نخست وزیر استرالیا در روز ولنتاین «بله» را از دوست دخترش گرفت؛ آلبانیزی داماد می‌شود

آنتونی آلبانیزی نخست وزیر استرالیا روز چهارشنبه و همزمان با جشن ولنتاین، از شریک زندگی خود خواستگاری کرد و با جواب مثبت او رو به رو شد.

آقای آلبانیزی که برای این روز از اداره کشور مرخصی گرفته بود در صفحه اینستاگرامش خبر داد که پاسخ «بله» را از شریک زندگی‌اش دریافت کرده است. او با انتشار عکسی سلفی نوشت: «او بله را گفت.»

در این عکس هایدون، همسر آینده نخست وزیر استرالیا حلقه را به دست کرده است.

آلبانیزی روز پنجشنبه در مصاحبه‌ای با شبکه اسکای در این خصوص گفت: «این بسیار خوشحال‌کننده است که بتوانم شریکی پیدا کنم که می‌خواهم بقیه عمرام را با او بگذرانم.»
هایدون که سالها در صنعت صندوق بازنشستگی کار می‌کرده گفته است که از تبریک‌هایی که پس از این اتفاق دریافت کرده شوکه شده است. او در مصاحبه با اسکای گفت: «من می‌خواهم امروز از همه برای پیام‌های گرم و محبت‌آمیزشان تشکر کنم. از دوستان و اعضای خانواده گرفته تا افرادی که حتی آنها را نمی‌شناسیم.»

رسانه‌های محلی گزارش دادند که این زوج برای نخستین بار در اوایل سال ۲۰۲۰ در مراسی در ملبورن با هم آشنا شدند و حالا بعد از حدود چهار سال قرار است با یکدیگر ازدواج کنند.

پیتر دیتون، رهبر اپوزسیون که معمولا یک منتقد سرسخت درباره تمام اقاماتی است که آلبانیزی انجام می‌دهد در پارلمان به این زوج جدید تبریک گفت و اضافه کرد که مشتاقانه منتظر حضور در جشن عروسی است. دیتون همچنین در ادامه گفت: «من روز عروسی آنجا خواهم بود و در مقابل شما نخست وزیر گل رز پرتاب می‌کنم و هر کاری که لازم باشد برای جشن عروسی شما انجام می‌دهم.»

وزرای کابینه استرالیا هم در شبکه‌های اجتماعی به این زوج تبریک گفتند و برای آنها آرزوی خوشبختی کردند.
+22
رأی دهید
-6

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.