جنجال الناز شاکردوست در پردیس کوروش: نمی توانید من را به زور ببرید/ این جشنواره نیست؛ جنگ فرهنگیه

الناز شاکردوست، بازیگر و طراح لباس، که برای تماشای فیلم «بی‌بدن» در جشنواره فیلم فجر به در پردیس سینمایی کوروش رفته بود، دقایقی قبل با پایان اکران روی صحنه رفت و از مدیران جشنواره فجر انتقاد کرد.

او گفت: «خوشحالم کنار شما مردم هستم و کنار شما این فیلم را دیدم. من هم مثل شما بلیت خریدم که اینجا باشم چون حضور من برای داشتن هر تریبونی در جشنواره فجر خط خورده است. آمدم با شما حرف بزنم و قضاوت اینکه چرا این فیلم در بخش سودای سیمرغ نیست را به شما مردم و تاریخ بسپارم.

سال‌هاست عادت کردم که صدایم به هیچ جا نرسد. بخشی به نام «نگاه نو» گذاشته‌اند فیلم‌هایی را که هیچ دلیلی برای حذف‌شان ندارند، در این بخش می‌گذارند تا زنده به گور کنند».

بنظر می‌رسد که از ادامه صحبت‌های خانم شاکردوست ممانعت شده است. چون تصاویر دیگری از او نشان می‌دهد که فریاد می‌زند: «نمی‌توانید من را به زور ببرید، من بلیت خریده‌ام... این جشنواره نیست؛ جنگ فرهنگی است.»

این بخش‌ از صحبت‌های الناز شاکردوست را در ابتدای ویدیو ببینید و بعد به صحبت‌هایی که پس از اکران فیلم داشته گوش کنید. گفته می‌شود این ویدیو در روز ۱۲ بهمن گرفته شده است. این روزها چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در حال برگزاری است.
+63
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Butler - سیدنی، استرالیا

  چه خوب میشد که صدای این هنر پیشه زمانی که مردم رو فوج فوج در خیابانها و زندانها میکشتند هم در میآمد برای عرزشیها و مزدوران و پاچه خواران شیاد همه چیز آزاد و فراهم هست..به خاطر یک تار مو بهترین فرزندان این سرزمین را میکشند اما هنر فروشان بی هنر زمانی با مقنعه زمانی با بیکنی ظاهر میشوند و میمونهای دهه زجر را ملت ایران خطاب میکنند
  3
  34
  جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.