سام اصغری: فرصت زندگی با بریتنی اسپیرز برای من یک نعمت بود

صدای آمریکا: سام اصغری، همسر سابق بریتنی اسپیرز، در گفتگو با مجله «پیپل» درباره تجربه همزیستی و جدایی خود از این خواننده سرشناس آمریکایی گفت: «فرصت زندگی با بریتنی برای من یک نعمت بود و هرگز درباره همسر سابقم بد نخواهم گفت.»

حسام اصغری، مدل و بازیگر ۲۹ ساله ایرانی‌الاصل، با رد شایعات خصومت با بریتنی ۴۱ ساله بعد از جدایی افزود: «من از این متنفرم که افرادی که در مقطعی با هم زندگی و به هم ابراز علاقه کرده‌اند، بعد از طلاق از هم بدگویی کنند.این چیزی است که من هرگز انجام نخواهم داد، زیرا من فقط یک تجربه شگفت‌انگیز و یک زندگی عالی داشتم، و این همیشه یک فصل از زندگی من خواهد ماند.»

پیشتر برخی رسانه‌های آمریکایی ادعا کرده بودند که سام اصغری بعد از طلاق برای نپرداختن نفقه و حق‌الوکاله، بریتنی اسپیرز را به انتشار ویدیوهای خصوصی‌شان تهدید کرده است. ادعایی که سام اصغری قویا آن را رد کرده است.

اصغری و اسپیرز، پس از پنج سال دوستی در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۲۲ رسما با هم ازدواج کردند اما اصغری یکسال بعد به دلیل «اختلافات غیر قابل‌حل» درخواست طلاق داد و این زوج خیلی زود از هم جدا شدند.

سام اصغری همان زمان در توضیحی در اینستاگرامش نوشت:«پس از ۶ سال عشق و تعهد متقابل، من و همسرم تصمیم گرفتیم به سفر مشترکمان پایان دهیم. عشق و احترام ما نسبت به یکدیگر باقی خواهد ماند و من برای او همیشه بهترین آرزوها را دارم.»

حسام اصغری، آمریکایی ایرانی‌تبار، بازیگر، مدل و مربی بدنسازی، در سال ۲۰۱۶ و در جریان فیلمبرداری یک نماهنگ با بریتنی اسپیرز آشنا شد.

بریتنی اسپیرز پیشتر در سال ۲۰۰۴ با جیسون الکساندر، دوست دوران کودکی خود، در لاس‌وگاس ازدواج کرد. این ازدواج ۵۵ ساعت دوام داشت.

ازدواج دوم بریتنی با کوین فدرلاین، خواننده رپ از سال ۲۰۰۴ تا سال ۲۰۰۷ دوام یافت.
+8
رأی دهید
-19

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.