عضو مجلس خبرگان: خرج سفرهای من به انگلیس را مردم می دهند، هزینه زندگی مان را خدا میدهد

محمدعلی موسوی جزایری، عضو مجلس خبرگان، در مصاحبه‌ای با «دیده‌بان ایران»، گفت که سفرش به انگلیس برای تبلیغ بوده و هزینه این سفر را افرادی که دعوتش کردند، داده‌اند.

او همچنین گفت که اعضای خبرگان حقوق دریافت نمی‌کنند و زندگی آن ها از طریق خدا هدایت می‌شود و گاهی در پایان سال هدیه‌ای معادل یک میلیون تومان دریافت می‌کنند.

موسوی جزایری افزود به مجلس خبرگان پیشنهاد داده هنگام معرفی علی خامنه‌ای به عنوان رهبر جمهوری اسلامی به‌جای حجت‌الاسلام از این پس او را آیت‌الله خطاب کنند.
+5
رأی دهید
-136

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  خیر و برکت شما ملایان برای انگلیس لا حد ولا تُحصی بوده و انگلیس بخواب هم نمیدید که چنین برکات الهی معادل تقریباً کل یک مملکت، عایدش شود!
  4
  134
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  آخوند جان , ما ملت صد سال است که به غارت پول و سرمایه ملت عادت داریم . اعلیحضرت همایونی خدایگان هم 500 میلیون پوند از پول ملت را برای نجات انگلستان از ورشکستگی کمک بلا عوض فرموده بودند . در حالی که 80 در صد کشور از آب لوله کشی و بر ق و بهداشت ووو بی بهره بودند . واقعا که ایرانساز بودند و به کشور خدمت کردند . من که باور میکنم .
  160
  19
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  ضدبشر - گراتس، اتریش
  نه بابا!! جون من؟؟ پس نمیدونی که استاک نفت برنت شمال رو خرید و باز پرداخت ده برابری داشت. یکی از دلایل که انگلیس شما ها رو تونست .....کنه که مثلا عنقلاب کنین همین بود. همون تانکهای چیفتن اگر نبود باید با الاغ جلوی تی -٧٢ عراقی وایمیستادین. باز هم میگم برو ..... رو چک کن ببین چه جوری تیپا خوردی از پهلوی
  8
  52
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران

  نوش جونت وقتی ملت گوسفند ن پس تو گراز می چاپی
  2
  52
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مرتیکه مادر ق..به. به مردم باشه قبض سفرت رو صادنىر میکنن بری به لقاء همون الله کثافتت
  4
  54
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  ضدبشر - گراتس، اتریش
  کاکل پسر ، گفتم خودتو به دکتر نشون بده . معمولا کشورها به همدیگر کمک میکنند . مطالعه تاریخ و روابط کشوها نشان از حس دوستی و همیاری است . آن اعلیحضرت نه خدایگان کمک کرد برای دوستی نه برای تروریستی . آن رهبر خرفت تو که از زبان خدایگان میگوید را نگاه کن و ببین مملکت را به چه روزی رساند . دلار ۷ تومانی رسید به ۷۰هزار تومان . افغانستان چندین میلیارد دلار کمک گرفت همینطور عراق و غیره
  5
  44
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  گاهی هدیه یک میلیون تومانی ؟ فکر نمیکنی یک میلیون ریال یا دلار ویا سکه باشه؟ این مقدار پول یک وعده شام شما نیست ، بقیه سال چطوری زنده موندی .ضدبشر، اگه حساب بلدی بگو این راست میگه یا فاطی
  4
  35
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  ایت الله بزرگ اورا احظار کرده .تا مسائل فقهی انگلیسی جدید را به ملایان اموزش دهد..به امید روزی که تمام ملایان به پیش ارباب بزرگشان برگردند.تا روزی که ملا حتی استخوانها پوسیده ملایان در خاک ایران باشد.مردم ایران روی خوش نخواهند دید.باید به شیوه مسلمین استخوانهای انها را هم از قبر در اورده و با ریختن اسید بر انها خاک ایران را از وجود نحسشان پاک کرد
  2
  38
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این شیاطین همشون بدون استثناء هرازگاهی به مرکز آفرینششون انگلیس سفر میکنند و دروس تازه تر و بروزتر ، برای فریب و استعمار و استثمار بهتر ، شیعیان احمق گرفته و برمیگردند ، بعضی هم مثل خواجه مجتبی با همسرش با میلیونها پوند پول غارت شده از ملت مدهوش ایران میره اونجا تا استعمار پیر براش بچه درست کُنه ! ما که توله مجتبی رو ندیدیم ، ولی اینطور که شنیدیم میگن بچه بور و بلونده ، یه چشمش سبز و یکیش هم آبیه !!!
  2
  45
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  ضدبشر - گراتس، اتریش
  لطفا اسم لوله کشی آب رو نیار همین آخوندهای مغز کپکی مذت ها با آب لوله کشی مخالف بودند بنده های خدا مسولان اون زمان چقدر باید با این آخوندهای کل کل می‌کردند تا راضی شدند آب لوله کشی بشه از کمک های بلاعوض پهلوی گفتی از کمک های جمهوری نکبت در سوریه و غزه و لبنان هم بگو راستی جیبوتی هم یادت نره
  4
  39
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  ما که‌ازمردم‌بجز فش خواهر و‌مادر به شما بدن چیزی دیگه ای ندیدیم چه برسه پول
  2
  37
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  اگر در باره زندگی امامان شیعه مطالعه بکنید می بینید که تمام آنها از خلافای وقت جیره و مواجب ماهانه می گرفتند و با پول مفت مردم و زنان و کنیزان فراوانی که داشتند به عیاشی و شهوت رانی می پرداختند. به همین دلیل است که هیچ امام شیعه هیچ چیز مفیدی از خود بجا نگذاشته اند.همگی حرام خوار و مفتخور مانند همین آخوند بودند.
  2
  47
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  کمونیست بی نوا،اگه اون اعلیحضرت همایونی و پدر بزرگ مردش نبود،الان هنوز با کلاه نمدی و شلوار گشاد پارچه ای و عبا مثل دهات پاکستان و افغانستان داشتی زندگی میکردی و جای دانشگاه و بیمارستان و قاضی دنبال مکتب قران و طبیب سنتی و ریش سفید محلتون بودی.زمان محمد رضا شاه،هنوز تو همون فرانسه که اون کفتار پیر رو پناه داد و به نقض حقوق بشر در حکومت شاه انتقاد داشت ،هنوز اعدام با گیوتین انجام میشد.کشورهای همسایه ایران در عقب ماندگی محض به سر میبردن و حتی در اروپا هم برخی کشورهامثل اسپانیا حکومت دیکتاتوری و فاشیست سر کار داشتن و در فقر و بدبختی بودن اونوقت کارتر حروزاده حسود و انگلیس گیر میدادن چرا ایران مثل سوییس نیست.
  2
  15
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Geelongcats - سیدنی، استرالیا
  مفت خور شاخ و دم که نداره. همینه دیگه.
  0
  4
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.