گزارش‌ها از احتمال سوءاستفاده دولت رییسی از اتباع خارجی برای گرفتن رای در انتخابات اتی

 گزارش‌ها از احتمال سوءاستفاده دولت رییسی از اتباع خارجی برای گرفتن رای در انتخابات اتی.
+31
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا
  برا قیمه خوراو خاکستریا و بچه زرنگا و شیعه بازا فرقی نداره پس حله.
  3
  22
  دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  این برادران افغان بسیار انسانهای معتقد و بدرد بخوری هستند، چه در زمینه کارگری، و حالا در زمینه رأی و انشاءالله در خیزش‌های آینده دست به سربریدنشان بسیار ملس میباشد!!!
  5
  32
  دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  بورلنگه - بورلنگه، سوئد
  دوستای که خارج از ایران زندگی میکنید، شما چقدر هزینه میدید که اونجا بهتون اجازه زندگی بدن؟ چند ماه حقوق تون در سال رو باید به دولت ها تون بدین تا اقامت بدن؟؟
  18
  8
  دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه
  من در خبری شبیه به این خبر قبلا نوشته بودم که هدف طویله اسلامی از دادن اقامت به افغانها کسب رای آنهاست
  1
  16
  دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  عرض کردم این برادران افاغنه الکی نیامدن. موارد استفاده زیاد دارن
  1
  14
  دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  بورلنگه - بورلنگه، سوئد
  ۱) گرامی‌، اقامت دو نوع دارد؛ "اقامت موقت" و "اقامت دایم". افرادی که در کشوری دیگر دانشجو هستند، اقامت موقت خود را با پرداخت شهریه‌ی سالیانه یا ۶ ماه‌ یک‌بار، به‌صورت مهر ثبت ریجیستری در گذرنامه‌شان، بسته به دفعات پرداخت شهریه دانشگاه، سالی‌ یک‌بار یا هر ۶ ماه یک‌بار دریافت می‌کنند - یعنی دانشگاه برای‌شان اقامت موقت را تمدید می‌کند. افرادی که در کشوری دیگر بیزینس دارند، آن‌ها نیز بنا به جواز کسب‌شان، اقامت موقت خود را هر سال تمدید می‌کنند - (در هر دو نوع این اقامت موقت که گفته شد، هر بار پول کمی‌ داده می‌شود برای تمدید اقامت موقت. / در مورد اقامت دایم، اگر شخص خارجی‌ دارای شرایط قانونی‌ دریافت آن باشد، فقط یک‌بار هزینه پرداخت می‌کند و اقامت دایم را می‌گیرد و تمام. - خود من از سال ۲۰۰۲ تا انتهای ۲۰۰۹، هر سال با پرداخت شهریه دانشگاه، مهر ریجیستری (یعنی اقامت موقت) در گذرنامه‌ی ایرانی‌م می‌خورد. سپس انتهای ۲۰۰۹ که برای دریافت اقامت دایم اقدام کردم --- (ادامه...)
  0
  0
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  بورلنگه - بورلنگه، سوئد
  ۲) همسرم روس مقیم خارکف بودند، و از این راه دارای شرایط کسب اقامت دایم بودم، - برای همین، وکیل گرفتم تا تمام مدارک لازم را جمع کند، چون می‌بایست از مرزبانی و همچنین ایران و سفارت ایران کلی‌ برگه و استعلام گرفته می‌شد که من سابقه‌ی کیفری در ایران نداشته‌ باشم و امثال این‌ها، برای همین، وکیل گرفتم، و در مجموع ۲۵۰۰ دلار در اپتدای سال ۲۰۱۰ خرج شد، همچنین می‌بایست مهر محل اقامت نیز می‌خریدم، یعنی آدرس، که چون خودم مالک نبودم، از شخصی‌ که یک دانگ خانه‌ی خارج شهر خارکف (در استان خارکف) را می‌فروخت، به‌مبلغ ۵۰۰ دلار، مهر ثبت محل دایم از جهت آدرس خریدم. / توضیح تکمیلی این‌که، شرایط گرفتن اقامت دایم در کشورها تقریب یک‌سان است، که شرایط آن، یا داشتن همسر از آن کشور است، و یا ازدواج با یک خارجی‌ که قبلا اقامت دایم گرفته، و یا در مواردی نیز، سرپرستی یک بچه یا نگهداری از یک سالخورده را از جهت ثبت قانونی آن به‌عهده گرفتن، و همچنین در مواردی نیز، آوردن سرمایه کلان به بانک و بازکردن بیزینس و چندین نفر محلی را به‌صورت قانونی از جهت پرداخت حقوق و بیمه تامین کردن. --- (ادامه...)
  0
  0
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  بورلنگه - بورلنگه، سوئد
  ۳) من ماه مارس ۲۰۱۰ اقامت دایم اکراین را گرفتم که در اصل حالت شهروندی درجه‌ی دو را دارد، یعنی‌ من در مقایسه با شهروندان اکراین، یک‌سان هستم، فقط حق رای دادن ندارم، همچنین نمی‌توانم پلیس یا رییس‌جمهور شوم. همین. / از سال ۲۰۱۵ تا کنون یا هر زمان دیگری، می‌توانم درخواست برای گرفتن شناسنامه‌ی اکراین (شهروندی کامل) بدهم، اما اگر این‌کار را بکنم، فوران می‌شوم مشمول خدمت سربازی اکراین!، و به‌ویژه در این کارزاری که هست، از نظام‌وظیفه می‌توانند طرف را همراه سربازان خودی بفرستند به جبهه. برای همین، شناسنامه اکرین را تابحال نگرفتم و همین مدرک اقامت دایم برای‌ام کافی‌ست. در ضمن من کارت پایان خدمت سربازی ایران راا دارم، که سبز رنگ است، چون تابستان سال ۱۳۷۹، دوره آموزشی سربازی را در ایران گذراندم، و از آن‌جا که آن‌زمان قانون خرید سربازی به‌وجود آمد، از خدمت در زیر پرچم با پرداخت یک میلیون تومان، معاف شدم. کارت پایان خدمت سربازی من فقط در ایران اعتبار دارد و نه اینجا.
  0
  0
  ‌سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.