ویدیوی مسخره کردن مسیح علینژاد در صدا و سیما و واکنش وی به آن

مسیح علی نژاد در اینستاگرام نوشت: صدا و سیما از جیب و پول مردم ایران برمی‌دارد تا در صداوسیما چنین برنامه‌هایی علیه من درست کند. تحمل کنید و این دو دقیقه را ببینید. مزخرفاتی که درباره زندگی در غرب و وضعیت زنان غربی در این برنامه به اصطلاح طنز، مطرح می‌کنند، رسما توهین به شعور مخاطبانشان است.

نوع حملات و تمسخرها و ادبیات جنسیت زده به کار رفته در برنامه‌های مثلا طنز صداوسیما، من را به یاد برخی حملات در فضای مجازی توسط کسانی می‌اندازد که خود را نقطه مقابل جمهوری اسلامی، معرفی کرده‌اند.

ببینید سربازانِ یک فرمانده‌ی حقیر با چه تنفری صدایم می‌کنند؛ ‏معصومه علینژاد قُمیکلا!
و جالب است که همین برده‌های گوش به فرمان، همیشه و همه جا فرمانده‌‌ی بی‌عرضه‌شان را معظم می‌نامند و بزرگش می‌پندارند ولی شب و روز مشغول جنگ با کسی هستند که می‌گویند وزنی ندارد و کمپین‌هایش تمام شده است...

‏ما ادامه داریم تا پایان دیکتاتوری و استقرار دموکراسی در ایران مان.

‏تا روزی که همه‌ی ایرانیان از کرامات انسانی یکسان برخوردار باشند.

‏صدا و سیمای تحت نظارت خامنه‌ای از جیب مردم ایران پول برمی‌دارد تا چنین مزخرفاتی درباره کمپین‌های اعتراضی ما زنان ایرانی و وضعیت زنان غربی در این برنامه به اصطلاح طنز، بسازد.

‏نوع حملات و تمسخرها و ادبیات جنسیت زده به کار گرفته توسط سربازان گوش‌به فرمان خامنه‌ای و ارتش مجازی‌شان در شبکه‌های اجتماعی هرگز قدم‌هایم را در ادامه این راه، سست نخواهد کرد.

‏مرا به حرکت حقیر کرم در خلأ گوشتی چه کار
‏مرا تبار خونی گلها به زیستن متعهد کرده است
‏تبار خونی گلها، می‌دانید؟
+9
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  نشانه های فلاکت و ترس رژیم از فعالان هستش. علی نژاد اگر در حوزه زنان فعالیت میکرد و وارد رهبری و قضایای تشکیلاتی نمیشد به نظرم بهترین عملکرد رو داشته و بشدت رژیم ازش می ترسه و عصبانی هستش ولی متاسفانه با ورود علی نژاد و باقی کسانی که محبوبیت سیاسی در حد رهبر جریان رو ندارند فقط باعث اختلاف و کشمکش شدند. به نظر من حوزه کاری هر شخصیتی باید مشخص باشه و علی نژاد در حوزه زنان و آگاه سازی و خبرنگار آزاد بسیار قدرتمندتر و موثرتر و مورد اعتمادتر بود تا لیدر شدن و حضور در همه جا و دخالت در سیاست و قدرتی که هنوز چیزی ازش مشخص نیست . کاش متوجه منظورم شده باشند البته برای بقیه افراد مثل گلشیفته فراهانی که اساسا یک تماشاچی و نهایت یک هنرمند معترض یا یک فعال مدنی هستند و یا حامد اسماعیلیون که فعال مدنی در حوزه سقوط هواپیمای اکراینی و دادخواهی ستمدیدگان بود و هست و. کاملا مشخصه اینها اشتباه کردند و وارد کارهایی شدند که حوزه نفوذی ندارند و با غرور و عصبانیتی که از رژیم داشتند بیشتر به توانایی اعتراضات مردم ضربه زدند. شاهزاده پهلوی یک فرد سیاسی با خانواده سیاسی قوی میتونست حلقه اتصای همه باشه.
  18
  59
  جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  keyanrad - منچستر، انگلستان
  گور پدر صدا و سیمای جمهوری اسلامی، اونها از پول مردم برمیدارند تو کجا برمیداری از پول مردم برمیداری بعد نون تو خون مردم میزنی میخوری، پرستوی ولایی ویتنی رایت خوب بهت آموزش داده برای همون تشویقی بهش اجازه دادن بره ایران
  28
  16
  جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  گور بابای صدا و‌سیما با مسیح علی نژاد هر دو با هم. هر و لجن هستند و بس
  0
  4
  جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.