هادی چوپان قهرمان شد و جایزه ٣٠٠ هزار دلاری آرنولد را برد

دویچه وله: هادی چوپان در مسابقات پرورش اندام "آرنولد کلاسیک" خوش درخشید و با شکست حریفان قدر خود، مقام اول را به دست آورد. او مدالش را از دستان آرنولد شوارتزنگر دریافت کرد و یک جایزه ٣٠٠ هزار دلاری را نیز برنده شد.

هادی چوپان، ورزشکار پرورش اندام و از قهرمانان مستر المپیا در ادامە درخشش‌های خود توانست اینبار مقام نخست مسابقات معتبر "آرنولد کلاسیک" را بە دست بیاورد.

هادی چوپان با رقابت در دسته اوپن آرنولد کلاسیک ٢٠٢۴، با ١١ حریف قدر دیگر بە رقابت پرداخت و در نهایت رتبه اول را بە دست آورد. و مدال طلا را از دستان آرنولد شوارتزنگر، بازیگر هالیوود، پیشکسوت بدنسازی و پایه‌گذار این سری مسابقات دریافت کرد.

آرنولد شوارتزنگر پیشتر با انتشار فیلمی از فیگورهای هادی چوپان در حساب اینستاگرامی خود، این ورزشکار ایرانی را تحسین کرده است.

هادی چوپان با این قهرمانی موفق شد جایزه ٣٠٠ هزار دلاری این رقابت را نیز بە دست بیاورد. همچنین قهرمان این دستە به شکل مستقیم بە مسابقات مستر المپیا راه پیدا می‌کند.

رسانه‌های آمریکا گزارش دادەاند کە هادی چوپان پس از کسب عنوان قهرمانی خطاب بە آرنولد شوارتزنگر گفتە است: «زمانی فیلم‌های آرنولد را می‌دیدم و آرزوی دیدن او را داشتم، اما امروز  از دستان اسطورەام جایزه می‌گیرم. بە همین دلیل بسیار خوشحالم.»

این مسابقات کە در شهر کلومبوس ایالت اهایوی ایالات متحده آمریکا برگزار شدند، پس از مستر المپیا دومین رقابت معتبر در این رشتە ورزشی محسوب می‌شود.

هادی چوپان، ملقب به "گرگ پارسی" پیشتر مقام اول و دوم را در مسابقاتمستر المپیابە دست آوردە بود. قهرمانی او در مسابقات مستر المپیا همزمان بود با خیزش سراسری زن، زندگی، آزادی. او مدال طلای خود را به زنان ایرانی تقدیم کرد و گفت: «امیدوارم این مدال غم‌های مردم را کم کرده باشد.»

کاربران شبکه اجتماعی در آن زمان در تمجید از هادی چوپان، ویدیویی قدیمی را هم‌رسان کرده‌اند که در جواب خبرنگاری که می‌پرسد از مسئولان چه انتظاری دارد می‌گوید: «مسئولان عددی نیستند که از آنها چیزی بخواهم.»

هادی چوپان در روستای آبنو شهرستان سپیدان فارس به دنیا امده است. او ده‌ها مدال طلا و نقره و عناوین قهرمانی دارد.
+308
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند
  ترجمه سخنان هادی چوپان که گفت مسئولان مملکت اسلامی عادی نیستند از زبان صادق هدایت:. ملتی که سرنوشتش به دست دزدها و مادرقحبه ها افتاد بهتر از این نمی شود.
  139
  125
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  درود بر هادی چوپان گرگ پارسی غیرتمند و شجاع که باعث افتخار تمام ایراندوستان هستند. در ضمن خیلی کیف کردم که پرچم عن و خرچنگی جمهوری متعفن اسحالی اونجا نبود
  68
  180
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  بعد از مدتها یه خبر خوب شنیدم بسیار بسیار خوشحال شدم نوش جونت این سیصد هزار دلار
  4
  87
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  طرف قهرمان جهان شده اصلا بحث سیاسی نکرده و کاری هم به سیاست نداره بعد آخر گزارش وصل کرده خبرشو به یه چیز سیاسی، اوسکول ها فکر میکنن همه مثل خودشون دراز گوش تشریف دارن.
  85
  38
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  نوش جونش و بقولی ، شیر مادر حلالش ! امیدوارم تا زمانیکه این رژیم بی لیاقت و ک..ی بر سر کاره ، به مملکت برنگرده ، چون این رژیم لیاقت داشتن چنین قهرمانان و استعدادها و نخبه هایی رو نداره !!
  23
  73
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  Persian2600 - استکهلم، سوئد
  احتمالا خاندان بزرگ پهلوی و رضا پالونی باعث شدن هادی چوپان قهرمان دنیا بشه نه؟ 😂😂
  103
  39
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه

  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند
  اگر یک روزوقت کنم باید این بتی را که به اسم صادق هدایت در ذهن ها ساخته اند بشکنم.مگر او که بود؟خودش گفته که زبان فارسی هیچ چیزی اگر نداشته باشدفحش های خوبی دارد.زبان فرانسوی که او بلد بود در حددانش آموز دبیرستانی فرانسه زبان هم نبود.دراغلب نوشته هایش غلط های املایی وانشایی(فارسی+فرانسوی) هست.حتی در چندتا دستنوشته هایش چیزهایی نامفهوم نوشته.بجز یکی دو نوشته در مورد رباعیات خیام وسندپژوهی اسنادباستانی و یک داستان بوف کور بقیه نوشته هایش ارزش ادبی ندارند.
  64
  23
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  آفرین ، همیشه موفق و سربلند باشی. مواظب خمس ، زکات و سهم آخوند باش
  11
  51
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  چرا اتفاقا مزدور رژیم،بارها از جنبش انقلابی مردم حمایت کرد.درد بلاش بخوره تو سر هر چی فوتبالیست بیعرضه حکومتی چفیه به گردن.
  14
  55
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  وای که چقدر بامزه ای تو. ظاهرا که م.تهت خودت و مثال خودت و رهبر چلاقت اینقدر سوخته که بوش تا اینجا هم رسیده🤣
  12
  53
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران

  Persian2600 - استکهلم، سوئد
  ...تو موضوعات خیلی شخصی مثل این بنده خدا که تلاش کرده دمبل و دارو زده و تونسته قهرمان بشه هم توهمات فاشیستی فارسیسمیت گل کزده. چقدر عقده ای و متوهم
  30
  2
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  antifascism - تهران، ایران
  اها که حالا اینطور شد ولی اگر همین هادی سنگ آخوندای ح.زاده دزد و بیسروپا رو به سینه میزد وعکس کثیف خامنه ای پاپتی جنایتکار رو موقع جایزه گرفتن و عکس گرفتن تو دست میداشت همین هادی که ب نقل از ..... تو دارو مصرف کرده بلافاصله مورد پسند شماهای عقب افتادهای ذهنی و غرق در ولایت وقیح میشد دیگه آره؟ بهتره که دادا کم کم کاسه کوزتونو جمع کنید و برید گورتونو از ایران گم کنید. هادی چوپان فقط ایران و ایراندوستان براش مهمه نه یک مشت دزد ح.زاده تازیپرست لواط کار که آمدند ایران را به غنیمت گرفتند و تا میتونند جرم و جنایت میکنند. وخی برو گم شو..
  3
  24
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  قورپه - بروکسل، بلژیک
  کاملا طبیعی هست اگر به اخوند و حکومت باج بدهی میتوانی از رانت و تریبون ها استفاده کنی اگر مثل چوپان باشی همیشه در خفا خواهی ماند ورزشکاران دو دسته هستند یک دسته ورزش را به وطن ترجیح میدهند به وطن خیانت کرده زیر پرچم کشور دیگری به ورزش ادامه میدهند دسته دوم مردمی هستند که دوران ورزشی سختی را سپری می‌کنند و تمام سختی ها را به جان خریده با مردم هستند و در پسا ورزش هم حکومت رهایشان نمیکند مانند کریمی باقری گل سر سبد و برند جهانی علی دایی
  1
  9
  دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.