نتانیاهو: اگر یورش زمینی به رفح انجام نشود در جنگ شکست خواهیم خورد

العربیه: نخست‌وزیر اسرائیل شامگاه شنبه 28 بهمن، تأکید کرد که ارتش اسرائیل ناچار باید عملیات نظامی خود را در شهر رفح -جایی که عرصه بر 1.4 میلیون فلسطینی در جنوب نوار غزه تنگ‌تر شده است- انجام دهد.

نتانیاهو گفت که اگر یورش زمینی به رفح انجام نشود به معنی شکست در جنگ علیه حماس تلقی خواهد شد.

بنیامین نتانیاهو همچنین در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر قدس تاکید کرد که عملیات رفح حتی در صورت دست‌یابی به توافق با حماس برای آزادی گروگان‌های در بند در نوار غزه، اجرایی خواهد شد.

نخست‌وزیر اسرائیل در ادامه گفت که بنا به درخواست جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، «هیئتی را برای مذاکرات آتش‌بس در قاهره فرستاده بود، اما آ‌نها به این دلیل که خواسته‌های حماس «غیرواقع‌بینانه» بود دیگر برای تکمیل مذاکرات به مصر بازنگشته‌اند.»

او همچنین افزود مادامی که حماس خواسته‌های خود را تغییر ندهد ادامه مذاکرات بی‌فایده است.

نتانیاهو در اظهارات خود به خبرنگاران خاطرنشان کرد که دست‌یابی به توافق دیپلماتیک گسترده با فلسطینیان جز از طریق مذاکرات مستقیم و بی‌هیچ‌گونه پیش‌شرطی ممکن نخواهد بود.

شایان ذکر است که جامعه بین‌المللی به رهبری ایالات متحده در حال تشدید فراخوان‌های خود برای منصرف کردن اسرائیل از حمله نظامی گسترده به رفح است.
+100
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  خداوند - آسمان، ایران

  فعلا کثیف ترین انسانهای روی‌زمین همین نتان یابو و خامنه ای هستند، این جنایتکار برا این که دادگاهی نشه و در قدرت بمونه هزاران آدم رو‌به کشتن داد، فعلا که یحیی داره به ریشتون میخنده،
  112
  27
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ

  ...مزاده ماله کش پاچه خوار. تو و همکیشان تو به لرزه افتاده اید با همین جیغها و فریادها. تو توه خوردی که اپارتما ۶۰ متری ما زندگی کنیم . بیا تا نشون اون کله فندقی تو بدیم که کجا زندگی می‌کنیم با ۵ سال کار.
  10
  33
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  بنجامین، قلب و روحم، دوستت دارم. جانم به قربان هر گلوله تفنگی که در غزه شلیک میکنی
  28
  90
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  راس میگه والله ، با تخریب کامل غزه و کشتن بیش از بیست و شش هزار تروریست از هر سنی کودک شیرخوار و زن و مرد و پیر و جوان و آب بستن و تخریب تمامی تونل‌ها و کشتن و دستگیری تمام تروریستها خصوصاً رهبرشون مش یحیی سنوار و آزادی تمامی گروگانها ، بدون کمترین تلفات خودی نصف بیشتر پیرگوزی بدست اومده و فقط موند رفح اونجا رو هم کاملاً تخریب و بیست سی هزار تا دیگه ازشون بکشیم ، تا آخر امسال کاملاً پیرگوز میشیم و منهم بعنوان قهرمان ملی دوباره نجس وزیر باقی میمونم و پرونده های فساد مالی هم همه پاک میشه ! آمریکا هم که همه جور ساپورت میکنه چه از لحاظ مالی و چه سلاح ! گور بابای هر کسی که از بوجود آمدن یک کشور فلسطینی زِر و زِر کرده و میکنه ، چه بلینکن چه مکرون چه بورل و چه هر کس از هر کشوری ، عربی و اروپایی و همه و همه !بقول چند نفر از ساپورتهامون در ایرانین یوکی همه شخصیتهای جهانی و مهمی که مخالفت میکنند با جنایات و اهداف ما چپگرا هستند و فقط مائیم که راست راست راستگرائیم !!
  85
  28
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه

  چقدر تو زشت و کریح هستی خدا پدر احمدی‌نژاد بیامرزه واقعا قیافت کفاره داره
  107
  19
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این جنگ با تمام ابعاد وحشتناک خودش فقط یک برنده خواهد داشت تا قفل کلید خاورمیانه یک مرحله بازتر شود
  7
  67
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ

  دوستان عزیز می‌بخشید دوباره اشتباهی کامنت ظریف پاچه خوار وزیر امور خارجه مالا کش رو اینجا فرستادم باعث شرمندگی
  2
  43
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  Zebelemahal - تهران، ایران

  این بل بل گوش هر بار که صدای فساد مالیه زنش و خودش و کل خونواده اش بلند میشه با استارت جنگی غیر ضروری سر مردم رو گرم می کنه تا مدتی رسوایی های مالیش فراموش بشه وگرنه مغز هر هم خوب میدونه در جنگ بین ملتها هیچ کدام از طرفین پیروز واقعی نیستند تا وقتی حتی یک نفر کشته بشه . دست این که به خون هزاران کودک و خانواده های بی گناه آلوده است و قطعا خدا بی جوابش نخواهد گذاشت
  51
  15
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  این تیتر خبر غلط و ساختگیه،عین جمله ای که گفت اینه : “ «هر کسی که به ما می‌گوید در رفح عملیات نظامی نکنیم، به ما می‌گوید که جنگ را ببازید“.
  9
  44
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  شما فکرمیکردید درمدت یک هفته غزه را شخم بزنید وپرچم خودتان را برخون فلسطینیان افراشته بکنی. ولی شما بازنده هستید،چون توی منجلاب اخلاق وروش هولوکاستی هیتلر اکنون جنایت میکنید.شما هیتلرزمان درعصرتکنولوژی کنونی هستید.شما وطرفداران فاشیست ....شما که از کشتارمردم طرفداری میکنید، با دیگرطرفداران صهیونیست خود دراین سایت باید شرمنده مرام واخلاق انسانیت باشید.
  58
  18
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  بزن. هرچه دمکرات. ضد امپریالیست .طرفدار خلق فلسطین .ملت مظلوم فلسطین است. به بیضه چپ اسب حضرت عباس. این‌ها مثل گربه هستند. دستشان به گوشت نمی‌‌رسد. می‌‌گویند. پیف بو می‌‌دهد.این‌ها نه طرفدار صلح هستند نه دمکراتی .نه چیز دیگر. هیچ مشگلی هم با کشتن ندارند. وگرنه ایتلا این‌ها پوتین دیروز یکی‌ از بی‌ ازارترین فرد روس را روز روشن به قتل رساند .دریغ از یک تسلیت. بی‌ بی‌ راه خود را پیش برو. تسلیم افکار یک مشت فاشیست سوسیالسیت نشو. یک تنه در مقابل همه ایستاده. مردم غزه باید درک کنند. آن کسی‌ که باد می‌‌کارد توفان درو می‌‌کند.‌ای کاش ما هم ۵۷ یکی‌ مثل تو داشتیم. و درو می‌‌کرد.
  13
  47
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  میگویندکسانی که بامادران خودزنامیکنند،بادگران چه ها کنند!کسانی طرفداربمباران کشورخویش توسط امریکاهستند،بیدرنگ دلشان به مردم بیگانه میسوزد؟بدون شک همین کامنتهای جنگ طلبانه وبیشعورانه عده ای ناشی ولاشی وبیسواد چپه نویس، بعدازپایان این جنگ فلسطین واسراییل علیه آدمهای نفهم همینجا بازنگری خواهد شد.
  52
  10
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  البته جنگ تبعات دارد و عده ای بیگناه هم تلف میشوند اما به جماعت فاشیست اسلامی نمی توان واداد. این ها مثل افعی هستند اگر مجروح شوند بعد از مدتی دوباره زشتترین کارها را تکرار میکنند. تمام دنیا پی به خبث طینت این ها برده (حتی اردن و مصر و عربستان و فرحت عباس) و حتی دادگاه چپول های افریقای جنوبی اقدامات جنگی اسرائیل را دفاع از خود تشخیص داد. تمام اتهام بی بی اینست که چرا چند دوست خارجی به او هدیه داده و قسمتی را استفاده شخصی کرده است یا زنش از بودجه ی اسرائیل چند پرس غذا به مهمانانش داده است. در اسرائیل چپول ها به این فساد مالی میگویند! این چپول ها بروند به ثروت پوتین و خامنه ای و ابعاد دزدی ان ها و خودشان بپردازند که از کار میدزدند و کارخانجات دنیا را به ورشکستگی می کشانند و توقع دارند دائما پول مفت بگبرند وگرنه بی بی یکی از پاک ترین افراد روزگار است
  6
  52
  یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  زنا با مادر ؟ فقط یک طلبه "ک.." حوزه علمیه ادبیات حوزه استفاده می‌‌کند. به هرحال با مادر خود بهتر است تا مادر زیر استالین و آخوند باشد.
  5
  17
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  پیرمرد بوگندوی پوشک پوشی چون تو باید جایگاهی برای سرسپردگان وفاحشه های درباری پیدابکند. که یکی اش اشرف بودکه نه ازسفیرگذشت ونه ژنرال ارتشی ونه عرب مصری ونه ازخواننده ای چون داریوش ومحمودقربانی!درضمن چونکه پیرمرد پرویی هستی، وحضور به ذهن نیستی، متاسفانه برای اولین بارباید نامی ازمعشوقه مادر نوالزهرا ببرم!آیا مورلی مربی یوگا را میشناسی؟
  9
  3
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  باز هم می‌‌گم.یک طلبه "ک.." حوزه علمیه فقط دنبال این دری وری است که چه کسی‌ با کی‌ خوابیده. به من ربطی‌ ندارد. چیز خودشان است دوست دارند به گدا دوست ندارند به شاه. فقط خواستم بگم که این ژست‌ها چپی که می‌‌گیری.خالی‌ بندی است. هیچ چپی نمی‌‌گوید زنا مگر کسی‌ که نطفه او را در حوزه بسته باشند .مجبوری اینقدر "ک.." در حوزه بدی تا عقده را اینجا خالی‌ کنی‌؟
  4
  10
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  45 سال از عنقلاب گذشته که دوست و دشمن اذعان دارند از چاله به چاه افتاده اند. با این همه مهم نیست چون شاه به تاریخ پیوست ولی عده ای درپیتی هیچی ندار هنوز در حول و حوش 45 سال قبل هستند. المان با خاک یکسان شد و خودش را در 10 سال ساخت. ژاپن دو بمب اتم خورد و سر بلند کرد ولی شاهکار این ها قورباغه زائیده است. شاه هر چی بود تمام شد. در 45 سال کویت و سنگاپور و دبی و کره جنوبی و ژاپن و المان را ببینید چه کرده اند. مذهبی و چپول اهل تنبلی و دزدی و اختلاس و شعار دادن هستند و از دل این ها گیاه خوشبختی نمیروید. لاجرم بعد از 45 سال بجای اینکه عیب های خودشان را ببیند. چون جوابی برای ملت ندارند شاه را دراز میکنند. شاه عزرائیل بود. شاه تمام شد. شما چی هستید؟
  7
  10
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آدمهایی که درنوشتن یک جمله ساده بادخالی میکنند،وحالا ازکلمه زنا که دریک ضرب المثل بکاررفته ایراد میگرند،طرفدارکشتارهستند.فتح کردن ماتحت هالورا که درتاریخ بحساب نوالزهرایی ها ثبت شدچیزی نمی گویند.
  11
  6
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  گرامی بوی عفونت بعضی ها که.... بوده اند بنام هانی همه جا را برداشت تا آن ..مجبور شد چند تا اسم عوض کند. .... ولی این ... وقیح سر هر بامی می نشیند و بوی گندش را چنان پخش میکند که بلکه دیده شود. این ادم شدیدا بیمار روانی و عاشق مطرح شدن است. ...... پررو و وقیح و بدتر از همه بیماری شدید روانی دارد بطوریکه حتی نمی تواند بفهمد که بیمار است تا قرص هایش در موقع مناسب بخورد و اینقدر خودش را بی ابرو نکند
  13
  12
  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  پیرخرفت بوگندوی پوشک پوش!من خودم بیمارهای مریض الحالی چون تودارم،بعد تومیگی قرصهایم روسروقت بخورم؟باحرفهای پوپولیستی شاه این بود یا آن بود ودنبال یارگیری میگردی،فکرکردی بنده برای بیشعورهای چون تو ومثل تو تره ریزمیکنم؟آگراینقدردرمدح وستایش شاه حرف میزنی،یک جوشهامت داشته باش بگوچه چرندیاتی رقم زدی تفاله!
  1
  0
  ‌سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.