ویدیوی سلفی آرنولد شوارتزنگر با پهلوان هادی چوپان

آرنولد شوارتزنگر هنرپیشه و بدنساز مشهور آمریکایی که ایرانی‌ها بیشتر او را از سری فیلم‌های «ترمیناتور» می‌شناسند، تصاویری از فیگورهای هادی چوپان بدنساز سابق تیم ملی ایران را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

سی و ششمین دوره مسابقات «آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴» که برگزار کننده آن آرنولد شوارتزنگر است، از جمعه ۱۱ اسفندماه در اوهایو آغاز شد.

هادی چوپان دارنده عنوان قهرمانی «مستر المپیا» در سال ۲۰۲۲ و نایب قهرمانی در سال ۲۰۲۳ در این مسابقات حضور دارد.

 این ورزشکار که به صورت انفرادی در مسابقات شرکت می‌کند،  بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است و به او لقب «پهلوان» داده‌اند زیرا بارها در مصاحبه‌های خود در حمایت از حقوق مردم صحبت کرده است.

+123
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  آرنولد یکی‌ از معدود بازیگران امریکا و جهان است، که در کارنامه‌ی هنری خود، همیشه در وادی هنر بازیگری پیشرفت داشته، به بیان دیگر، فیلم‌هایی‌ که ایشان در طی‌ یک دهه‌ی پیش بازی کردند، نقش‌هایی‌ بوده که آرنولد در آن‌ها هنر بازیگری را از جهت میمیک صورت، حالات چشم و نگاه انجام داده است، و این در حاکی‌ست که همگان بیشتر او را با نقش ترمیناتور می‌شناسند، -نقشی‌ که در اصل مدیون گریم و جلوه‌های سینمایی‌ست-، اما آرنولد در فیلم‌های دیگر بود و هست که توانایی‌ بازیگری خود را به اثبات رسانده است. آرنولد شوارتزنگر در فیلم "Aftermath - 2017" (در دوبله‌ی روسی با نام "عواقب")، زیرپوستی‌ترین هنر و توانایی‌ بازیگری خود را به‌نمایش گذاشته است!.
  1
  16
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  آفرین.درد و بلاش بخوره تو سر ورزشکاران حکومتی بزدل و‌منفعت طلب که حاضر میشن با چفیه و مقنعه در مسابقات بین المللی برای رژیم تبلیغ کنند.
  0
  14
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.