دستگیری زن ایرانی در برلین به اتهام یهودستیزی

پلیس برلیندویچه وله: یک زن ایرانی پس از آتش‌ زدن در ورودی سفارت ایران در برلین دستگیر شد. پلیس پس از بازرسی آپارتمان این زن، اکنون او را به ارتکاب اقدامات یهود‌ستیزانه نیز متهم کرده است.

یک زن ۴۲ ساله ایرانی که برای به آتش کشیدن در ورودی سفارت ایران در برلین تلاش کرده بود، متهم به اقدامات یهودی‌ستیزانه نیز شده است.

به گزارش اشپیگل، پلیس برلین روز پنجشنبه اول فوریه (۱۲ بهمن) اعلام کرد که این زن، پس از حمله تروریستی حماس به اسرائیل بارها ستاره‌ داوود به همراه صلیب شکسته را بر روی دیوار ایستگاه‌های مترو و توالت‌ها ترسیم کرده است.

اداره تحقیقات جنایی صبح پنجشنبه پس از تفتیش آپارتمان این زن ایرانی در منطقه کرویتسبرگ، چند قوطی‌اسپری، شابلون و یک گوشی موبایل را ضبط کرده است.

گفته می‌شود که این زن در روز ۲۵ ژانویه تلاش کرده تا در ورودی سفارت ایران در اشتگلیتس-سلندورف را با بنزین به آتش بکشد. به گفته پلیس، نگهبانان مانع از ادامه و روشن کردن آتش شده بودند.

پس از تحقیقات بعدی پلیس، اتهامات علیه او در رابطه با اسپری و نقاشی نمادها و علائم یهودستیزانه و نشان‌های سازمان‌های تروریستی نیز مطرح شد.
+52
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه
  دیپورت به جمهوری آخوندی!
  1
  11
  جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  mathador - هامبورگ، آلمان
  این یک خبر احمقانه است من نمی فهمم چرا کسانیکه این قبیل اخبار بدون خواندن وموضوع را فهمیدن چاپ میکنند، این خبر سرشار از تناقض است. اولا کسانیکه ضد جمهوری اسلامی هستند . طرفدار حماس نیستند بلکه یا بی تفاوت هست ویا طرفدار اسراییل هست..ثانیا نوشته که این خانم هم صلیب شکسته که نمانگردوران هیتلرو فاششیت المان هست درکنار ستاره داودد که نمانگر یهودیت هست درحمایت از حماس کنار هم ترسیم کرده.اگر کسی طرفدار هیتلر باشه.چرا علامت یهود هم میکشه
  0
  11
  جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.