افشای کمک ۱۵۴ میلیون دلاری جمهوری اسلامی به رهبر حماس در غزه؛ بخشش خلیفه از کیسه مردم

ارتش اسراییل در یکی از تونل‌های زیرزمینی در غزه، به اسنادی دست یافته که نشان می‌دهد جمهوری اسلامی ۱۵۴ میلیون دلار برای یحیی سنوار، رییس دفتر سیاسی حماس در غزه پول فرستاده. نماینده ایران در سازمان ملل هم تایید کرده جمهوری اسلامی برای حماس سلاح و پول می‌فرستد.

+59
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  خداوند - آسمان، ایران

  مرگ بر آخوند که سالی ۲۵ میلیون دلار به حماس داده، البته اینم بگیم آمریکا سالی ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار پول مالیات آمریکایی های بدبخت رو کمک بلا عوض، مفتی جفتی میده به اسرائیل! یعنی ۱۴۸ برابر کمک ایران به حماس! با این حرفها دستهای خونی نتان یابو شسته نمیشه، مرگ بر آخوند اما مرد باشین و ببینین
  5
  29
  ‌پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  در تمام تاریخ ایران نمی توان حکومتی مانند نظام کثیف اسلامی یافت که تا این اندازه به مردم کشورمان خیانت و وطن فروشی و جنایت کرده باشد. تنها یک حکومت اسلامی می تواند تا این اندازه پلید و فاسد و جنایتکار باشد
  0
  53
  ‌پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران

  آهای مردم، مبادا زبانم لال و روم به دیوار یکوقت واکنشی اعتراضی ولو کوچک از خود نشان دهید. آخر دیگر چه بلایی باید سرمان بیاورند که تاکنون نیاورده اند، تا بخود آییم؟
  1
  53
  ‌پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا
  خیلی جالبه که سد علی گدا خامنه ای در جمع فدراسیون فوتبالی ها گفت « مربی خارجی پول زیاد می گیره و کاری هم نمی کنه» پول ملت ایران خرج ملت و مملکت نشه. مرگ بر ج اس و رهبر خاین اش.
  0
  15
  ‌پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.