قتل دندانپزشک یهودی ایرانی - آمریکایی در محل کارش در کالیفرنیا

منوتو: بر اثر تیراندازی فرد مسلحی در یک مطب دندانپزشکی در شهر ال‌کاجون در جنوب کالیفرنیا، یک نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند. فرد کشته شده در این حمله یک دندانپزشک یهودی ایرانی- آمریکایی به نام بنجامین هارونی اعلام شده است.

اداره پلیس ال‌کاجون با انتشار بیانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که مظنون به نام محمد عبدالکریم، ۲۹ ساله با یک وانت بار سفید با پلاک آریزونا از صحنه گریخت اما کمی بعد از ساعت ۱۰ شب به وقت محلی توسط پلیس بازداشت شد.

هنوز اطلاعات بیشتری از انگیزه مهاجم منتشر نشده است. از زمان حمله حماس به اسرائیل تعداد موارد یهودستیزی در ایالات متحده حدود ۴۰۰ درصد افزایش یافته است. داده‌های گروه «لیگ ضد افترا» (ADL) که سازمانی غیردولتی و حامی یهودیان است نشان می‌دهد که از تاریخ ۷ تا ۲۳ اکتبر سال جاری نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته، موارد یهودی‌ستیزی در آمریکا ۳۸۸ درصد بیشتر شده است.
+13
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  قتل برنامه ریزی شده از طرف وزارت اطلاعات رژیم اسلامی برای انتقام از مردم ایران بخاطر اینکه ایرانی ها از اسرائیل دفاع می کنند در ضمن سیرک رای گیری در ایران تمام شد و وزارت اطلاعات قتل مردم ایران را دوباره شروع کرده است منتظر قتل چند نفر یا یک نفر بر اثر تصادف گلوله انفجار وبا چاقو مثله کردن ...هر چند روز یکبار مطابق ۴۵سال گذشته توسط قاتلان زنجیره‌ای شاغل در وزارت اطلاعات باشید
  25
  110
  جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه

  اخبارهای نا مربوط به ما چه ربطی. داره؟؟؟؟ ....
  76
  22
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  بجای خود ایمنی همگانی در مقابل پشه ناقل مالاریا، انسانها ترجیح میدن که از راهکار خود ترساندن همگانی استفاده کنند و همین باعث برد پشه های ناقل می‌شود. پس انسان ترسو هر لحظه هزاران بار میمیرد و انسان شجاع فقط یک بار. فرق بسیار است میان این و آن.
  2
  14
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران
  قاتل های وحشی و روانی رو باید از بین برد،نابود شه دینی که فقط قتل و غارت وو به ملت گوسفند ش باد میده
  9
  8
  شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.