دختر البغدادی: پدرم من را در ۱۲ سالگی مجبور به ازدواج با محافظش کرد+ ویدیو

العربیه: پس از مصاحبه اختصاصی اسماء محمد، همسر ابوبکر البغدادی، سرکرده سابق «داعش»، با «العربیه»، دختر البغدادی نیز مطالب جدیدی را مطرح کرد.

امیمه، دختر سرکرده کشته‌شده «داعش»، از بازداشت‌گاه خود در عراق گفت که چگونه پدرش او را در سن 12 سالگی مجبور به ازدواج با محافظ شخصی خود کرد.

او همچنین در مصاحبه با «العربیه» که جمعه 27 بهمن پخش خواهد شد، جزئیات روزهایی را که در میان اسرای زن در لانه‌های «خلیفه ادعایی» گذارانده، بازگو کرد.

طبق گفته همسر البغدادی، او با بیش از 10 زن اسیر ایزدی رابطه داشت و البغدادی و هوادارانش به‌قدری زن‌باره بودند که دستگاه خلافت ادعایی خود را عملا به دولتی برای زنان و اسرای زن، تبدیل کردند.

طبق گفته امیمه، ابراهیم العواد (ابوبکر البغدادی) که بعدها به‌عنوان سرکرده «داعش» شهرت یافت، با چهار زن ازدواج کرد و 11 فرزند داشت.

به‌گفته اسماء محمد که در سال 1999 با العواد ازدواج کرد، «ابومحمد العدنانی و ابوحسن المهاجر همواره همراه البغدادی بودند و البغدادی قبل از مرگ، نسبت به پیگرد و و نظارت از سوی پهپادهای آمریکایی، ابراز نگرانی می‌کرد.

البغدادی در اکتبر 2019 در پی عملیات ویژه آمریکا در استان ادلب در شمال غربی سوریه کشته شد که طبق گفته دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، این عملیات از سوی تیم کماندویی آمریکا انجام گرفت ولی البغدادی در آن روز، خود را به همراه دو همسر و یک پسرش، منفجر کرد.
 
+22
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  فیلم مستند إسلام! علی محافظ محمد بود و محمد فاطمه ١٢ ساله رو به زور به علی داد. یک مرد چاق شکم گنده زشت قاتل. که حتی خود فاطمه گفت من رو به زشت ترین عرب داد.
  6
  36
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اسلام یعنی کثافت و بدتر چپول هائی هستند که بعلت حسادت و عقده های روانی از مادون ترین اقشار دنیا حمایت می کنند
  6
  38
  شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.