هوادار ایرانی در قطر: «برادران اداراتی نگذاشتند به ما شهروندان درجه دوم بلیت برسد»

ایندیپندنت فارسی: بر اساس ویدیویی که صفحه روزنامه گل در تلگرام منتشر کرده است، یکی از هواداران تیم ملی فوتبال ایران در قطر، از اینکه تمامی بلیت‌های مسابقه ایران و سوریه به نیروهای وابسته به حکومت جمهوری اسلامی فروخته شد، انتقاد کرده و به کنایه می‌گوید: «به ما شهروندان درجه دوم بلیت نرسید.»

روز چهارم بهمن‌ماه سال جاری، یکی از کارمندان بخش روابط‌عمومی فدراسیون فوتبال ایران با ارسال تصویرها و مدارکی به ایندیپندنت فارسی فاش کرده بود که جمهوری اسلامی دست‌کم ۲۰۰ تماشاگر را با بودجه‌ای ۹۰ میلیارد تومانی و به خرج دولت به قطر اعزام کرده است تا در مسابقات جام ملت‌های آسیا، تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را تشویق کنند و در ورزشگاه‌ها مانع سر دادن شعارهای اعتراضی علیه نظام ایران شوند.
+37
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  اخه تیم وابسته و خاویار مال هم دیدن داره
  5
  28
  جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  میشه بپرسم میری چیو ببینی ؟ میری بازی ١١ نفر اسکول ببینی . حالا ژاپن میجوتش تفش میکنه بیرون برادران اسکول ارزشی شب میندازنشون تو لنج شوتشون کنن میکنن به طویلشون
  3
  23
  جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  جمهوری نکبت اسلامی برای ادامه بقای ننگینش هر کاری (جهت تظار بنماز خواندن )می‌کند، این نود میلیارد تومان از پول بیت المال ( دزدیده )پرداخت شده است ، در حالیکه صد ها هزار زباله گرد در ایران وجود دارد .
  25
  22
  جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.