خلبان نیروی هوایی ایالات متحده که برای کسب عنوان دختر شایسته آمریکا رقابت می‌کند کیست؟

مدیسون مارش در کنار هواپیمای نظامیایندیپندنت فارسی: مدیسون مارش اهل آرکانزاس است و مسابقه پیش رو را تجربه فوق‌العاده‌ای می‌داند که از طریق آن می‌تواند همه جنبه‌های مورد علاقه زندگی‌اش را در کنار یکدیگر داشته باشد

آخر هفته پیش رو، یعنی ۱۳ و ۱۴ ژانویه، مسابقات دختر شایسته آمریکا (Miss America Opportunity) برگزار خواهد شد و مدیسون مارش، دختر شایسته کلرادو، اولین افسر فعال نیروی هوایی است که در این مسابقات برای کسب عنوان دختر شایسته آمریکا رقابت می‌کند.
آژانس خبری «اس‌دبلیوان‌اس» (SWNS) گفت‌وگویی با مارش کرده است که بخش‌هایی از آن را به نقل از نیویورک پست در ادامه خواهیم خواند.

مارش ۲۲ ساله اهل آرکانزاس است و مسابقه پیش رو را تجربه فوق‌العاده‌ای خواند که می‌تواند همه جنبه‌های مورد علاقه زندگی‌اش را در کنار یکدیگر داشته باشد. او ابراز امیدواری کرد که بتواند این تفاوت را برای بقیه ایجاد کند تا متوجه شوند مجبور نیستند خود را محدود کنند.

مارش همچنین افزود: «فضای ارتش باز است تا شما بتوانید راهی را که واقعا می‌خواهید، در یونیفرم و خارج از آن پیش ببرید. من احساس می‌کردم این مسابقات، به‌ویژه برنده شدن در مسابقه دختر شایسته کلرادو راهی بود برای نشان دادن این موضوع و ایجاد بستری برای کمک به دیگران تا احساس بهتری در پیدا کردن آنچه واقعا برایشان مهم است داشته باشند.
    
او در ۱۳ و ۱۴ ژانویه، هشت ماه پس از اینکه عنوان دختر شایسته کلرادو را به دست آورد، به ۴۹ نفر دیگری که در صحنه فلوریدا برای رقابت به‌منظور کسب عنوان دختر شایسته آمریکا جمع خواهند شد، ملحق می‌شود.

بر اساس زندگی‌نامه‌اش، مدیسون این موفقیت را تنها چند روز پس از اینکه از آکادمی نیروی هوایی در رشته فیزیک فارغ‌التحصیل شد به‌دست آورد.

مارش در حالی به‌عنوان ستوان دوم به این شعبه ملحق شد که مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته سیاست عمومی در مدرسه کندی هاروارد و آموزش برای مسابقه دختر شایسته آمریکا دنبال می‌کرد.

سفر مارش به رقابت در صحنه دختر شایسته آمریکا بسیار پرپیچ و خم بود، او سال‌ها قبل از اینکه به شرکت در این مسابقات فکر کند، به‌دنبال دریافت گواهینامه خلبانی بود.

او پس از گذراندن دوران کودکی خود در دوره‌های آموزشی فضایی و لذت بردن از درس‌های پرواز، به آکادمی نیروی هوایی در شهرستان ال‌پاسو در کلرادو پیوست تا رویاهایش را به واقعیت تبدیل کند.

این زمانی بود که تصمیم گرفت در مسابقات زیبایی به‌عنوان یک فعالیت فوق‌برنامه شرکت کند و تنها سه سال بعد، تاج دختر شایسته کلرادو را بر سر گذاشت.

مارش می‌گوید اگر در مسابقات زیبایی پیش رو برنده شود، از جایگاه خود برای صحبت با دختران جوان در مورد خدمت در ارتش و از بین بردن کلیشه‌های موجود درباره زنان نظامی استفاده خواهد کرد.
+22
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.