وعده یک نامزد «انتخابات» مجلس شورای اسلامی در کرمان: آب خلیج فارس را به خانه‌های شما می‌آورم!

حسین‌پور یکی از نامزد‌های انتخابات نمایشی ۱۱ اسفند، ششم اسفندماه در سخنرانی خود به کرمانی‌ها وعده داده، «آب خلیج فارس رو به خانه‌های کرمان می‌آورم، آب گوارا را به شما  تحویل  می‌دهم!»

افرادی که می‌خواهند برای دست یافتن به رانت و انواع امتیازاتی که مردم عادی از آنها بی‌بهره‌اند به مجلس اسلامی راه پیدا کنند به هر دروغ و وعده ناگواری متوسل می‌شوند از جمله «آب گوارا» از خلیج فارس به کرمان!
از قدیم گفته‌اند: شنونده باید عاقل باشد.
+3
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  دریاچه ارومیه را خشک میکنند . کشاورزی یکی از حاصلخیزترین مناطق کشور را نابود میکنند . سلامت زندگی 20 میلیون نفر را در منطقه به خطر میاندازند . تالاب ها و محیط زیست مناطق دیگر را با بی تدبیری از بین برده اند . الان با هزینه های چند میلیارد دلاری , آب دریا را میخواهند تصفیه کنند و به شهر ها برسانند . التماس تفکر .
  5
  9
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  اینهمه ‌گوسفند و گاو بی ارزش آنجا پای اراجیف رانی این مردک نشسته اند آنوقت دامداران ما از کمبود دام می نالند ! همین بیشعورها را ذبح کنید بفرستید برای کشورهای همسایه تولید ارز بفرمایید .حتی آب شورخلیج فارس هم از چرندیات این بیشعور خنده اش گرفته ولی گوسفندان حاضر برایش کف میزنند و احسنت میگویند .
  1
  16
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  اب و برق را مجانی میکنم، اجاره ۶ ماهه مردان لبنانی‌ برای صیغه موقت با خرج دولت درست مثل پول حموم برای لبنانی‌ها بخاطر جفت شدن با زینب کپک قاسم کتلت....
  1
  4
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.