رییس مجمع طلاب حوزه علمیه قم: کسانی که ناموس خود را دوست دارند برای رای دادن بشتابند!

فرارو نوشت: شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی است، همه کسانی که دلشان برای ایران می‌تپد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی، سرزمین ایران، سرنوشت کشور و پیشرفت و پیشبرد را دوست دارند در انتخابات شرکت کنند.

به گزارش حوزه، حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال رضوی مهر با بیان اینکه انتخابات موتور محرکه حکمرانی اسلامی است، عنوان کرد: انتخابات، مشارکت مردم در سرنوست خودشان است.

وی ادامه داد: اگر همه مسئولین و مردم برای سرنوشت خود احترام قائل شوند و پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند، این بار نیز میخی دیگر بر تابوت تفکر استکبار و صهیونیست خواهیم کوبید.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم اظهار کرد: باید برای انتخابات یک سمینار کشوری در قم که خاستگاه انقلاب است رقم بخورد و افراد متفکر، صاحب اندیشه، بصیر، بانفوذ، سرشناس در این اجتماع دعوت شوند و بارش فکری ایجاد شود و حضور نخبگان کشوری در قم به عنوان بمب خبری انتشار پیدا کند.

وی با بیان اینکه مردم از این سمینار باید بتوانند بینشی بیشتر نسبت به داشته خود درباره انتخابات به دست بیاورند، گفت: سمینار ویژه‌ای هم برای مبلغین باشد و دولتمردان و وزرا حضور پیدا کنند و فعالیت‌ها، دستاورد‌ها و پیشرفت‌ها را بازگو کنند تا مبلغین با شناخت از دولت بتوانند برای مردم بازگو کنند.

حجت الاسلام و المسلمین رضوی مهر افزود: در انتخابات نه فقط صاحبان تریبون، صداوسیما، مراکزعلمی و شخصیت‌های داری منصب بلکه همه کسانی که دلشان برای ایران می‌تپد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی، سرزمین ایران، سرنوشت کشور و پیشرفت و پیشبرد را دوست دارند در انتخابات شرکت کنند.

وی بیان کرد: کسانی که با شهید سلیمانی عهد دیرین دارند، امام رضا (ع) را در این سرزمین، ولی نعمت خود می‌دانند، افرادی که با حکم امام وظیفه دارند مفهموما و مصداقا پشتیبان ولایت فقیه باشند، کسانی ناموس پرست هستند و نوامیس خود را دوست دارند و حتی کسانی که دغدغه داشتند به دغدغه‌های‌شان نرسیدند و پاسخ منفی گرفتند، اما کلیات حفظ تمامیت ارضی، حدود و ثغور کشور ایران را دست دارند در هر کجای دنیا هستند باید بشتابند و در انتخابات سهیم باشند و بدانند شرکت در انتخابات وظیفه هر ایرانی است.
+3
رأی دهید
-123

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۶
  iRONiC - استکهلم، سوئد

  اکثر ملت ایران ناموس تو رو دوست دارن و رای نمیدن
  0
  109
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  مَش لواط ، دیگه این اراجیف و مزخرفات هیچ تأثیری در تصمیم ایرانیان وطن پرست در عدم مشارکت در انتصابات مسخره جمهوری اسـ... نداره ، برو که باجناق منتظرته !!
  0
  82
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  همینطوری - جنوب آلمان، آلمان

  از کی تا بهحال ناموس سرتون میشه، بی ناموسها
  0
  92
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  برو مرتیکه احمق و این دام بر مرغی دگر نِه!
  0
  82
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  همه ما ایران و پرچم شیرخورشیدش را بیش از جانمان دوست داریم و تا شماها آخوندهای دزد و پاپتی تازیزاده با پرچم ....خرچنگیتون ازایران بیرون نکنیم از پای نخواهیم نشست.اینو خوب تو گوش کثیفتون فرو کنید!
  2
  52
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  PERTAPANI - بن، آلمان

  رأی گرفتن از مردم که این همه گریه زاری و التماس نداره!! بگید دم صندوق رأی مرغ میدیم همه صف می کشند
  0
  46
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  ما هم با تحریم سراسری انتخابات میخی دیگر بر تابوت تفکر اسلامی ارتجاعی شما خواهیم کوبید تا ملت شریف و غیور ایرانی برای همیشه از شر طویله اسلامی خلاصی یابند
  1
  44
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  ما ناموسمون رو دوست داریم ولی رای نمی دیم که ناموس شما گ. بشه. 😂
  1
  42
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  آخوندها که هرچی بخواهند از صندوق بیرون می‌آورند ، مثلا بگویند ۴۰ میلیون نفر رای دادند و گروه مورد نظرشان ۲۰ میلیون رای آورد، آیا کسی معترض خواهد شد ؟!؟ نمی‌دانم این همه التماس برای چیست؟!؟
  0
  25
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  خیلی بد بخت و دربدر شدید. بی ناموس از بین چندتا حیوون وحشی یه آدم درست انتخاب کردن امکان پذیر نیست. رای ما نه به حکومت کثیف اسلامیه
  0
  23
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  antifascism - تهران، ایران
  ما ناموس تورو دوس داریم. ناموس اخوندها و پاسدارها در حوزه های رای گیری برن تو بشکه من نه یکجا بلکه صدجا رای میدم. البته به شرطی که خود اوبیتون جای ناموستون نرید تو بشکه.
  0
  4
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اخوندهای ایران هرکسی از ناموس حرفی بزند شما نزنید چون در این 45 سال کاری کردید که تن فروشی و فاحشگی در ایران را به حد اعلا رساندید با صیغه های چند دقیقه ای و چند ساعتی.
  0
  3
  دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.