حمله به بازیکنان تیم امید تراکتور تبریز در کرمانشاه؛ باشگاه بعثت: ترفندی برای فرار از مسابقه بود

به گزارش خبرگزاری مهر، کاظم محمودی در خصوص درگیری به وجود آمده برای بازیکنان تیم فوتبال امید تراکتور تبریز در کرمانشاه گفت: در بازی دیدار تیم‌های پایه تراکتور و برای دیدار با تیم بعثت عازم کرمانشاه شده بود، در ورودی استادیوم مورد هجوم وحشیانه افراد ناشناس قرار گرفت؛ به طوری که حدود ۱۲ نفر با انواع سلاح سرد به اعضای تیم تراکتور حمله‌ور شدند.
 
وی ادامه داد: این افراد پس از ضرب و شتم شدید اعضای تیم تراکتور، وسایل شخصی، لباس بازی و کفش‌های بازیکنان را به سرقت برده و متواری شده‌اند. متأسفانه عوامل انتظامی در زمان وقوع حادثه حضور نداشتند و حتی عوامل هیأت فوتبال کرمانشاه نیز در ورزشگاه غایب بودند.
 
محمودی در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به شدت جراحات، چهار بازیکن تیم به نام‌های مهدی جعفرپور، امیرعلی نیک‌مهر، مهدی عباسی و سوران کریم‌زاده با آمبولانس به بیمارستان منتقل می‌شوند.
 
وی با بیان اینکه ناظر بازی به همراه نیروی انتظامی در حال تهیه گزارش برای ارسال به فدراسیون فوتبال است، تأکید کرد: شرایط برای برگزاری این دیدار مهیا نبوده و خسارات وارده به اتوبوس تراکتور نیز به حدی بوده که امکان استفاده از آن ممکن نیست و مسئولان تیم در حال تدارک اتوبوس دیگری هستند تا کاروان تراکتور به تبریز بازگردد.واکنش بعثت کرمانشاه به ماجرای حمله به تیم امید تراکتور
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، باشگاه بعثت کرمانشاه نوشت: بر اساس برنامه رسمی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال امروز دوشنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲ قرار بود در چهارچوب لیگ برتر امید‌ کشور تیم‌های بعثت کرمانشاه و تراکتور تبریز راس ساعت ۱۴ در ورزشگاه آزادی کرمانشاه به مصاف یکدیگر بروند.
در حالی که ساعت ۱۳ کلیه عوامل برگزاری مسابقه اعم از نیرو‌های انتظامی، کادر درمان و آمبولانس، نماینده فدراسیون و داوران در ورزشگاه حاضر بودند تیم تبریزی با ادعای درگیری در خارج از استادیوم حاضر به بازی نشده از حضور درمسابقه به بهانه های واهی امتناع نمودند،
این درحالیست که هیچ سندی مبنی بر ادعای مطروحه ارائه نشده و بر اساس تصاویر موجود و مستند اتوبوس تیم تراکتور در صحت و سلامت کامل بوده و این بازی‌های رسانه‌ای صرفاً جهت توجیه عدم حضورشان بوده است.
در ضمن طبق صورتجلسه رسمی نماینده فدراسیون تمام اتفاقات مطرح شده توسط تیم تراکتور فقط در حد ادعا بوده و هیچ سندی ارائه نشده و امنیت حاضرین در ورزشگاه و استادیوم به بالاترین شکل ممکن فراهم گردیده است.
قابل ذکر است نتیجه این دیدار در شرایط جدول بسیار تاثیر گذار بود و این ترفند‌های برای فرار از رقابت در مستطیل سبز است و گرنه کرمانشاه و مردمش همواره در مهمان‌نوازی شهره بوده و قطعا این بازی‌های رسانه‌ای‌ ناجوانمردانه سناریویی بیش نیست.
تصاویر از وضعیت تیم تراکتور در داخل و خارج ورزشگاه که هیچگونه نشانه‌ای از ادعاهای آنها دیده نشده و این خنده و رفتار با گفت‌هایشان در تناقض کامل است.
+24
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  هم میهنان کرد و آذری ما بخوبی از این پروپاگاندای کثیف آگاهند و دم به تله جدایی‌طلبان که از بیگانه تغذیه مردارگونه می‌شوند نمیدهند. این اولین بار نیست که سازمان‌های دولتی ترکیه به صراحت از تیم تراکتور برای مقاصد جدایی طلبانه خود استفاده میکنند، چند ماه پیش در بندر پهلوی و چند صد بار در هر بازی فوتبال با نشر اکاذیب و استفاده از احساسات مردم عامی بیسواد و کم سواد، آنها را بر علیه مردم غیر آذری میشورانند. ما عاشقان ایران در هر جای جای گیتی پراکنده ایم و با چشمانی باز حتی با رخنه به درون سازمان این منفورین ضد ایرانی آنها را در تیر رس داریم، نمونه های بارز محل های تماس و خانه های تیمی انها، در خیابان شهناز تبریز، نزدیک ایستگاه راه‌آهن تبریز،‌ ترک مال رضاییه و بسیاری اماکن دیگر. باز هم از این کانال استفاده می‌کنیم و به خانواده آنان هشدار می‌دهیم. مواظب فرزندان فریب‌خورده خود چه در آذربایجان چه کردستان و کرمانشاه و چه بلوچستان باشید. ما دغدغه ای جز ایران نداریم. ما مردان و زنان میهن پرست بسیار تحمل کرده‌ایم. صبر مارا لبریز نکنید.
  21
  43
  دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  حیاط وحش هم اگر بود قوانینی دارد . نمی توانید حقتان را از حکومت بگیرید به چند تا جوان آنهم ورزشکار حمله میکنید ؟
  8
  40
  دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.