چای فروش خیابانی در هند بعد از درست کردن چای برای بیل گیتس: نمی‌دانستم مشتری من کیست

در پی انتشار گسترده ویدئوی در شبکه‌های اجتماعی از بیل گیتس، میلیادر مشهور آمریکایی که در انتظار آماده‌شدن چای توسط دولی شایووالا، دستفروش هندی است، این چای‌فروش خیابانی برای اولین بار با صحبت در مورد این اتفاق، همه را شوکه کرد.
این فروشنده چای اهل ناگپور هند، در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که بیل گیتس، بنیانگذار «مایکروسافت» را نشناخته بود و افزود: «فکر کردم که او یک خارجی است و باید به او چای تعارف کنم. روز بعد در بازگشت از ناگپور بود که فهمیدم کسی که به او چای دادم کیست».

این دستفروش هندی گفت: «ما اصلا صحبت نکردیم. او کنار من ایستاد ومن هم سرگرم کارم بودم. بعد که چای را نوشید گفت: «چه چای خوشمزه‌ای».

این چای‌فروش خیابانی مشهور گفت که به حیدرآباد برای سرو چای به سبک خاص خود دعوت شده بود اما درباره بیل گیتس به او چیزی نگفته بودند.

او در پاسخ به این که لباس منحصربه‌فرد چای‌فروشان خیابانی ناگپور چیست گفت: «من این سبک را نداشتم و آن را از فیلم‌های جنوب که دیدم، تقلید کردم».

به گفته وب‌سایت «ان‌دی‌تی‌وی»، او تمایل خود را برای فروش چای به نارندرا مودی، نخست‌وزیر هند ابراز کرد.

شایووالا با خوشحالی افزود که در طول زندگی‌اش فقط می‌خواهد چای همراه با لبخند به همه بفروشد و متقابلا پذیرای همه لبخندها است.

این ویدئو که به‌سرعت و به شکل گسترده در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، بیل گیتس را در حال سفارش چای نشان داد که محض انتشار در اینترنت، میلیون‌ها بازدید دریافت کرد.

روش منحصر به‌فرد دولی برای سرو چای روی گاری، بسیار چشم‌گیر است زیرا گوشه‌ای از هنر تهیه این نوشیدنی محبوب در هند را نشان می‌دهد.
+45
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  خب دسته بیل مثلا کی است که چای زهرمار گردنش تیتر اخبار میشه؟یک پفیوز مفتخور مثل تمام همپالکی هاش که با بدخت کردن دوسوم جماعت کره زمین میلیاردر شده انهم در کشوری که بزرکترین بدهکار جهان است.
  17
  12
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  اگر پول و ثروت در اختیار امثال بیل گیتس که در زندگی تمام افراد بشر اثر مثبت دارد نباشد ، آیا میخواهی در اختیار بن لادن القاعده ای یا امثال خامنه ای و یا سلیمانی ها باشد ؟ متاسفانه امثال شما ها از ثروتمند بودن قاچاقچیان یا قاتلان بیسواد ناراحت نمی‌شوید و فکر می‌کنید که حق شان است ولی به ثروتمند بودن افراد مثبت با سواد مثل بیل گیتس حسادت میکنید در صورتیکه ثروت حق مسلم شان است .
  10
  7
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  شکارچی - یالقوزآباد، سومالی
  اگه میدونست چندین هزارتا تا از بچه های هموطنش بدست واکسنهای ایشون هلاک و ناقص شدن شاید چای مناسب تر و خوشمزه تری براش تدارک میدید، گرچه موقع چای دادن اصلا حواسش نیود.
  5
  8
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  Hassan1479 - تهران، ایران
  شما فکر کردید بن‌لادن و قاسم کتلت و خمینی و خامنه‌ای با پول کی تبدیل به لین هیولاها شدن ؟ مطمئنا نه پول شما نه پول من.این مردک از سال ۲۰۰۰ در اکثر جنایت‌ها از ‌منتاژ القاعده و داعس و اخوند تا کوید۱۹ مستقیم دست داشت.میوندید یکی از کسانیکه بیشترین نفع از جنگ روسیه و اکرایین برد همین امام بیل گیتس شماست
  0
  1
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  شکارچی - یالقوزآباد، سومالی
  متاسفانه بعضیها فقط بخاطر اینکه بگن اونها هم وجود دارند یک چرندی بلغور مبکنند.میدکنید بیشترین جنایات از جمله الوده کردن افراد زیادی به اچ آی وی در افریقا را نوریه خیریه ایشون دارد. طرف علنا میگه زمین اونهاست و از ۷ میلیارد جمعیت زمین ۶و نیم میلیاردش حق زندگی ندارند
  0
  1
  یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.