رئیس جمهوری ایران: حمله اسرائیل بی‌پاسخ نخواهد ماند

العربیه: به گزارش رسانه‌های ایرانی، ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران شامگاه شنبه سی‌ام دی در پیامی در واکنش به کشته شدن 5 تن از فرماندهان ارشد نظامی ایران در دمشق، پایتخت سوریه، تاکید کرد که بی‌شک این حمله اسرائیل بی‌پاسخ نخواهد ماند.

در همین راستا ایران شنبه ضمن متهم کردن اسرائیل به حمله‌ به ساختمانی امنیتی در «المزه» دمشق و کشتن چند تن از فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران، تهدید کرد که «در زمان و مکان مناسب» در پاسخ به کشته شدن مستشاران نظامی خود از اسرائیل «انتقام» خواهد گرفت.

سپاه پاسداران ایران بدون ذکر رتبه‌های نظامی، اسامی فرماندهان کشته شده خود در حمله اسرائیل به دمشق را «حجت الله امیدوار ، علی آقازاده ، حسین محمدی و سعید کریمی» اعلام کرد.

سپاه متعاقبا خبر داد که یک عضو ارشد آن نیز که در حمله اسرائیل به المزه دمشق مجروح شده بود، جان باخته است. با اعلام این خبر تعداد اعضای ارشد کشته شده سپاه در حمله اسرائیل به دمشق، به 5 نفر رسید.

دیدبان حقوق بشر سوریه تعداد کشته‌شدگان در حمله اسرائیل به محله المزه دمشق را 10 نفر اعلام کرد.

اسرائیل این حمله را با 3 جنگنده انجام داد که دو موشک به محله مزه شلیک و ساختمان امنیتی را منهدم کرد.
+3
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  حاجی شروع کن کمکم پاسخ بده که این پاسخا روهم جمع شده رو هم همشو هم برای شب امتحان گذاشتی، همینجوری بودی که تا کلاس پنجم بیشتر نکشیدی دیگه هی درساتم جمع کردی برای شب امتحان، نتیجه این شد که ری..ی و یه گوسالهً بیسواد از آب دراومدی، خلاصه از ما گفتن این پاسخام آنقدر زیاد شده که شب امتحان.....خودتونو پاره می کنه ها 😂
  0
  14
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  sabbas - لندن، انگلستان
  هیچ گ.. نمیتونید بخورید. فقط زورتون به مردم بیگناه و بی سلاح میرسه.
  0
  7
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  باز این آدمکش شش کلاس سوادی زر زیادی زد.هیچ غلطی نمیتنوید بکنید جز کشتن مردم بیگناه ایران و کشورهای همسایه.که حتی اونهم از پاکستان درپیتی تو دهنی خوردید.
  0
  1
  یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.