مدودف تهدید کرد کی‌یف، برلین، لندن و واشینگتن مورد حمله هسته‌ای قرار خواهند گرفت

العربیه: دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه هشدار داد که هرگونه تلاش برای بازگرداندن روسیه به مرزهای سال 1991، این کشور را مجبور خواهد کرد از زرادخانه هسته‌ای استراتژیک برای حمله به کی‌یف، برلین، لندن و واشنگتن استفاده کند.

مدودف در کانال تلگرامی خود نوشت که «فروپاشی روسیه پیامدهای فاجعه بارتری نسبت به نتایج یک جنگ عادی و هر جنگ طولانی‌مدت خواهد داشت.»

او افزود: «تلاش برای بازگرداندن روسیه به مرزهای 1991 تنها به یک چیز منجر می‌شود و آن هم جنگ جهانی با کشورهای غربی، استفاده از زرادخانه هسته‌ای استراتژیک روسیه برای حمله به کی‌یف، برلین، لندن و واشنگتن، و تمام مکان‌های تاریخی زیبای دیگر که مدت‌ها در لیست اهداف سه‌گانه هسته‌ای ما قرار دارند.»

مدودف از کشورهای غربی خواست تا قبل از اینکه دیر شود همه چیز را به روسیه برگردانند، در غیر این صورت آنها را با وارد کردن بیشترین خسارت‌های ممکن به دشمن بازمی‌گرداند، همانطور که در آودیئیوکا اتفاق افتاد.

وزارت دفاع روسیه از آزادسازی شهر استراتژیک آودیئیوکا در جمهوری خودمختار دونتسک خبر داد و تاکید کرد که این امر باعث دور شدن نیروهای کی‌یف از شهر دونتسک و جلوگیری از بمباران آن می شود.
+20
رأی دهید
-94

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  FTH12 - تبریز، ایران

  گوسفند تو پول سربازانتو به زور داری میدی اون موفع داری از حمله اتمی صحبت میکنی ! احمق ترکیه بغل دستت هست اگه دست از پا خطا کنی ناتو بمپ های هیدروژنی رو از سمت انکارا به تمام شهرای کثیفت روانه میکنه اون موقع در کسری از ثانیه جسم نجست که هیچ استخوان هات هم بخار میشن بالا سر مسکو !
  52
  116
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اونوقت فکر میکنی مسکو و سن پترزبورگ و نواسیبریسک و … سالم میمونه؟
  11
  63
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  شاید این مردک با این قیافه کودن فکر میکنه فقط روسیه هست که سلاح هسته ای داره؟ ابله،به محض اینکه از سلاح هسته ای بر علیه یک کشور ناتو استفاده کنی بطور بلافاصله پروتکل retaliation هسته ای فعال و مسکو و سن پترزبورگ هم مورد حمله اتمی قرار میگیره و اونوقت تو و پوتین اگر زنده مانده باشید بقیه عمر در زیر زمین و پناهگاه باید به سر ببرید و شما میمونید و روسیه رادیو اکتیو و مسطح و غیر قابل زیست. سلاحهای هسته ای غرب علاوه بر نقاط محختلف کره زمین در در زیردریاییهایی که مکانشان همیشه سری هست همیشه به سمت روسیه و چین آماده شلیک هستند.
  12
  57
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  این پوفیوز هم هر چند وقت یک بار میاد میگه میخوریمتون ها بعد تا چند وقت دیگه خبری ازش نیست چخه بابا چخه
  12
  60
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این هم تهدید خرکی مدودف!!!
  7
  51
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این گامیشف هم که دو ماه یکبار وقتیکه داخل علفی که جلوش میذارن چند تاپاله هم قاطیش میخوره صحبت و تهدید با سلاح اتمی میکنه !! جُم بخوری از هر طرف بمباران هسته ای میشی که دیگه اثر و نشانی از روسیه باقی نمونه !!
  5
  39
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  قبل نیز گفته بودیم که واژه‌ی medved در زبان روسی به‌معنای "خرس" هست، آن‌گاه وقتی‌ به‌عنوان نام فامیلی به‌کار می‌رود و پسوند of در آخرش می‌گیرد، می‌شود "خرسیان". - حال صحبت این است که این خرسیان هم وقتی‌ تاریخ‌مصرف‌ش تمام‌شه، یک‌روز که از خواب بیدار شه، خواهد دید که دیگر نیست!.
  2
  36
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  در ضمن از دیدگاه زبان‌شناسی‌ و مبحث بسیار جذاب "ادبیات تلفیقی"، در نام روسی حیوان medved (خرس)، واژه‌ی мд ~ می‌بُد ~miud یعنی "عسل‌" قرار دارد، یعنی برای گویشور روس، -اگر واژه‌به‌واژه بگوییم-، نام حیوان خرس یعنی "عسل‌خوار". - برای ما نام خرس، اگر اشتباه نکنم، لابد یعنی اشاره به خوسبیدن و یا خرناس‌کشیدن این حیوان که مربوط به خواب زمستانی‌اش می‌باشد.
  2
  26
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  karaji - کرج ، ایران
  همبستر حاج پوت بازم حرف زد ...
  10
  25
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  sahandogli - لندن، انگلستان
  سگ از ترسش پارس می کند
  4
  22
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  این کوتوله دلقک رو خود پوتین هم آدم حساب نمیکنه, چه برسه به بقیه.
  3
  11
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  sabbas - لندن، انگلستان
  چقدر احمقانه. خب اونا هم از هر گوشه زمین دهن ....کشتون را برای همیشه سرویس میکنن.
  3
  7
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  از چیزی اطلاع نداری چرت بلغور نکن. اولا امریکا در ترکیه انهم نه آنکارا برکا در اینجرلیک تعداد ۱۲ بمب اتمی تاکتیکی و نه هیدروژنی داره کا قدرتشون هم بین ۵۰ تا ۸۰ کیلو تن است)همین تعداد سلاح اتمی تاکتیکی و نا هیدروژنی در آلمان،ایتالیا،اسپانیا و قبرس و به تازگی در لهستان هم دارد.بعد هم به اعتراف خود امریکا قدرت‌مندترزن زرادخانه هسته‌ای را روسیه و نه امریکا داره. تنها یک موشک ببن قاره‌ای اس ار ۲۸ معروف به سارمات یا شیطان ۲ روسیه کا غیرقابل رهگیری است کافی است که دو سوم امریکا رد تا ۵۰۰ سال آینده از سکنه خالی کنه. هر تیر موشک سارمات بین ۱۷ تا ۲۳ کلاهک اتمی با قدرت بسن ۱۰۰ تا ۲۴۰ کیلوتن میتونه حمل کنه) در کنارش زیر دریاها اتمی کلاسه بلگوگراد هر کدام قادر به حمل ۴ تیر اژدر پوسیدون هر کدام با قدرت ۱۰۰مگا(نه کیلوتن)تنها حمل می‌کنند که خود امریکا اسمش را سلاح روز قیامت گذاشته که غیر قابل رهگیری است. تنها یک تیر آژدر پوسیدون قادر یک سونامی به ارتفاع ۵۰۰ متر را که نصف امریکا را برای همیشه زیر آب ببره. اینها فقط بمب های آتمی و نه هیدروژنی روسها هستند کا طبق آمار بیش از ۳۰۰ عدد را شامل میشه....
  11
  5
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  ....بعد نوبت بمب‌های هیدروژنی روسها میرسه که قدرتی بین ۵ مگاتن ته ۲۵۰ مگاتن را شامل میشه که قادرند زمین را از مدارش منحرف کنند البته بعد از آنکه آن را تبدیل به تلی از خاکستر کردند. قبلاً اظهار نظر کمی مطالعه ضرر نداره
  10
  4
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ویرایش؛ ---> در کامنت دوم‌ام در این صفحه، منظور "ادبیات مقایسه‌ای ~ تطبیقی" بود و نه تلفیقی - پوزش می‌خوام. - پوزش هسته‌ای‌هیدروژنی بنده را پذیرا باشید :)
  1
  3
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  95 درصد جنگهای تاریخ بشر بوسیله ی مغول ها( اکنون چغول ها) و روس ها بوده است. بشر گرفتار یک چند عدد رهبر پیر و پاتال شده است که دنیا را با خودشان دارند به گور می برند.
  0
  2
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  BlackJack - لندن، انگلستان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  آمریکا و روسیه تقریبا به یک اندازه کلاهک اتمی دارند در فریمهای مختلف حالا کلاهکهای اتمی انگلستان و فرانسه به کنار . از جمله زیر دریایی های کلاس اوهایو آمریکا با بیست موشک ترایدنت هر کدام با پانزده کلاهک اتمی بین قاره ای بمب افکنهای بی 1 رادار گریز و . در جنگ اتمی پیش دستی , غافلگیری و دقت هدفگیری و استراتژیک مهم است که آمریکا با فاصله بسیار زیاد از هر کشوری در جهان دست بالا را دارد. از اون شیطان میطان های روسیه آمریکا هم داره ولی داستان اینه که روسیه در همین جنگ اوکراین مدیریت رزم در یک منطقه کوچک رو هم نداره و با جنگ افزارهای نه چندان جدید و محدودی که آمریکا در اختیار اوکراین گذاشته دو ساله که به مشکلات جدی برخورده بماند که جتهای اف شانزده هم بزودی مزید بر علت خواهد شد. حالا از هم اینها به کنار پوتین و مدودوف دزد اموال مردم روسیه هستند و بسیار به خوشگذارنی و عیاشی در اروپا و بقیه اماکن معروفند, این لاتهای دزد از این گنده گویی ها زیاد میکنند خوب میدانند که در مقابل ماشین جنگی آمریکا به یک هفته روسیه دوام نخواهد آورد.
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  BlackJack - لندن، انگلستان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  به نوبت نمیرسه عمو جان همون ضربه اول آمریکا روسیه کمونیست با اون فرمانده های رشوه بگیر و فاسدش رو ناک اوت میکنه شما یک کم مطالعه بکن پرت و پلا ننویس هیجانی شدی. همین الان دارن وسایل نظامی مملکتشون رو تو اینترنت میفروشن کار ندارم که نصفشون هم خرابه اصلا کار نمیکنه.
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  گفتگو های چرند، چه کسی بمب اتمی قوی تر دارد؟ چه آب و تابی هم به وصف این و آن می دهیم، این جنگ روسیه با اکراین نیست، بلکه بیش از صد کشور در آن درگیر شده اند، و در راس آنها ترکیه، علیف و قرقیزستان بیشترین فایده را می برند، حتی غرب دارد متوجه می شود چه کلاهی سرش رفته است. گول نخورید.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.