امام جمعه کرج: خیرین به ما پیشهاد ۲ میلیارد تومانی میدهند

امام جمعه کرج: خیرین به ما پیشهاد 2 میلیارد تومانی میدهند.
 
+2
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  خیرین خیر بگو امت شیعه دوست اکثرا بیسواد دینی که مونده شیعه بمونه یا نمونه بعدشم ادعای جهان اولی بودن داره. واقعیت اینه نه چیزی که ما دوس داریم باشه‌.
  0
  43
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  احمق ، خودتو نزن به خریت ، اونها خیرین نیستند ، اونها کارشون گیره و دو میلیارد پیشنهاد رشوه میدن ، تو فاسد کارشونو راه بندازی !!
  5
  36
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این اخوند که امام جمعه می باشد انقدر دروغ فرموده که بینیش مثل بینی پینوکیو شده ! چرا نمیره پیش دکتر زیبایی بینی تا دماغش را عمل کنن تا این نوک دماغش انقدر درازتر نشود که یک مرتبه کج بشه بر تو دهانش.
  2
  23
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران
  هر چیزی که از اسلام و مسلمانان می آید بوی فساد و دروغ و پلیدی می دهد. مشکل بتوان چیزی در رابطه با این دین پیدا کرد که درست و پاک باشد
  10
  21
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  این ویدیو فقط و فقط ۲۳ ثانیه هست - دیدن و شنیدن ۲۳ ثانیه و درک مطلب آن کار سختی نیست. / خب این شخص در اصل با زبان استعاره داره راجع به فساد مالی‌ رایج که تحت عنوان "خیرین" لاپوشونی می‌شه صحبت می‌کنه، داره انتقاد می‌‌کنه، یعنی می‌گه فلان عمارت کذایی رو که می‌بینی‌، می‌گن خیرین ساختن‌ش!، بعد از همین "مثلا خیرین دروغین" میان پیش این آخوند نوعی، -که طرف پرونده کلفت (پرونده حساب‌رسی‌ و یا قضایی) داره-، و می‌خواد که این آخوند نوعی با پارتی‌بازی کارش رو حل کنه و بهش پیشنهاد رشته‌ی فلان‌میلیاری هم می‌ده!. / اگر درست حساب کرده باشم، دو میلیارد تومان می‌شه ۳۵هزار دلار. خب معلومه که برای اون‌هایی‌ که در ایران -"تحت هزار عنوان مثلا موجه، اما در اصل با لاپوشونی"- کارهای تجاری زیرمیزی انجام می‌دن، پیشنهاد رشوه‌ی ۳۵هزار دلاری که اصلا پولی‌ نیست!، چون صد برابرش رو می‌خوان بعدا از کار تجاری غیر‌قانونی‌شون به‌دست بیارن. / (حالا الان بیاید به من بگید که این آخونده چه نسبتی با من داره؟ و من حتما جیره‌بگیر نیز هستم!. --- تیمارستان کجایی؟ ؛))))
  0
  2
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.