رنگ عوض کردن به روش مداح میثم مطیعی، مداحی که گفته بود هیئت ها را کنسرت نکنید

مطیعی که به تازگی اظهاراتی را در آسیب‌شناسی مجالس مذهبی مطرح کرده و گفته بود هیات‌ها را کنسرت نکنیم، در برنامه تلویزیونی معلی به مناسبت میلاد امام حسین تنها کاری که نکرد رقصیدن در وسط حسینیه بود!

صراط‌نیوز نوشت: میثم مطیعی مداحی که این روز‌ها به دلیل سکوتش پیرامون وضعیت معیشتی مردم و اقدامات دولت مورد نقد بسیاری از دلسوزان قرار گرفته است در تازه‌ترین تناقض علنی شده در یک برنامه مذهبی مربوط به رسانه ملی اقدامات عجیبی انجام داد.
+6
رأی دهید
-65

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  مردم ایران آگاه باشین که تمام این عروسک گردانیها و سرخاب و سفیدآب مالیدنها مال قبل از انتخاباته! اشتباه فاحشی که خامنه ای انجام داد این بود که در سخنرانی اخیرش گفت: هر کس که رأی نده مخالف جمهوری اسلامیه! خب ما هم با رأی ندادن داد میزنیم که مخالف جمهوری اسلامی هستیم و این یعنی رفراندوم!!
  3
  102
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا

  این آخوندها تنها کاری که نکردند قبل از انتخابات اینه که زن و مادر خودشون را بیارند دم فاحشه خونه و بفروشند برای رای جمع کردن. حـ... تر و دروغگو تر از آخوندها تو دنیا .... هستند. این به اون درس میده، اون به این. جفتشون کافر و تشنه مال دنیا.
  2
  40
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  هر کثافتکاری که سردمداران رژیم نحس آخوندی و طرفداران بیشعور و ابله شون بکنند دیگه هیچ جای تعجبی نداره. همان طور هم که قبلان هزار بار گفته شده سران و طرفداران ح.زاده های کثیف ومتعن جمهوری اسحالی موجوداتی هستند بسی رزل و پست و لواط کار که فکر نکنم دنیا هیچ وقت به چشم دیده باشه.
  3
  41
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  چهره تک تک این مداحان دلقک حکایت تلخی از حماقت مردمی دارد که خودشان می خواهند که احمق فرض شوند. از اوون تماشا چیان دست نشانده در صحنه بگیر تا اوون ساده اندیشانی که این ها را شادی آفرین مذهب می دانند. از ماست که بر ماست.
  8
  20
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  "صراط‌نیوز نوشت" اخه مادر ..حه ها 😀😀 چرا شاورما رو با الویه میخورین؟ مگه نیوز غربی نیست؟ شما که تخم و ترکه تجاوز عربها هستین همون اخبار الصراط براتون بهتره. صراط رو گذاشتن بغل نیوز از فلان جای والده اشون اسم در اوردن. ای من اغتشاشیدم توی این عقبه مسلمون و عربتون
  5
  6
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  کار این مداحهای حکومتی فقط دروغ نیرنگ و ریاست.
  1
  9
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.