ادعای فارس بر اساس نظرسنجی‌ها؛ مشارکت انتخابات ۴۰ درصد خواهد بود!

خبرگزاری اصولگرای فارس مدعی شد؛ بنابر نتایج نظرسنجی‌های مختلف در فاصله ۲ تا ۳ ماه پیش از انتخابات میزان مشارکت مردم ایران در این دوره از انتخابات تاکنون به نرخ ۴۰ درصد رسیده است.

 فارس نوشت: خبرگزاری اصولگرای فارس مدعی شد؛ بنابر نتایج نظرسنجی‌های مختلف در فاصله ۲ تا ۳ ماه پیش از انتخابات میزان مشارکت مردم ایران در این دوره از انتخابات تاکنون به نرخ ۴۰ درصد رسیده است.

بر اساس حداقل ۴ نظرسنجی توسط ۴ موسسه جداگانه در فاصله ۲ تا ۳ ماه قبل از انتخابات ۱۱ اسفند امسال، میزان مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان تاکنون در کل کشور به طور میانگین به نرخ ۴۰ درصد رسیده است. این در حالی است که روند مشارکت در انتخابات‌ها معمولا در ایام نزدیک به انتخابات افزایشی می‌شود.
امید به آینده
بر اساس یک نظرسنجی قدرت ایران در منطقه مورد سوال از مردم ایران قرار گرفته است که بر این اساس ۳۷.۵ درصد از مردم اعلام کرده اند قدرت ایران طی سال‌های آینده افزایش خواهد یافت، ۲۴ درصد اعلام کردند فرقی نخواهد کرد، ۲۵ درصد نیز اعلام کردند کمتر خواهد شد و بقیه اعلام کردند برآوردی ندارند.
احساس تعلق خاطر به ایران
بر اساس نتایج حاصل از یک نظرسنجی میزان افتخار به ایرانی بودن و احساس تعلق به ملیت توسط مردم ایران نرخ ۹۱ درصد را ثبت کرده است.
+2
رأی دهید
-58

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Kami.Yz - ناتینگهام، انگلستان

  دیگه باید واقعا خوی وحشیگری و جنایت تو یه انسان باشه که از تروریست حمایت کنه و رای بده …با کشتاری که در جنبش مهسا دیدیم و جنایت ج ا واقعا باید خوی وحشیگری داشته باشه که بخواد از تروریست حمایت کنه و پای صندوق رای بره …
  3
  29
  دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اولین چیزی که توی یک نظر سنجی مهمه جامعه آماری است. یا درصد نمیفهمین چیه، یا امار بلد نیستین، یا اینکه کلا توهم زدین و شق برتر اینه که یه مشت مزدور بی بته هستین
  0
  10
  دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  کسی که رأی بدهد، یعنی راضی بودن از حکومت و‌مسئولین و‌خشنود بودن از اوضاع خود و‌مملکت، تمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
  0
  10
  دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  رژیم اسلامی اشغالگر ایران حدود بیست درصد طرفدار و حامی و وابسته داره که در نتیجه نهایتا باید ۲۰ درصد در انتخابات شرکت کنند.بهیج وجه هم نمیتونند برای کسی که شرکت نمیکنه مشکلی ایجاد کنند و ما این رو با چشم خودمون سالها دیدیم.هر بیشرف و کثافتی که به هر دلیل بره رای بده،در جنایات این اشغالگران شریکه و هیچ عذر و بهانه ای هم پذیرفته نیست.
  0
  10
  دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.