لطف نظام پادشاهی و بستری آزاد و رقابتی جهت پیشرفت به جایگاهی رسید. اما مثل خیلی از تازه به دوران رسیده های آن زمان که برجسته شدن را در توهین به پادشاه و چپ بودن میدیدند. ایشون هم به اینکار ادامه داد و شعرهایی همچون جنگل در حمایت از تروریست های سیاهکل و بسیار ترانه های سخیف دیگه اجرا کرد جهت به چشم آمدن و روشنفکری البته در حد (عین الله باقرزاده). و نا گفته نمونه که به دلیل پول زیاد به یکباره و نداشتن جنبه به اعتیاد رو آورد . حالا بگذریم که چقدر ازجوانان آن دوران به خاطر ناله های( ترانه )این فرد معتاد شدند. و هر بار که به خاطر مواد دستگیرمیشد از چپ ها و توده ای ها یاد گرفته بود که اون رو گردن ساواک بندازه. پاینده ایران تا ابد و یک روز جاوید شاه
  30
  41
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آقای چالنگی دردشما سردرگم است.اگرشما ازسخن داریوش دررابطه با سیاسیون ناراحتید،چراازنوع وسبک خواندن ایشان ایرادمیگیرید؟شمامغلطه میکنید.بخوبی هم میدانید که منظورایشان نقد به اپوزیسیون ازچپ وراست وبالاوپایین است.شما دلیل آبدوغ خیاری آوردیدو سیاسیون را با کشتاروقتل مردم قاطی کردید.مثل نکیسا یا پیرفلک را می آورید.حالا شما بگویید کدام جریان سیاسی از سلطنت طلب ها گرفته تا چپ وجمهوریخواه وملی گرا وغیره درطی این ۴۵سال کارنامه خوبی داشته اند؟مشکل شما چیزی دیگراست،آقای چالنگی:اگر آقای داریوش میگفت:همه سیاسیون مادراین۴۵سال کارنامه سیاهی دارند،به غیرازآقای رضاپهلوی!آیا به آقای داریوش ایراد میگرفتید؟یااگردرمسایل شخصی آقای داریوش مواردی میدانستید،چراقبلاًشفاف سازی نکردید؟حمل برطرفداری ازآقای داریوش نشود،ولی بین افراد(خواننده)بایدفرق گذاشت.
  11
  21
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بجای اینکه بگویید گفتگوگر یا داریوش و یا ابی باسواد یا بیسواد هستند بهتر است فقط متن گفته را بررسی کنیم. چه بسا شاعر ترانه های ایشان چنین جمله ای را یادش داده و چون بلندگو دارد او بازگو کرده است. اصل جمله درست است و اصلا گوینده مهم نیست
  9
  5
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Tony Arzenta - کی‌یف، اوکراین
  چالنگ بابا توهم هی تفرقه بنداز
  1
  6
  ‌سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان
  تو خیلی وضعت خرابه. تو ذوب شدگان در ولایت خامنه ای را از رو بردی ی...شماها کجا بزرگ شدین اینجوری رو یکی فیکس میکنیم و خدا می‌شود. مگر داریم؟؟؟ راستی در مورد عطر ادرار خاندان پهلوی هنوز مطلب نذاشتی؟؟؟؟ دوش میگیری باهاش یا تناول میکنی؟؟ من نمیفهمم شما مسلمانان با هندوهاچرا اختلاف دارین؟؟
  3
  1
  دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.