رئیسی: مردم نعمت‌ها و برکات را نمی‌بینند!

تسنیم: رئیسی با اشاره به اینکه من طلبه خدمتگزار به مردم هستم و هویتی که برای خود قائلم وابسته به انقلاب است، گفت: باید شبانه‌روزی کار و تلاش جهادی کنیم.

سید‌ابراهیم رئیسی در جمع نخبگان استان ضمن تبریک میلاد امام زمان (عج) به اهمیت و جایگاه شب زنده‌داری در شب نیمه شعبان اشاره کرد و گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که نسبت به آنچه خداوند به ما مرحمت کرده است باید شکرگذار باشیم.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه برخی نعمت‌ها و برکات را نمی‌بینند و از نیمه خالی لیوان صحبت می‌کنند، با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر کشور افزود: دشمن نمی‌خواهد این پیشرفت‌ها باشد، اما امروز شاهدیم کار‌ها بزرگی به دست مردان و زنان این مرز و بوم رقم خورده است.

او در ادامه گفت: در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، دبیر کل سازمان ملل از تلاش‌هایش برای کوتاه کردن سایه تحریم‌ها از سر ملت ایران به ویژه در دوران کرونا که واکسن به ایران وارد شود گفت، اما من از "ما می‌توانیم‌هایمان" برایش گفتم در مورد کرونا ملت ایران تلاش کرد و ما ۶ نوع واکسن تولید کردیم؛ یکی با کمک کوبایی‌ها و پنج واکسن دیگر با تلاش و همت ملت ایران محقق شد. ما از واردکننده واکسن به صادرکننده بزرگ واکسن تبدیل شدیم.

رئیسی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد اقتصاد و تولید در کشور رشد نداشته باشد و واحد‌های صنعتی فعال نباشند، اما این اتفاق نیفتاده و رشد تولید و سرمایه ثابت و تجارت در کشور داریم و در همه حوزه‌ها شاخص‌ها نشان از پیشرفت دارد، ادامه داد: تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان فعال کشور از پنج هزار واحد در ابتدای فعالیت دولت مردمی به بیش از ۱۰ هزار واحد در حال حاضر رسیده و صادرات دانش بنیان از ۲ میلیون دلار عبور کرده است.

وی با تأکید بر اینکه آنچه امروز برای ما ضرورت دارد این است که نیرو‌ها تحول‌گرا باشند و تحول را در کشور ضروری بدانند، افزود: باید کار در دست کسانی باشد که تحول‌خواه و تحول‌گرا باشند و بتوانند وضع موجود را به وضع مطلوب تبدیل کنند.

وی با بیان اینکه کشور ایران ثروتمند است، اما در دهه قبل دچار عقب‌ماندگی‌هایی شده که باید آن را جبران کرد، افزود: این عقب‌ماندگی‌ها را می‌توان جبران کرد منتهی باید بدنه دستگاه‌های اجرایی روحیه تحولی داشته باشند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامید کردن و ما نمی‌توانیم و نمی‌شود است، گفت:، ولی ما معتقدیم به فرماندهی مقام معظم رهبری و شهدا می‌توانیم و باید توکل به خدا کرد.

‌رئیسی با اشاره به اینکه حضور و شرکت در انتخابات از جلوه‌هایی است که مردم را امیدوار می‌کند، در ادامه افزود: استان خراسان جنوبی در این زمینه برگ برنده‌ای دارد و حضور مردم در پای صندوق رأی، ۲۲ بهمن و راهپیمایی روز قدس پشتوانه نظام است و امنیت‌ساز و تمدن‌ساز و پیشبرنده کشور در عرصه‌های مختلف است.
+4
رأی دهید
-126

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا

  با درود به خاندان پهلوی ! البته حرفش درست است ولی از لحاظ تاریخی ۴۵ سال دیرتر زده شده ! مردم ۴۵ سال پیش نعمت و برکت را ندیدند و این عذاب امروز ما حاصل نمک نشناسی مردم آن زمان ایران است وگر نه ما امروز جزو ۵ قدرت بزرگ دنیا بودیم ! ای گور به گور بشی مصدق 😡،، جاوید شاه 🤗
  8
  93
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  چرا نمی بینند !؟ در سطلهای زباله و پول فروش کلیه و بچه و دیگر نعمات و برکاتش هم در زندانها و آبادی قبرستانها از دستگیری و اعدامها !! همه و همه نعمات و برکاته ، ارواح اون ننه صیغه ای و بابای ناشناست که تو جا… پفیوز و حرا…ه رو پس انداختند !!
  14
  79
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  ما اتفاقا نعمات و برکات را در رقص دختر عزیزت در منزل مجردیش دیدیم!
  4
  58
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  ایشون داره از وضعیت خودش میگه کاری با مردم نداره کی میتونست تو خواب ببینه با شیش کلاس سواد رئیس جمهور یک کشور هشتاد میلیونی بشه و این همه ثروت نصیب یک آخوند دوزاری بشه .. واقعا هر کس هم بود به این نتیجه میرسید
  3
  59
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  دقیق همینطوره، انقلاب کردن و مملکت رو دادن به زالوهایی مثل تو و علی خامنه ای
  2
  22
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  برکات و نعمات تو را فقط جمیله علم الهدی می بینه ؛ ما که فقط میدونم شش کلاس سواد داری تخمی تخیلی رئیس جمبول نه جمهور شدی ؛ لطفا بگو جملیه علم الهدی از نعمات و برکاتت برای ملت با انگلیسی روان توضیح بده .
  5
  18
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  این ادبیات مختص دزدان و غارتگران بوده در این 45 سال . کسی که کار میکنه وقت این همه خودپرستی و تعریف و تمجید از خودش رو نداره. خامنه ای میگه ما رکورد شکستیم خخخخ در همه چیز.. این آدم مشخصه به زور میخواد بگه کاری کرده ولی این مردم هستند که می فهمند و درک میکنند چی ساخته شده و چی ساخته نشده حتی تخریب شده. عمده پروژهایی که بعنوان سازندگی مطرح میکنند روشی برای دزدی پول و تخریب کشور هستش که سپاه و ستادها و بنیادها و سازمانهای رهبر در این زدوبندها دخیل هستند و درصدی از پولها هم خرج تبلیغاتشون میشه که مردم می دانند دروغ هستش. یعنی دیگه صدای خودی هاشونم درآمده نمونه اش ساخت خانه که سعید قاسمی رسما گفته و فیلمش هستش که میگه گفتند 400 خانه ساخته و تحویل داده شده ولی دریغ از حتی 4 خانه. این حجم از فریب و دروغ نشات از ذات خراب و کثیف رهبر یا راس هرم هر کشوری داره وگرنه شاه هیچگاه اینطوری تبلیغ نکرد ولی امروز مردم می فهمند کی ساخت و آباد کرد و کی تخریب و نابود کرد.
  4
  10
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  خوش باور - تهران، ایران
  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا
  تمام این جملات برای من زیبا تر از ایه قران است ، جواهری داشتیم و ما احمقها البته خودم را می گویم قدر انرا ندانستیم ، چون احمق هایی بودیم که فکر می کردیم میدانیم .
  2
  7
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  خوش باور - تهران، ایران
  سید یعنی کسی از اسپرم شیطان تولید شده ، البته که نعمت دارند ،از خرما دوزدی و منبر دو تومانی اکنون خزانه کشور را در دست دارند ، نعمت داشتیم و انقدر کور بودیم که ندیدیم ، همانند خر چموش فرشته را بیرون کردیم و دجال قرن را بخانه اوردیم . هندی زاده خوکی که از تمام ایرانیان بخاطر کشته شدن پدر پفیوزش تنفر داشت. ببخشید
  2
  7
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  ایرانیان اصیل زاده مثل شماها نطفه عرب نیستند و همانند شما دولا نشده اند تا باجناقهاشیان ترتیبشان را بدهد، شماها نه خود دولا هستید، همه چیز را دولا میبینید. مردم ایران نعمات را وقتی ماها را بهمراه ملای بزرگ مفعول را به زباله دان تاریخ انداختند، خواهند دید.
  2
  6
  یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.