حمله تند مجری سابق صدا و سیما به حدادعادل :شما چنارید؛ چون هیچ ثمری ندارید!

سهام نیوز: حمله تند امیرحسین ثابتی،کاندیدای اصولگرا و مجری سابق صدا و سیما به غلامعلی حدادعادل :خجالت نمی کشید حیا نمی کنید، بله، شما چنارید؛ چون هیچ ثمری ندارید!هر دوره حداد ۸ ماه قبل از انتخابات ادعای لیست وحدت می‌کند.
+23
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  اینهم بیچاره عقب مانده و داره هم از عقب و هم از جلو‌نظام رو‌لیس میزنه تا مگر استخوانی هم برای این پرتاب کنند، وقتی مردمی نسبت به آینده خود و بچه هایشان بی تفاوت باشند همین میشه نتیجه اش که هر ننه قمری میاد و ادای فهم و شعورش میشود
  71
  41
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  داستان همون اسکول نظام مقدسه. فتنه ها!!! حکومت اقلیت مسلح بین خودشونم مثلا میخوان رقابت کنند. دعوا سر غارت مردم هستش و به نظر من مردمی که رای ندادند سربلندند چون به شرایط انتخابات فاسد حکومت تن ندادند و آنهایی هم که رفتند و می روند نون حرام خور حکومتند اینا همشون انقدر حرام خوردند که اگر نخورند حالشون بد میشه پس شرایط زندگی امروز کشور مراد آنهاست و هرچقدر فقر و بدبختی و فلاکت بیشتر نون حرام اینها مهیا تره. سه چهار میلیون هستند و به زور اسلحه میخوان کشور رو در دست داشته باشند.
  36
  31
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  تو رو‌ح اول تا آخرتون که همگی شما عرازشه و حکومت تبهکارتان طی سالها دست جمعی ثابت کردید که چنار که سهله حتی به اندازه یک هیزم پوسیده کنار مرداب هم نیستید چون بقدری کریه و کثیف و متعفن شده اید که حتی بدرد سوزاندن هم نمی خورید.
  4
  27
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.