جزئیاتی از مراسم عروسی ده روزه شاهزاده برونئی؛ یکی از ثروتمند ترین مردان دنیا

یورونیوز: این شاهزاده ۳۲ ساله که زمانی به عنوان یکی از واجد شرایط ترین مجردان آسیا شناخته می شد، در مراسمی که از ۷ ژانویه آغاز شد با آنیشا روسنا عیسی-کالبیک، ۲۹ ساله ازدواج کرد. مراسم عقد آنها روز پنجشنبه در مسجد جامع در پایتخت برونئی برگزار شد.

شاهزاده عبدالمتین برونئی، از چهره های سلطنتی آسیا، در یک مراسم عروسی مفصل ۱۰ روزه با نامزد خود ازدواج کرد.
شاهزاده عبدالمتین چهارمین پسر و دهمین فرزند سلطان حسنال بُلکیا، یکی از ثروتمندترین مردان جهان است. عبدالمتین در ردیف ششم برای دستیابی به تاج و تخت قرار دارد، اما در سال‌های اخیر به دلیل حضور در مراسم دیپلماتیک در کنار پدرش شهرت یافته است.
همسر وی نوه مشاور ویژه سلطان برونئی است. وی مالک یک برند تجاری و یک بنگاه گردشگری است.
متین که چوگان بازی می کند و خلبان هلیکوپتر در نیروی هوایی سلطنتی برونئی است، ۲ و نیم میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

نقطه اوج جشن عروسی داخل کاخ سلطنتی در بندر سری بگاوان با حضور شخصیت‌های بین‌المللی و خانواده سلطنتی برگزار شد. خبر این ازدواج در مهرماه سال ۲۰۲۳ اعلام شده بود.
+7
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  VidaR - وین، اتریش
  از قبر باباش اورده،،این ثروت رو،،،،از صبح تا شب زحمت کشیده؟ کار کرده ،؟،، همه شون اشغال هستن ،،دوست صمیمیِ او نخواهد چالز کثافت ،هست ،همش در حال شکار و اسب سواری ،، امیدوارم هر چی شاه و ملکه ،از روی زمین برداشته بشه ،،با یک مقدار از ثروت این پادشاه، تمام جهان از گرسنگی ،نجات پیدا می کنن
  8
  26
  شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  VidaR - وین، اتریش
  زندگی اینها دقیقاً یک زندگی انگلی هست ! اینجا هم امپراتور و خانواده اش ، پدر و مادر و برادر و خواهر و نزدیکانشون ، با مالیاتهای شهروندان ، زندگی مجللی دارند و همه اش در سفر و تفریح هستند ! البته برای جلوگیری از هر گونه فکر و شائبه بد از سوی مردم ، عنوان سفرهاشون ، فرهنگی و تبادل آداب و رسوم با دیگر ملیتهاست ! منهم مثل شما امیدوارم این شاه و سلطان و امیر و امپراتور از صفحه روزگار محو بشه !!
  4
  18
  شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  VidaR - وین، اتریش
  Momijii - توکیو، ژاپن
  مانده ام در حیرت ،، کی به من ۴ وبه شما یک منفی داده ،،،کی اعتقاد داره ،این طلا ها و این پول ها ،،حق اینهاست ،،تا حالا توی هواپیما ها و ماشین ها و توالت های این آقایون رو دیدید ؟همش از طلاست ،،طلایی که از معادن آفریقایی های بد بخت گرفتن ، خدا یا کجاست عدالت؟ ،،طلا به کشور اونها ،تعلق داره ،ولی در در و دیوار های توالت این شاه هاست ،،مردم آفریقا روی طلا ،الماس ،زندگی می کنند ،که به زور ازشون گرفته می شه ،،موندم ،،کی با این حرف ها مخالفه ؟،،کی؟
  5
  3
  یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  VidaR - وین، اتریش
  به هیچ وجه نه به مثبت و نه به منفی توجه نکنید ، هدف و مهم تبادل نظرات هست و بس ! در اینجا افرادی هستند که عقل و سواد درست و حسابی ندارند و همینطور دیمی به نظرات ، منفی یا مثبت می‌دهند ، البته همانطور که گفتم مهم نیست ، ولی ایکاش بعد از منفی دادن ، حداقل نظرشون هم ارائه میکردند تا ما هم بفهمیم در چه فازی سِیر میکنند !!؟
  1
  1
  یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.