پوستر لیست «ائتلاف فراگیر نیروهای مردمی جبهه انقلاب»؛ حذف خمینی و حضور برادر همسر خامنه‌ای

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ لیست «ائتلاف فراگیر نیروهای مردمی جبهه انقلاب» برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، به سرلیستی مرتضی آقا تهرانی امروز منتشر شده است. از جمله چهره‌های این لیست حمید رسایی و حسن خجسته، برادر همسر آیت‌الله خامنه‌ای است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ از نکته‌های دیگر این لیست که به چشم می‌آید، بالای پوستر است که از مجتهدی تهرانی، دولابی تا آیت‌الله خامنه‌ای و سید ابراهیم رئیسی به تصویر کشیده شدند ولی خبری از تصویر آیت‌الله خمینی نیست.
واکنش‌ها به حذف عکس خمینی از لیست جبهه انقلاب
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، لیست فراگیر "جبهه انقلاب" بدون عکس خمینی منتشر شد و با واکنش‌های زیادی در فضای رسانه‌ای همراه شد. روزبه علمداری، سردبیر جماران در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به این لیست نوشت:
 
«لیست ائتلاف فراگیر نیروهای انقلاب، با حذف تصویر خمینی منتشر شد. ظاهرا با انقلاب جدیدی مواجهیم که چهره‌هایش نسبت روشنی با مشی سیاسی- فقهی امام ندارند و نمادهای آن هیچ کدام از بزرگان انقلاب نیستند؛ جز آیت الله خامنه‌ای، آن هم از باب تقیه! خالص سازی همان دگردیسی است.
 
داوود حشمتی، روزنامه نگار، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: نشاندن رئیسی در کنار رهبری و حذف عکس بنیانگذار انقلاب از سر اتفاق و اشتباه نیست. نگاهشان به گذشته و آینده در یک قاب.
+6
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  همینطوری - جنوب آلمان، آلمان

  کسی که میگه من خدا هستم و خدا رو حذف میکنه می خوای اون دجال رو رد نکنه !
  2
  57
  ‌پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد

  فقط زول بزنید به قیافه های کریه شون چه بد ریخت و حال بهم زن عستن همشون روی هم بچلونی دیپلم در نمیاد
  1
  71
  ‌پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  توی ۸ سال جنگ از لودر و بلودزر برای سنگر سازی استفاده میکردن برای خاک ریز ؛ الان منظور از جبهه اصلاحات جبهه پایداری جبهه ائتلاف مردمی و انواع جبهه دیگر یعنی پول های این مردم پول های این مملکت ثروت این ایران خراب شده را باید با لودر و بولدزر بزنیم به جیب پس ملت احمقی که میخوای رای بدی بدون منظور از جبهه چیه البته اون یک درصد احمق را عرض‌کردم نه ۹۹ درصد که رای نمیدن.‌ البته همه اینها وقتی جنگی چیزی بشه که جبهه جبهه میکنند عین گاز معده در میرن .
  2
  17
  جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  شما بخونید ، ائتلاف فراگیر نیروهای ضد مردمی جبهه غارت و چپاول ایران !! قبلی ها بارشون رو بستند و رفتند کانادا و غیره و حالا نوبت گروه جدید از ده هزار فامیل برای اختلاص و فساد و زد و بندهای همیشگی !!
  1
  22
  جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  یکی از یکی کریه تر. تو نطفه اینها مطمئنًا کفتار ری..ده
  1
  26
  جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  شیوه و راه حل جدید حکومت برای کشاندن مردم به انتخابات. هیچ کدام آنها نه تنها در کنار مردم نبوده اند که سابقه آنان نشان می دهد که در جنایات بر علیه مردم ایران شریک جرم هستند
  2
  23
  جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.