کل ماجرای یک بسیجی که با افتخار می‌گوید سعید طوسی هنوز او را شکار نکرده!

بسیجی که تصویر رضا شاه را در راهپیمایی ۲۲ بهمن آتش زد با افتخار می‌گوید سعید طوسی هنوز او را شکار نکرده!

+14
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  می‌ دانید ذلت در چیست ؟ حماقت .افتخار می‌‌کند که توسط طوسی شکار نشده. ۱۰ سال با طوسی همراه بوده ولی‌ او نتوانست به او تجاوز کند. چون ایشون عقاب بود. طوسی فقط به کسانی که عقاب نبودند تجاوز کرده. یک چیز جالب تر آتش زدن عکس رضا شاه بنیاد گذار ایران نوین می‌‌باشد. کسی‌ که امروز همان کسانی که مخالفش هستند.دست کم در خارج پشیمان هستند.بگذریم که این پشیمانی درجه دارد. از سکوت تا ما نمی‌‌دانستیم.از ما نمی‌‌دانستیم تا غلط کردم. با شرف‌ها حتا تا "گ.." خوردم هم پیش رفته. باور ندارید. مصاحبه چیریک فداهی زن در فرانسه .همان کسی‌ که گفت امام بیاد.من گونی‌ بر سر می‌‌کنم. مشگل ما که حجاب نیست .امپریالیست است. از طرف قشر از ۵۷ اتی داریم که هنوز عکس رضا شاه آتش می‌‌زنند. ۲۲ بهمن را جشن می‌‌گیرند. دنبال ابله نباید گشت.آنقدر اعتماد به خود دارند که اوتوماتیک خود را معرفی می‌‌کنند. مشگل بقیه این است که می‌‌دانند که ما در ایران فقط ابله خارج نشین ۵۷ اتی و ابله داخلی‌ مثل ایشون نداریم ولی‌ از بخت بد آنقدر خوب جاسازی شده. که ما این تصور را داریم. دنیا از این‌ها پر است و هروز هزاران از این نمونه می‌‌بینیم
  6
  98
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  با تبریک به حزباللهی ها کلاتونو بزارین بالاتر چون مردم عادی که با این ک ..شعرا مثل کلاس قرآن این چیزا کاری ندارن شماین که بچه هاتونو می فرستین زیر افرادی مثل امثال طوسی که بعد ازشون یه همچین بسیجیایی ک… ی قهار در بیاد و خوشا به غیرت اون قشر خاکستری که هنوز با وجود اینهمه کثافت لالن و مملکت رو دو دستی تقدیم یه سری لواط کار ناب محمدی و زیر خواباشون کردن. در ضمن حالا ما مردم تازه متوجه شدیم که اینهمه می گفتن اسلام واقعی واقعی یعنی چی چون اینا هم دنباله رو رفتار اماماشونن دیگه خلاصه که ببینید از بنیادش تا به امروز چه پخی و کثافتی بوده.
  3
  54
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  شکار شده یا نشده چه ربطی به ما ملت داره ؟ ما چقدر بیچاره ایم که خبرهای شکار و شکارچی در رژیم لواطکاران فاسد و جنایتکار اسلامی ، میبرتمون سر کار ! تنها مذهبی که یکی از اصولی ترین پایه هاش لواط هست و البته واجب شرعی همین اسلام متعفنه با شکارها و شکارچیان بیشمار ، مومن متدین و با تقوا !!
  3
  51
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  قبلآ فکر می کردیم که فقط آخوندها لواط کار. هستند اما حالا می بینیم که بسیجی ها هم همگی لواط کار هستند. البته چون بیشتر بسیجیان از مادرانی صیغه ای هستند و اسلام هم دینی است که لواط را در میان پیروانش ترویج می کند نبایستی زیاد شوکه شویم
  7
  53
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  ناراحتی یا خوشحال که سعید و طوسی هنوز بهت دست نزد ؟ ولی بزودی چنان دستدرازی خواهد کرد که صدات تا به جنگلهای آمازون برسد
  2
  49
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  دست که زده هیچ جرش هم داده. داره یه جورایی پیام میده که داده
  2
  38
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  اگر هنوز بعد از ۴۳ سال و تجربیات چند صد ساله از آخوندها و ارازلشان برای ما مهم است و به جای چاره اندیشی جمعی وقت برای نقد و بررسی اینگونه مطالب اظهر من الشمس میگذاریم بدانیم که نیاز به مشاوره اصولی و اساسی داریم.
  2
  27
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  این بسیجی ثابت کرد که بسیجی ها نه تنها بیمار روانی و مریض هستند بلکه رذل و بی احساس اند. کسی که جنایات رژیم را ببیند و هنوز طرفداری کند نه قلب دارد نه وجدان.
  2
  33
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  هه هه! افتخار عرزشی رو ببین! اینه که کو..نداده به سعید طوسی. بچه مذلف! شکار رو میکنن که بخورنش، اون که تو رو نخورده که میگی شکار نشدی، تو اونو خوردی.
  3
  31
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  قیافه این اوبنه ای عقب مانده خودش گویاست.تمام این بسیجیها اینکاره هستند مثل آخوندهای جوان.دلیلش هم ربطی به گرایش همجنسگرایی که درصد کوچکی از هر جامعه هستند نداره.دلیلش دقیقا محرومیت از ارتباط و معاشرت با جنس مخالف هست،هورمونهای بدن میزنه بالا و با الله و خدا و نماز و این مزخرفات نمیشه جلوی نیروی طبیعت رو گرفت.میرن تو کمار همدیگه.و بعد هم عادت میکنند.همونطور که در بین کشیشهای کاتولیک هم دقیقا بهمین دلیل این تمایلات رایجه و یا راهبه های مونث کاتولیک هم اکثرا با همدیگه ور میرند.
  2
  29
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  حیف از اکسیژن هوا و خوراکی که این بسیجیهای اوبنه ای نیمه تکامل یافته به هدر میدهند.اگر اون رضا شاه نبود،الان داشتید دقیقا مثل کوره دهاتهای پاکستان و افغانستان با تنبان و کلاه نمدی توی هم میلولیدید و تو دولا راست میشدید و قرآن حفظ میکردید.و البته این ها همین رو میخوان.
  2
  26
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  حتما درست میگوید چون هر دو توسط دیگرانی شکار شده اند و سعید طوسی مفعول به او دست نزده است
  1
  19
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  عقاب از عقب شکار شده از زیر ابروهاش معلومه 😂 ولی الان از پسر قالیباف در کانادا و زیرمیزی های نمایندگان مجلس بیشتر مطلب بذارید… اسحاق قالیباف دقیقا کجاست …
  1
  20
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.