رئیسی: به اذعان برخی افراد مشهور جهان پیشرفته‌ترین قانون اساسی در جهان، قانون جمهوری اسلامی است

رئیس جمهور گفت: در دنیا از مردم و رای آن‌ها سیاسی و به عنوان ابزار نگاه می‌کنند همچنانکه از زن به عنوان ابزار استفاده می‌کنند.

ایسنا: سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در سخنرانی مراسم جشن نیمه شعبان در مسجد امام حسین  بیرجند ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، تصریح کرد: اعتقاد به وجود مقدس حضرت مهدی  اعتقاد به توحید است و او پرچم توحید را در جهان برافراشته خواهد کرد، اعتقاد به او اعتقاد به نبوت است زیرا ماموریت همه انبیا در طول تاریخ دعوت انسان به بندگی خدا و اجرای عدالت است. همه ادیان و مذاهب معتقدند منجی خواهد آمد و جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.
 
رئیس جمهور تکلیف مداری را نقطه تمایز انتخابات‌ در کشورمان با سایر کشور ها برشمرد و بیان کرد: تکلیف مداری اساس و اصل برای انتخاب کننده و انتخاب شونده است و این مبنا و اساس به هیچ عنوان نباید مخدوش شود. شان ما خدمتگزاری است انتخاب و تصمیم با مردم است شرط و شان خدمتگزاری ما به مردم، رای نیست.
 
رئیسی با بیان اینکه خراسان جنوبی در عرصه‌های مختلف سرآمد است، گفت: دشمن نمی‌خواهد که کشور ما به پیشرفت و تعالی برسد. علیرغم توطئه‌های دشمنان با عنایت خداوند متعال گام‌های ‌بلندی تاکنون برداشته ایم و بعد از این هم با دست توانای شما جوانان گام‌ها بزرگی برخواهیم داشت. دشمن بداند که این ملت مصمم است که او را در همه عرصه‌ها مایوس و ناامید سازد.
 
رئیس جمهور گفت: در دنیا از مردم و رای آنها سیاسی و به عنوان ابزار نگاه می‌کنند همچنانکه از زن به عنوان ابزار استفاده می کنند.

وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر مردم سالاری دینی است، مطرح کرد: به اذعان برخی افراد مشهور جهان پیشرفته‌ترین قانون اساسی در جهان، قانون جمهوری اسلامی ایران است.
 
رئیسی افزود: در قانون اساسی ما مردم می‌خواهند بر پایه دین، کشور اداره شود و اداره کشور براساس مردم سالاری دینی است.
 
وی با بیان اینکه تاکنون حضور شما مردم در عرصه‌های مختلف برای دوستداران انقلاب اسلامی در دنیا امیدآفرین بوده است، بیان کرد: حضور شما مردم در عرصه‌های مختلف باعث یاس و ناامیدی دشمنان شده و آنان نمی‌خواهند که نظامی مردم سالار در دنیا وجود داشته باشد.
 
رئیس جمهور افزود: امروز در دنیا جمهوری اسلامی ایران مستقل‌ترین کشور است، این کشور حقیقتا به شرق و غرب بدهکار نیست و از هیچ یک دستوری نمی‌گیرد چرا که خود مردم تصمیم گیرنده هستند
+1
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  . حتماً اون افراد مشهور گفتند تو هم عالم ترین رئیس جمهور دنیا هستی البته یک الاغی هم گفته بود خمینی با سوادترین حاکمی هست که در تاریخ ایران وجود داشته
  0
  56
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این آخوند جماعت همیشه باید دوپهلو زر بزنه. اخه مرتیکه جا..ش پدر، یه پنج تا از این افراد رو اسم ببر. اینقدر راجع به ١٤٠٠ سال پیش مزخرف بافتن عادت کردن. واقعا باید اینها رو به دریا ریخت. منتها باید یه چیزی هم بهشون زد که حتی ماهی ها هم نخورنشون
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  این حیوان بیشعور ۶ کلاسه و دلقک ظاهرا از دلقک بودن خودش خوب حال میکنه چون هر روز یه دلقک بازی و یا یک طنز خیلی خنده دار تعریف میکنه.
  1
  28
  ‌چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  یکی از هموطنان در آلمان محبت کنه یه وقت از دکتر سمیعی برای این مریض بیچاره مفلوک ابرام بگیره.دیگه داخل کاسه سرش بد جوری قر و قاطی شده
  5
  18
  ‌چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  وقتی که به دلیل اختناق و فضای بسته کشور کسی نتواند حرفی مخالف این آدم کش ها و جنایتکاران بگوید این آخوند احمق و بی سواد جرآت آن را پیدا می کند که هر چرت و پرتی بگوید. بزودی قانون اساسی تان را در ..... رهبر لواط کارتان می کنیم.
  5
  26
  ‌چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  این پفیوزهای تخم صیغه ای کارشون ، خود گوزی و خود خندیه !! نطفه متعفنشون با دروغ بسته شده و اگر یک روز دروغ نگن ، اون روزشون شب نمیشه !!
  1
  15
  ‌چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  جنایتکار آخوند رئیسی بخاطر همین قانون بهتر از تمام قانون‌ها است که دست رهبر و دیگر عناصر، مسئولین نظام پست اخوندیتان در خون ایرانیان رنگین میباشد و هزاران نفر را زندانی و شکنجه کردید و میلیونها ایرانی را از خانه و کاشانه خودشان فراری دادی ، به نظر خودتان قانون نظام آخوندی از بهترینها است ، پس اگر قانونتان بد می‌بود چه خاکی مانده بر سر ایران و ایرانی بریزد؟
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.