وحید خزایی: کوروش کمپانی دمت گرم که منتظر رحمت الهی نشدی

 وحید خزایی : کوروش کمپانی دمت گرم که منتظر رحمت الهی نشدی و با یک مغز متفکر خراب شیطانی توانستی مردم ساده لوح و احمق رو گول بزنی.

وحید خزایی از چهره اینستاگرامی معروف به پسر تلگرامی و کارگر ساده متولد ۱۳۶۴ در تهران است او می‌گوید: تا دبیرستان بیشتر درس نخوانده است، وحید خزایی بخاطر عکس گرفتن با دختران تهرانی شهرت پیدا کرد که در سال ۱۳۹۴ توسط پلیس فتا دستگیر شد.

یکی از جمله‌های معروف این پسر تلگرامی که تا مدت‌ها دستمایه طنز در جامعه شده بود این بود که «پلیس فتا حواسش به همه چیز هست».
+63
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  zelandola - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  رهبر - اطلاعات ایران یک سری ببو بیش نیستن چون اگر زرنگ بود و خودشون دزد نبودن!‌ این ک... میذاشتن همه کاراش کنه سر موقع فرار ممنوع میکردن با کلی پرونده - سر !
  2
  39
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  وحید خزایی تو هم مثل بقیه مردمی که ساده لوح مینامی ساده لوح هستی پشت این کوروش کمپانی طویله اسلامی هست خودشان نقشه کشیده پولهای مردم را غارت میکنند برای نمونه کوروش کمپانی دو میلیارد تومان مردم را خورده ولی قوه قصائیه 240 میلیارد توامان در رابطه با کوروش کمپانی از همان مردم ساده لوح به جیب زده است
  16
  75
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  جمهوری گ... اخوندی حاکم بر ایران به مدد مشاور های روسی ،چینی ،کره ای و غربی خود هزاران کلک بلد و اجرا می کنه تا وقتی که نیاز داره پول از مردم دربیاره و هر دفعه به یک ره و روشی و این چرخه ادامه خواهد داشت تا وقتی که انسان ایرانی از خرد خودش بهره بگیره و اجازه نده اخوند و اجرا کننده های سیستم گ... دینی ازش پول در بیارند . جمهوری گ.. مذهبی حاکم بر ایران گاو شیره دهی هست که به تمام دنیا سود رسونده و می رسونه علا مردم بدبخت ایران و غرب و شرق به راحتی این گاو شیرده را از دست نخواهند داد.
  1
  6
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.