نماینده‌ای که ۱۴۰ سکه گرفته , دوست رائفی‌پور از آب درآمد/ مانده‌اند چه کنند با این افتضاح!

دبیر سابق ستاد امربه معروف و نهی از منکر نوشت: یک‌نفر به برادرمون گفته یک‌نماینده ۱۴۰ سکه دریافت کرده. ایشان هم که نمیدانسته آن نماینده کیست مطلب را رسانه ای کرده است.
جلیل محبی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:
«داستان ۱۴۰ سکه از این قرار است: یک‌نفر به برادرمون گفته یک‌نماینده ۱۴۰ سکه دریافت کرده. ایشان هم که نمیدانسته آن نماینده کیست مطلب را رسانه ای کرده. بعدا مشخص شده که از رفقای خودشان و از افرادی است که قرار بوده از اعضای اصلی لیست انتخاباتی‌شان باشد. حال مانده‌اند چه کنند با این افتضاح البته این توییت به معنای گرفتن سکه‌ها نیست این را دادگستری مشخص می‌کند.»
+87
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  آخوند و بسیجی و سپاهی و طرفداران نظام مفعولین، مادر خود را به کمترین قیمت ممکن هم میفروشند.
  5
  126
  ‌چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  فیل دانا - سیدنی ، استرالیا

  فروا پس فروا باجناقش از اب در میاد. حـ... یاسر عرفات
  1
  113
  ‌چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  فساد در این سیستم کثیف و سیستم فاسد نهادینه شده بعد ملت را اسکُل فرض کردن بیایید رای بدهی به چی : به بیسوادی نماینده رییس جمهور؛ مدیر؛ به تورم افسار گسیخته ؛ به اقتصاد ورشکسته ؛ به انواع اختلاس ؛ به انواع دزدی و ارتشاء؛ به لواط و زنای مسئولین ؛ به ژن خوک های آمریکا و اروپا و کانادا نشین ؛ به پول بی ارزش ایران ؛ به قُلک دزدی از جیب ملت در بورس ؛ به مدیران بیسواد نجومی بگیر چند پُسته؛ به لوکوموتیر آنگوزمان بی فرمان در حال سقوط به دره پیشرفت ؛ به چی ملت رای بدهند ؛ به نماینده مجلسی که از بدو ورود در مجلس فقط و فقط فکر جیبش البته رئیس جمهور هم همینطوره ؛ به وعدههای انتخاباتی سرکاری هم نماینده مجلس و هم رییس جمهور واقعا ملت احمق ملت خِنگ به چی رای بدهند.مگر میشه به دزد به اختلاسگر به عاشق لواط و زنا به دروغگو رای داد میشه !!!!!!!!!
  5
  37
  ‌پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  پدر خدا بیامرز ، میلیارد میلیارد دلار رو در روز روشن هاپولی میکنند و عالم و آدم هم میفهمند و آب از آب تکون نمیخوره و هر کس هم که افشاء کُنه و حرفی بزنه میگیرن و با هزار جور اتهام میندازنش گوشه زندان و باز روز از نو و دزدی و اختلاس و رانت از نو ، اینکه صد و چهل تا سکه ناقابله !!
  1
  38
  ‌پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران
  ایرانیان انگستان لطفا عکس از زاقارت قوزبیت را بگذارید برگرفته از خبر فوری ببینید این اُزگل چند تا پست داره ؛ *** سید مهدی نقوی عضو جدید پتروشیمی امیرکبیر در یک نگاه . مشاور سرمایه گذاری مدیرعامل بانک رفاه . مشاور سرمایه گذاری مدیرعامل بانک شهر . سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی . عضو موظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی. معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی. مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت چاپ بانک ملت. رئیس دفتر وزیر جهادکشاورزی. @khabarfouri. باید .... در این مملکت اس......الی جمهوری ایران خاک برسرتان بعد اون آخوند پفیوز بچه باز میگه اگه ناموستان را دوست دارید بیایید رای بدهید اُزگل این جوجه فقط رئیس دفتر وزیرکشاورزی هست بینید چند تا پُست بخور بخور بی ربط داره حال نماینده اسطبل و طویله چی میخوره !!!!!!!!
  5
  22
  ‌پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  برادر مون گفته که کسی که ۱۴۰ سکه گرفت دوست رائفی است ، جالبه ، در جوامع دیکتاتوری سردمداران همدیگر را برادر و خواهر می‌گویند، چون همه از یک خانواده و می‌دانند که مثل خودشان خلافکار هستند . ولی در جوامع معمولی به همدیگر آقا یا خانم می‌گویند.
  5
  23
  ‌پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  احتمالا سکه ها را میواد به باجناقق لبنانیش بوده چون بعد از پول حموم زینب کپک قاسم کتلت تمام مفعلول السلامهای مردار پرست میدونن بدون پول حموم هیچ عربی سوارشون نمیشه. حتی این توله عتفات به امید یک عرب رفت حج عمره ،بازداشت شد و برگشت فقط باطون و بطری نوشابه بار زده بود
  1
  22
  ‌پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  اگر سهم رائفی پور را میداد رائفی پور بی ابروئی نمی کرد
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.