روزنامه کیهان: اگر حکومت پهلوی ادامه داشت وضعیت ایران مانند عربستان امروز بود!

فرارو: روزنامه کیهان نوشت: گاه این ادعا از سوی مطرودان ملت ایران مطرح می‌شود که اگر حکومت پهلوی هم مانده بود، ایران لاجرم به سمت پیشرفت و توسعه حرکت می‌کرد! کسانی که چنین شبهه‌ای را می‌پذیرند یا معنای استکبار جهانی را نمی‌فهمند یا معنای نوکری غرب را نمی‌دانند. چگونه ممکن بود نظام سلطه به دولت نوکر خود مثل شاه اجازه پیشرفت بدهد؟

در خوشبینانه‌ترین حالت، وضعیت امروز عربستان را داشتیم که حکم گاو شیرده برای آمریکایی‌ها را دارد. بزرگ‌ترین اثر انقلاب اسلامی این است که زنجیرهای اسارت و توقف را از دست و پای ملت ایران گسست و راه را برای پیشرفت باز کرد.
+26
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  زر زیادی نزن شریعتمداری خمار بشین پای منقل تریاکت را کوفت بکن اگر رژیم آریامهری برقرار بود الان ایران از کره جنوبی و ژاپن و شاید چین هم جلو زده بود میشه گفت قدرت اول آسیا میشد روسها و دمکراتهای امریکایی از این آینده ایران ترسیده دست به یکی کرده و خمینی ملعون هندی زاده گوربگور شده را به ایران آوردند
  7
  112
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  نه پفیوز بزرگ‌ترین دستاوردی که عنقلاب تخمی شما داشت این بود که زنجیر و از دست و پای یه مشت دزد، قاتل و لواط کار به اسم اخوند و حزب اللهی کثافت باز کرد و بجون این مملکت انداخت، در ضمن اگر ما بخوایم گاو شیرده باشیم و نه عنقلابی کثافت باید کیو ببینیم. تف به این دین و آیین و ارزش‌های انقلابی‌تون حرم لقمهای اشغال.
  16
  106
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  اینها حکایت اون داستان مثنوی معنوی اند که هرچیزی بوی گه سگ بده را ارزش می دونند و حالشان را جا میاره و هرچیزی که بوی بازار عطر فروشها را بده حالشان را بد می کنه و ضد ارزش می دونند. مشکل این جماعت اینه که ماژولهای حسی- تحلیلی مغزشون برعکس نصب شده! و اساساً مشکل بایوسایکالوژیکی دارند! حالا به هر دلیل!
  22
  80
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  انه اینکه الان شماها نوکر روسیه و چین نیستید
  10
  94
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان

  معنای استکبارجهانی رو نمفهمن.ایران وهمه آدماش.باید تا ابدولآباد باج به امیریکا وانگلیس میداد.العان خشبختانه کشورای مظلوم جهان فهمیدن.زیره بار ظلم نمیرن.شاح که خاعن محض بود.باز باباش کمی ایستادگی کرد.واسع همین باآلمانقربی پیمان بست.مهندسااتریشی آلمانی اورد.اماشاح خاعن.دم ودقیقه.تلفن به سولیوان.خاطرات علم.میگن.چارتا زبون بلد بود.امازبون مردم خودشا نمفهمید.مسهودبهنودمیگه.پسراون اندازه گاوم نمفهمد.حق خالص.
  81
  4
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  خر چه داند ارزش نقل و نبات !؟ ارزشیهای پفیوزی مثل مسئول لجن پراکن کیهان ، حسین دماغوی شیره ای همیشه چشمان کور شده شون رو ، بروی نوکری بی جیره و مواجب شرق ، ( چین و روسیه ) که رژیم ضد ایران و ایرانی مفعول خامه عنی ، برای بقاء به اون روآورده رو می بندند و همیشه در نقطه مقابل ، پیشرفت و توسعه و آبادانی و رفاه مردم و نهایتاً سربلندی و اعتبار و بزرگی ایران و مردم ایران رو که رضا شاه کبیر و محمد رضا شاه پهلوی در پی آن بودند رو ، نوکری غرب و آمریکا بر میشمارند ( خود فریبی و حماقتی رذیلانه ) !! یکی نیست به این بی شرم و حیاهای پفیوز بگه ، اگر پهلوی ها نوکری آمریکا و غرب رو میکردند ( که اینگونه نبود ) در عوض رفاه و معیشت مردم ، پیشرفت و توسعه مملکت در تمامی امور و مهم تر از همه ، بزرگی و اعتبار و احترام مردم و مملکت در دنیا برقرار بود ولی نوکری چین و روسیه و مداخلات بیجا در امور کشورهای منطقه و حیف و میل کردن ثروت مملکت و دادن آن به تروریست‌های عرب و ساختن بیمارستان و خانه و کوفت و زهرمار برای کشورهای دروپیتی و فساد و غارت مملکت توسط مسئولین رژیم یا همان ده هزار فامیل …ادامه
  9
  65
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  . و نهایتاً چپاول منابع ایران توسط چین و روسیه ، نتیجه اش این حال و روز مردم و مملکت است که همه شاهدش هستیم ! لعنت و مرگ بر پنجاه و هفتی های اوشگول و بی سر ‌و پا ، چپها و مچاله ها و ملی مذهبیها و تمام کسانیکه در بروی کار آوردن این ابلیس مافیایی ( ج ا ) دست داشتند ، الالخصوص دموکرات‌های آمریکا .
  13
  54
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  اخه الاغ!!! اگر شاه نوکر امریکا بود که بقول شما نمیبردنش!! شما هنوز فکر میکنین عنقلاب کردین؟ بابا مصب این ایکیو تون رو من ساییدم به الک
  12
  29
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من خواستم جواب این وافوری متعفن و فاسد مغز را بدهم. دوستان از پس خجالتش بر آمدند
  2
  28
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  بدون هیچ اغراق و خیالبافی و بر اساس حقایق آماری،اقتصادی،اجتماعی وضع ایران امروز در حد کره جنوبی فعلی میبود.کشوری مدرن،سکولار،آباد،آزاد و مرفه با اقتصادی توانا و دارای تواناییهای فنی در سطح بالای جهانی.
  7
  28
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  حتی عربستان امروز بر اساس همه آمارها از نظر اقتصاد بدون نفت بسیار بسیار جلوتر از ج.ا هستش. چیزی که کیهان دروغگویان یادش رفته این هستش که شاه مجموعه متنوعی از متخصصان را در بهتربن دانشگاهها بورسیه کرده بود دقیقا کاری که چین و هند و کره جنوبی و ژاپن کردند و خیلی روشن هستش که مقایسه ایران پهلوی با عربستان اصلا در هیچ زمینه ای قابل مقایسه نیست چون بر اسلس برنامه ریزی پهلوی به راحتی میشه دید که مجموعه ای از زیر ساختها و نیروی کار ماهر و متخصص و سرمایه گذاری های خارجی بسیار هوشمندانه انجام داده بود که قطعا نتیجه و مسیر پیشرفت کشور قطعا کره جنوبی و چین بود چرا که مثلا چین بعد از ایران پهلوی دست به کپی کردن مسیر ایران کرد و البته با حمایت آمریکا به اینجا رسید. امارات و عربستان و ترکیه و مالزی هم همان روش پهلوی را الگو قراردادند ولی هیچ کدام نیروی تحصیل کرده و متخصص ایران را نداشتند و ندارند که بتوانند نتیجه چین و کره را بگیرند.
  7
  12
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  شاح نوکرامیریکا نبود.نوکر امپریالیستها فراماسونر بود.اونا بردنش.امپریالیستها فراماسونربیوطن هستن.براهمین.حشرات امپریالیست باید نابود.شاح میخاست ایران زیرسلطه امپریالیست بینولملل.خودشم نماینده امپریالیستا ی فراماسونردرایران.
  3
  0
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  یه مقدار گل گاو زبون بخور درست بنویسی بابا. خود فراماسون ها آویزون هستن و هیچ قدرتی ندارن. برو یه خورده راجع بشهون بخون. شرط میبندم بدون گوگل کردن، حتی نمیدونی منشأ کلمه فراماسون و ریشه اش چیه
  0
  2
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.