همسر سابق بهاره رهنما هم مجری شد!

روزیاتو: امیر خسرو عباسی همسر سابق بهاره رهنما که در حوزه ی آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد، اجرای ریالیتی شوی تازه ای به نام «زیباشو» را برعهده گرفته که قرار است از شبکه نمایش خانگی پخش شود.

خبرگزاری «صبا» در اینباره نوشته است:«زیباشو» نام برنامه‌ای است که این روزها امیرخسرو عباسی با همکارانش در حال ضبط و تولید آن هستند. برنامه‌ای که او اجرا و تهیه‌کنندگی‌اش را برعهده دارد.

امیرخسرو عباسی بیش از ۲۰ سال در حوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت کرده و به گفته او «زیباشو» می‌تواند پاسخگوی بسیاری از چالش‌ها در زمینه پوست و مو و زیبایی باشد.

محصولاتی که نباید صرفاً به ارزان بودن و گران بودنِ آن توجه کرد و قرار است در «زیباشو» با حضور تولیدکنندگان با کیفیتِ در این حوزه به همین پرسش‌ها پاسخ داده شود.

هنرمندان و شخصیت‌های شناخته شده‌ای در عرصه‌های مختلف حتی ورزش کشور به این برنامه خواهند آمد و به عنوان میهمان نه تنها از تجربیاتشان در این حوزه بلکه در قالب مسابقه‌ها و چالش‌هایی حضور پیدا می‌کنند. این چالش‌ها هم بخش کمدی دارد و هم آموزشی.
این برنامه ۴۰ دقیقه‌ای بین چند آیتم، گفت‌وگو، کارشناس و صاحب برند و موسیقی و حضور هنرمندان تقسیم می‌شود. یعنی در واقع به تعبیر تهیه‌کننده برنامه یک تاکشوی گفت‌وگومحور صرف نیست و مخاطب با تنوعی از قالب‌ها چه آیتم، بازی و مسابقه و همچنین بازی‌هایی که وجه کمدی و طنز و در عین حال آموزش و علمی برای مخاطبان دارد.

این رئالیتی‌شو برای اولین بار است که در ایران ساخته می‌شود که در حوزه آرایشی و بهداشتی و مراقبت‌های پوست و مو و زیبایی به زودی از طریق یکی از پلتفرم‌های نمایش‌خانگی پخش خواهد شد.

برای اولین بار مجری برنامه فقط یک سلبریتی نیست یک مجری صرف نیستت کسی است که در این حوزه ۲۰ سال سابقه فعالیت دارد و به جهت داشتن چهره معروف خود و علت اصلی این ۲۰ سال تجربه این اجرا را داشته است.

ماجرای ازدواج و جدایی بهاره رهنما و امیر خسرو عباسی
بهاره رهنما (متولد سال ۱۳۵۲) و پیمان قاسم خانی (متولد سال ۱۳۴۴) از زوج های مشهور سینما بودند و حتی همکاری های سینمایی و تلویزیونی متعددی با یکدیگر داشتند. ثمره ی زندگی مشترک ۲۰ ساله ی آن ها دختری به نام پریا قاسم خانی بود که متولد سال ۷۶ است و در رشته ی موسیقی تحصیل می کند. خبر جدایی این زوج مشهور در سال ۹۴ سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی حواشی ای به دنبال داشت.
با انتشار تصاویر ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی در سال ۹۶، جنجال تازه ای به پا شد. امیر خسرو عباسی متولد سال ۱۳۵۳، مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس را برعهده دارد. این ازدواج دوم امیر خسرو عباسی هم محسوب می شد. او از ازدواج قبلی خود دختری به نام انیس دارد.

با این حال، فروردین ماه ۱۴۰۱ پس از انتشار قسمتی از برنامه اینترنتی «شباهنگی» که بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی مهمان آن بودند، رهنما در اینستاگرام خود اعلام کرد این برنامه پیش از تغییرات اخیر زندگی او ضبط شده بود و تلویحاً از جدایی خود از امیرخسرو عباسی خبر داد.
+1
رأی دهید
-33

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.